Ako presvedčiť lekárku

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Ako presvedčiť lekárku

Odoslaťod Dot »

manof píše:Vláda USA prichytená pri falošnej očkovacej kampani, ktorej účelom bolo zbierať DNA civilistov:
http://www.slobodavockovani.sk/news/vla ... ivilistov/

Podobnymi konspiracnymi teoriami vyrazne podryvas doveryhodnost ostatnych clankov, ktore na svojom webe zverejnujes.
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod manof »

Sorry, ale toto bola normálna správa v x médiách, vrátane českých a slovenských.

Dokonca som našiel aj takú správu, že pakistanskí lekári majú hlavu v smútku, lebo im CIA výrazne znížila dôveryhodnosť a tak Pakistanci v oveľa väčšej miere odmietajú očkovanie (z obáv, že pôjde o ďalší podfuk).

Takže žiadna kačica ani konšpiračná teória.
manof
začiatočník

Odoslaťod Dot »

manof píše:Sorry, ale toto bola normálna správa v x médiách, vrátane českých a slovenských.

Dokonca som našiel aj takú správu, že pakistanskí lekári majú hlavu v smútku, lebo im CIA výrazne znížila dôveryhodnosť a tak Pakistanci v oveľa väčšej miere odmietajú očkovanie (z obáv, že pôjde o ďalší podfuk).

Takže žiadna kačica ani konšpiračná teória.

To nic nehovori o doveryhodnosti. MEdia vacsinou kopiruju spravy jedno od druheho, v podstate staci, aby spravu vydala niektora z agentur, media si ju len prelozia bez overovania.
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert

Odoslaťod manof »

Naozaj nemám na to, aby som si zaletel do Pakistanu a overil si to u miestnych.
Keďže však tú správu vydala seriózna tlačová agentúra, nejaké overovanie som neriešil.
manof
začiatočník

Odoslaťod manof »

Trápne výhovorky prof. Dluholuckého ako obhajoba pavedeckej vakcinológie:
http://www.slobodavockovani.sk/news/tra ... cinologie/
manof
začiatočník

Odoslaťod hergie »

manof píše:"Vyše 100 mŕtvych po očkovaní dojčiat hexavakcínou":
http://www.slobodavockovani.sk/news/vys ... avakcinou/

Bombasticke uvedenie clanku, ktory v zasade nic prevratne neodhaluje. To, ze uz vobec neposkytuje udaj, kolko umrti za rok ale na aky pocet ockovani, ma v podstate na tej stranke tiez neprekvapilo. Takze pre nma, ziadne relevantne argumenty, preco neockovat. Pripada mi to ako skupina pre ludi riadiacich sa presvedcenim, nie preto, lebo to tak citia a ziadny sebelepsi argument ich aj tak nepresvedci. Ja tam postradam viacero faktov zalozenych na vedeckych poznatkoch.
hergie

Odoslaťod portos »

Ked tak Manof zpochybnuje prevratne ockovania a vsetky vedecke kapacity tak preco si neuroby vysoku skolu daneho oboru a nedokaze svoje tvrdenia.

Podla mna si VS tohto smeru neurobi, preto, lebo na to nema.

Nazbiera clanky pochybnej kvality technologiou RSS, vyselektuje, prelozi okomnetuje a tvari sa ako majster sveta. Komentovat cudzie clanky je velmi jednoduche subjektivne a ma to nulovu hodnotu.
portos

Je jedno či sa chctete zmeniť, vždy sa najde niekto kto Vam zakerne vykričí minulosť

expert

Odoslaťod Stanili »

ja si myslim, ze Manofa uz netreba ani komentovat, kazdy sudny clovek si urobi nazor na zaklade jeho reakcii a clankov, ktore sem neustale pcha. Ja sa len cudujem,z e mu to tolko ludi zere, teda tu mozno ani nie, ale na MK tam ma fanusikov (ciek) neurekom :crazy:
Stanili
pokročilý

Odoslaťod portos »

Pockaj ale on nas komentovat bude, zase nas zhltne ako malinu
portos

Je jedno či sa chctete zmeniť, vždy sa najde niekto kto Vam zakerne vykričí minulosť

expert

Odoslaťod manof »

hergie píše:
manof píše:"Vyše 100 mŕtvych po očkovaní dojčiat hexavakcínou":
http://www.slobodavockovani.sk/news/vys ... avakcinou/

Bombasticke uvedenie clanku, ktory v zasade nic prevratne neodhaluje. To, ze uz vobec neposkytuje udaj, kolko umrti za rok ale na aky pocet ockovani, ma v podstate na tej stranke tiez neprekvapilo. Takze pre nma, ziadne relevantne argumenty, preco neockovat. Pripada mi to ako skupina pre ludi riadiacich sa presvedcenim, nie preto, lebo to tak citia a ziadny sebelepsi argument ich aj tak nepresvedci. Ja tam postradam viacero faktov zalozenych na vedeckych poznatkoch.

Vyše sto hlásených (a kto-vie-koľko nehlásených?) úmrtí po očkovaní na Slovensku najčastejšie používanou vakcínou pre Teba nie je nič prevratné?

V článku predsa je údaj o hlásených úmrtiach za rok, tak nechápem, čo sa sťažuješ. Počet očkovaní bude pomerne veľkou časťou (možno 90%, možno o niečo viac, alebo o málo menej) z celkového počtu narodených detí, čo je v Nemecku takých 600.000 - 700.000, podľa toho v ktorom roku. Rádovo teda státisíce (ale nie milióny) ročne. Toto je Nemcom zrejme úplne zrejmý fakt, takže autor nepovažoval za potrebné uviesť to tam. Nie je však problém si to zistiť na stránke nemeckého štatistického úradu.

Takže ak toto nie je pre Teba dôvodom neočkovať, tak to znamená, že život Tvojho dieťaťa pre Teba asi veľkú cenu nemá. Inak si to vysvetliť neviem.
manof
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.