som stale unavena

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: som stale unavena

Odoslaťod LIBERTAS »

baby treba robiť "pohyb" ktorý nás baví, nič nanútené nebude mať ten efekt...a netreba to často a netreba to preháňať...
ja len viem, že keď som pravidelne chodila na aerobic, prišlo som domov o ôsmej a ešte som malaa v sebe takú eufóriu, že som bola schopná prach aspoň v jednej izbe utrieť...obdobie ako mám teraz, keď som lenivá, sú typické únavové...o šiestej mám chuť byť v pyžame pri zapnutekj telke, a ak to bude takto do jari, na jar budem totál frustrovaná a nič inšie ako pred telkou sa mi nebude chcieť...

proste telo si zvyklo a žiada si viac...v tomto prípade spánku...je to ako z rozjedením...stále sa žiada telu viac...

nie je to zdravotný problém, teda nie fyzický ale psychický...fakt treba niečo, čo vás naštartuje...a hlavne budete mať z toho radosť...taká hodina zumby je fakt sranda, nie je to ťažké fyzické cvičenie a robí vám radosť, odviažete sa, zatancujete si, naberiete energiu a nebude sa vám chcieť spať :wink:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod finesse »

libertas, ja mam rada ten tvoj taky zivy az zivelny postoj. :punk: Mas pravdu, celkovo teraz mladi ludia velmi zleniveli. Uz nerobime na poli, iba sedime pri compe, vsade sa vozime autom, bicykle sa nedaju v premavke takmer nikde pouzit, cesta na vylet sa da absolvovat iba autom, pripadne lietadlom :rolll: Vsetky dosazitelne prirodne cesticky su zastavane novymi domami, obchodmi a cestami. :drop: Jedine co nam zostava je asi telocvicna :ashamed:
finesse

jediny kto ta dokaze vzdy podrzat je tvoja podprsenka

expert

Mood: Sad

Odoslaťod Effka »

Heh baby moj manzel prave pozrel cez plece a ze coooooo stale unavena ( dostal kratku informaciu o zdravotnom stave pytajucej sa, ze vsetky testy su OK) nech sa zacne hybat a ne pri PC sediet.
"doktor amater" ale myslim ze to vystihol. Ja tiez chodievam cvicit ani tak nie pre "sport" ako pre tie endorfiny ( sedave zamestnanie), ked sa vratim zo spinningu este hodinu beham po byte jak raketa ale potom doslova zhasnem :) ale taka som spokojna sama so sebou

Joj a Libertas "ze opatky a treking po nakupnych centrach" :)b tak to som si skoro oprskala klavesnicu ( Vacanze nic v zlom, moje pozvanie na spinn stale plati :) )
Effka
expert

Odoslaťod Kalea »

LIBERTAS píše:ja len viem, že keď som pravidelne chodila na aerobic, prišlo som domov o ôsmej a ešte som malaa v sebe takú eufóriu, že som bola schopná prach aspoň v jednej izbe utrieť...

A na mňa napríklad toto vôbec nefunguje :no: :no: :no: . Chodila som pravidelne cvičiť dvakrát do týždňa rok. Aj som tam rada chodila, aj mi to v mnohom pomohlo, ale... Keď som prišla domov, vliezla som akurát tak do vane a odtiaľ rovno do postele (chodila som cvičiť večer od siedmej do ôsmej). Žiadnou nejakou extra energiou ma to nedobilo, neviem si predstaviť, že by som v ten večer mala ešte upratovať alebo robiť čokoľvek navyše... Takže netuším, či je vo mne nejaká chyba alebo čo :drop: :scared: ?
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod gemini »

kupila som si od Jamiesonu Total energy a vobec nie som zaspata :eeek:
gemini

expert

Mood: Angry

Odoslaťod vika »

No tak unava je aj moj problem,hlavne poobede a vecer, to uz ledva zijem. Neviem, ja robim v skole, na jednej strane kopu energie ziskam, ale v poslednej dobe aj stracam... p: Cvicenie pomaha, ale ak je neskor vecer, co sa mi konecne podari uvolnit tak okolo 8, tak skor tu unavu podporuje, rano sa budim jak dolamana. Najviac sa mi osvedcilo cvicit rano, vtedy telo nabera energiu, vraj aj najlepsie spaluje tuky, alebo skor poobede ako vecer, vecer by sa uz nemalo cvicit.

A este jedna vec co ma ubija, je stereotyp, praca, domacnost, deti. Zaujimave, ze ked sa mi podari ist niekam bez deti, alebo nebodaj stravit cas bez nich a bez domacich prac, uplne ozijem, akonahle mam sa ponevierat po byte, davat pozor na deti, varit, prat, upratovat, som maximalne vycerpana :-??
vika
expert

Odoslaťod LIBERTAS »

gemini píše:kupila som si od Jamiesonu Total energy a vobec nie som zaspata :eeek:

placebo?

ako dlho to berieš?nepovedz, že po jednej tabletke si full of energy....
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

Kalea píše:
LIBERTAS píše:ja len viem, že keď som pravidelne chodila na aerobic, prišlo som domov o ôsmej a ešte som malaa v sebe takú eufóriu, že som bola schopná prach aspoň v jednej izbe utrieť...

A na mňa napríklad toto vôbec nefunguje :no: :no: :no: . Chodila som pravidelne cvičiť dvakrát do týždňa rok. Aj som tam rada chodila, aj mi to v mnohom pomohlo, ale... Keď som prišla domov, vliezla som akurát tak do vane a odtiaľ rovno do postele (chodila som cvičiť večer od siedmej do ôsmej). Žiadnou nejakou extra energiou ma to nedobilo, neviem si predstaviť, že by som v ten večer mala ešte upratovať alebo robiť čokoľvek navyše... Takže netuším, či je vo mne nejaká chyba alebo čo :drop: :scared: ?

tak si necvičila dobre, svalovka, preťažila si sa alebo si nemala takú radosť z cvičenia...

alebo si ten typ, ktorý nepotrebuje k energii cvičenie...

niekomu stačí prechádzka...

stačí sa prejsť do mesta, dať si s mužom varené vínko na trhu a vrátiť sa domov po hodke...

stále si myslím, že najhoršie je len "nič nerobiť"
LIBERTAS

expert

Odoslaťod Mischa: »

U zdravych ludi je unava z nedostatku sportu (ako napisala Libertas) a hlavne zo stravy.
Prestante jest jednoduche uhlohydraty, zemiaky, cestoviny, ryzu a namiesto toho vela bielkovin, zeleniny a olivoveho oleja. (Tak 100g sacharidov denne zo zeleniny a celozrnneho obilia). Unava okamzite odide a budete nabite energiou od rana do vecera.
Mischa:
expert

Odoslaťod vacanze »

gemini píše:kupila som si od Jamiesonu Total energy a vobec nie som zaspata :eeek:

co to bsahuje žen šen? :D ked ti to hned zabralo, skor to bude placebo, ja ked si dam napr. kávu únava ma prejde, niekto frajeruje, ze nie je unaveny, lebo si da v rámci dopingu 3 smrtaky denne, ale ja mam zvycajne z kavy extrasystoly, takze mozem si dat len niekedy, este ma napadla potravinova alergia a ci si bola na echo srdca, nie ekg, ale echo
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.