Ako presvedčiť lekárku

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Ako presvedčiť lekárku

Odoslaťod manof »

Zoznam 59 najnebezpečnejších medikamentov pod prísnym dohľadom francúzskych zdravotníckych úradov:
http://www.slobodavockovani.sk/news/zoz ... ch-uradov/

Na zozname sú aj:
- Cervarix (vakcína proti HPV)
- Gardasil/Silgard (vakcína proti HPV)
- Prevenar 13 (vakcína proti pneumokokom)
manof
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Stanili »

reakcia lekarky na "odborne" preklady pana Ing. (zdoraznujem inziniera nie lekara) Filu (alias manof) a jeho agresivitu a vypady proti lekarom
http://www.sprievodcaockovanim.sk/ockovanie-vseobecne/reakcia-mudr-urbancikovej-na-komentar-na-stranke-sloboda-v-ockovani-z-dna-7-1-2010.html
Stanili
pokročilý

Odoslaťod portos »

Stanili Bravo - vždy zvýťazí zdravý rozum :clap: :clap: :clap: :clap: :)b :)b :)b 8)b 8)b 8)b
portos

Je jedno či sa chctete zmeniť, vždy sa najde niekto kto Vam zakerne vykričí minulosť

expert

Odoslaťod manof »

Moja reakcia na reakciu pani odborníčky:
http://www.slobodavockovani.sk/news/ad- ... -7-1-2010/
manof
začiatočník

Odoslaťod portos »

Alebo skvor sprska nenavistnych nezmyslov
portos

Je jedno či sa chctete zmeniť, vždy sa najde niekto kto Vam zakerne vykričí minulosť

expert

Odoslaťod Vroni »

Hm, manofov styl sa mi neprihovara, ale pani doktorka si na konci svojej odpovede celkom slusne myli pojmy s dojmami. Vo vacsine Europy je ockovanie na dobrovolnej baze a "uplne zadarmo" (plati sa cez zdravotne poistenie). Takze splietanie o drahych poistkach je "co sa babe chcelo, to sa babe snilo". A co sa tyka vysokej preockovanosti proti kliestovej encefalitide v Rakusku (ta skutocne je vysoka) - je to dane dvoma faktormi: jednak tym, ze percento kliestov prenasajuce encefalydidu je v Rakusku velmi vysoke (udava sa az 25%) a druhak tym, ze vdaka tomuto stavu je v postihnutych regionoch toto ockovanie BEZPLATNE (v pripade rozsirenia kliestov je toto ockovanie u hygienikov zadarmo v celom Rakusku) Cize ziadna zvlastna uvedomelost sa nekona. Jednoducho je to zadara, tak preco nepichnut... (to nie je moj nazor, len nazor casto odpocuty)
Odbornost prekladov posudit neviem, akceptujem, ze tam moze mat pani doktorka pravdu.
Vroni
pokročilý

Mood: Cool

Odoslaťod portos »

Myslel som si že Manof je rozumnejší ako PeterN, ale obidvaja títo páni su čistý fanatici a to je nebezpečné
portos

expert

Odoslaťod Karkulka »

Ja "milujem" kotkodákanie báb ako stanili či mischa :rolll: , ktoré žijú v krajinách, kde očkovanie povinné nie je :wink: , no oni sa bijú do pŕs, aké je nezodpovedné neočkovať.
Tu je úryvok z mailu, ktorý mi poslala kamoška, ktorá má za muža Kanaďana a žije tam už 10. rok.:
Moj muz je kategoricky proti ockovaniu, takze ockovat nebudeme. Nastastie to v Kanade nie je povinne. Natlak samozrejme existuje, vo forme clankov v novinach, vyhlaseni ministerstva zdravotnictva a podobne.
Karkulka
pokročilý

Odoslaťod portos »

Ja zas nemam rad rozpravku o Cervenej ciapocke
portos

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.