som stale unavena

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: som stale unavena

Odoslaťod sofia.sorakova »

Ked mala moja mama mensie deti, tiez sa rozhodla neskutocnu unavu riesit s lekarom. Isla za obvodakom a ten jej predpisal lieky na spanie. :eeek: Vraj, pan doktor, co blaznite? Ja potrebujem vstat, nie spat! A predstavte si, ze jej to pomohlo. Mozno stresy, mozno vycerpanie organizmu... Davala si ich na noc, zrejme si konecne oddychla a mohla cez den fungovat.
sofia.sorakova
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lili777 »

No tie modriny by som veruže nepodceňovala. Tam môže byť problém so zrážanlivosťou krvi a to môže byť životu nebezpečené. Moja mama dostala ako 41 ročná mozgovú porážku, takže nepodceňujte nikto varovné signály svojho tela a dajte sa vyšetriť, kým nie je neskoro.
lili777
začiatočník

Odoslaťod gemini »

dnes som bola na krvi. brali mi aj na zelezo a stitnu zlazu. v pondelok budem vediet vysledky. som sama zvedava, ake vyjdu. a na noc si zacinam davat melatin, aby som dobre a rychlo zaspala.
gemini

expert

Mood: Angry

Odoslaťod vacanze »

gemini píše:dnes som bola na krvi. brali mi aj na zelezo a stitnu zlazu. v pondelok budem vediet vysledky. som sama zvedava, ake vyjdu. a na noc si zacinam davat melatin, aby som dobre a rychlo zaspala.

ako si dopadla? uz mas vysledky?
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Odoslaťod gemini »

vacanze,
samozrejme vsetko v poriadku :?
gemini

expert

Odoslaťod vacanze »

gemini píše:vacanze,
samozrejme vsetko v poriadku :?

bud rada :D ale sucitim, vcera som spala dokopy asi 14 hodin :rol8: a tiez nevedia preco ta unava, beriem, ze den predtým som spala 3 a telo to potrebovalo dohnat, ale niekto funguje tak, ze spi 6 hodin denne a vladze, tak neviem, ja som si aj mandle dala vybrat, lebo som myslela, ze to mam z toho, inak ciastocne pomaha lahsia strava, vsimla som si, ze ked dost vela jem som aj unavenejsia
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Odoslaťod gemini »

ja uz tiez predpokladam, ze je to zo stravy :?
gemini

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

baby, baby...únava tela a mysle môže nastať z bezpohybového žitia.

príčina je v nedostatku...v nedostatku pohybu...človeku chýbajú endofríny z aktivity, adrenalínu a pohybového vyžitia.

hodina aerobiku, zumby či pol hodina intenzívneho behu dokáže zázraky a navalí vás energiou na niekoľko ďaľších hodín...
kým vy si ľíhate pri pocite únavy, nič to nevyrieši...

miss, desať rokov unavená....rozmýšlam z čoho...si expert na výživu, toľko toho hľadáš, snažíš sa o očisty, diety a ja neviem čo.ale sama vieš, že jediný tvoj pohyb je obuď si opätky a ísť nakupovať...keby si začala cvičiť, nemusí to byť náročný šport a nie často krát, tvoja únava by zmizla...

to nie je nedostatkom vitamínov, gemini aj krvné vyšetrenie ti to ukázalo, lenže človek zlenivel, a za pár storočí budeme tak zlenivelý, že ostaneme unavení aj po presunutí sa na záchod.
Naposledy upravil LIBERTAS dňa , celkovo upravené 1 krát.
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod gemini »

Libertas, s tym pohybom mas asi pravdu, ja sa hybem velmi malo :?
gemini

expert

Odoslaťod zuzka_00 »

Libertas ma pravdu, treba sa hybat, pracovat, mat konicky a uvidite ako nebude cas na sebapozorovanie sa alebo nebodaj depresiu. Gemini, nepoznam ta, ale skus si odpovedat na otazky: aky mas rezim dna?, bavi ta praca ktoru robis?, mas cas aj na priatelov a na seba? alebo zijes iba v ramci rodiny a deti?
Ja si pamatam, ze posledny rok na RD, hlavne v zime ma chytala taka "otupenost" a s tym suvisela aj unava. Stale doma, prip. okolo domu, vonku nikto, pocasie sychrave .............po nastupe do prace a zmene rytmu sa to urobilo. Dopoludnia praca (kolektiv dospelych, obed s kolegami), poobede deti, kruzky, vecera. Som vyrovnanejsia.
zuzka_00
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.