Vseobecny lekar pre dospelych

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Vseobecny lekar pre dospelych

Odoslaťod evittah »

Ahojte dievcata,
chcela by som sa opytat, ci mi neviete odporucit nejakeho dobreho praktickeho lekara/lekarku pre dospelych. Osobne nechodim casto k lekarovi (raz za rok-dva), ale nie som spokojna s ordinacnymi hodinami toho mojho. Rada by som si nasla nejakeho dobreho odbornika, ktory "vie, co robi", s ludskym, rozumnym pristupom a ak by bol navyse homeopat, bola by som len rada. A samozrejme, aby neordinoval tak povediac len dve hodiny denne. Cakam na Vase navrhy a skusenosti s vlastnymi lekarmi.
Dakujeeeeem. :)
evittah

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Vseobecny lekar pre dospelych

Odoslaťod evittah »

Naozaj mi nikto nevie poradit? :? Skoda.
Tak mi pls aspon napiste skusenosti so svojimi lekarmi. Preco ste s nimi spokojne/nespokojne. Aj to mi trosku pomoze pri rozhodovani.
evittah

Odoslaťod evittah »

Dufala som, ze sa tu rozprudi debata a nic. Zaujimave, ze o gynekologoch si zeny vedia popisat vela, ktora je s kym spokojna, ktora nie. Ale ved aj prakticky lekar je dolezity.
Vacanze, mne tiez trvalo, kym som sa rozhybala zmenit toho svojho lekara. Chodim k nemu sice velmi zriedkavo, ale dokaze ma vytocit, ked pridem rano o pol 8 a zistim, ze zacina ordinovat o pol 9 (kedze sa tam ukazem raz za rok, ozaj netusim, ake ma ordinacne hodiny) a samotny lekar si "docupka" v pohodicke o 9-tej. A tiez ho mam tak trosku od ruky, ale to by mi az tak nevadilo. Tak asi mame smolu obidve. Ziadnej inej odpovede sa nedockame...
evittah

Odoslaťod Nunu »

toto som tu riesila pred cca rokom a pol a tiez som nic nezistila :(
ja som potom nahodou nasla, ale je to uz pasee p: teda zatial
Tu na juhu na Mudronovej, ja tu chodim na kardio oproti nemocnici, a tam je take centrum teda 3 poschodia ambulancii no a oproti mojej kardio bola obvodacka co ku nej nikto nechodi, robi nejaky maly obvod, teda robila no a nejaku firmu ci podnik mala na starosti lebo furt som tam stretla niekeho co dosiel z prace na preventivku.
Ale nikdy som necakala vzdy ma brala hned dnu, mila usmiata, aj na telefon pracovala... No ale uz sa prestahovala na Prazsku a tam neviem ako funguje :no: ale vraj bude na jej mieste nejaky novy dr len ho zatial hladaju, tak ked sa najde dam vediet.
Teraz ju zastupuje kardiologicka, lieky mi napise aj ked som bola chora spravila CRP ale nejak je to odveci ked to nie je vseobecna dr..... :roll:
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod evittah »

Nunu, dakujem aspon za prispevok, aj ked mi velmi nepomohol.
Rozmyslala som aj nad tymi medicinskymi centrami - jedno na Terase a to nove na KVP (ProCare), ci tam by to nebolo ine. Ale nemam to u koho zistit, zo znamych tam nikto nechodi, takze neviem posudit, ci su tam dobri lekari alebo nie, a ci tam vobec maju vseobecnych lekarov. Skusim este nieco pohladat na nete a dam vediet.
evittah

Odoslaťod Lienočka »

No baby nech to tu nevyzerá, že nikto nemá svojho dr. tak ja chodímk DR. Škvarlovej na ul. Ferka Urbánka, je to zastávka za polik. Sever , vchod naľavo vedľa intrákov.
Chodíme tam už celá rodina, teda dospeláci nečakáme skoro vôbec, veľmi milá sestrička, ústretová aj v telefóne...
To isté dr.
Sme spokojní, akurát odborné vyšetrenia absolvujeme na Severe...a teda inde, v tejto budove sú vš. a zubné am.
Rada dám kontakt a ste vítané. Už som tam pár ľudí poslala.
Lienočka
expert

Odoslaťod evittah »

Lienocka, aspon niekto sa odvazil napisat :)
Kedze sa ine baby neozvali, "otestujem" tvoj tip, takze ta chcem poprosit, aby si mi napisala presnu adresu (ulicu, cislo), lebo takto z tvojho popisu si to neviem velmi predstavit, kde mam hladat tu ambulanciu. Je to na tej strane ako je SPS Elektrotechnicka? Pojdem sa tam osobne pozriet (zaujimaju ma totiz aj ordinacne hodiny) a dohodnut s pani doktorkou. Ozaj, kolko ma lekarka rokov (cca... je starsia, mladsia)?
evittah

Odoslaťod Lienočka »

Adresa:F.Urbánka 2
je to na tej strane kde škola, potom sú Vodárne a ďalej intráky.
Nájdeš podľa tabule iste, vchod naľavo po schodoch.
Dr. má tak do 50-tky.
Ordinuje denne od 8-13:30 len v stredu poobede.
Tak si to omrkni.
Lienočka
expert

Odoslaťod evittah »

Lienocka, uz som tam bola. Rozpravala som sa aj s pani doktorkou. Prave dnes si idem k "staremu" lekarovi po zdravotnu kartu. Dakujem za tip ;-)
evittah

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.