Karneval

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Karneval

Odoslaťod emuci »

Neviem ci niekto uz nepisal- na Mlynskej maju kostymy v Maxx-e, nie je to najlacnejsie, ale maju celkom fajn vyber, aj ked su to skor princezne. ak by mal niekto zaujem, ja mam na predaj jedny ruzove satocky- motylik alebo vilka- na chrbte ma kridelka. na vysku cca 90 cm- mala ich moja minuly rok. Foto poslem na mail
emuci
expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod eva_a »

To ja mozem pozicat co som sila - saty pre Cililing. Kridla mame, ale su ponicene... Velkost asi 110-116 (trochu vacsie sa mi podarili).
:D
eva_a

expert

Odoslaťod Lindulienka »

My sme poziciavali kostym pre temer 3 rocnu dcerku na Florianskej ulici. Bol to kostym slonika, velmi pekny a pozicovne bolo 7 EUR :)
Lindulienka

Odoslaťod eva_a »

Ja som teda zakupila vytuzeny kostym pre Ludku v Draciku, stal 22 eur (drahy jak fras) a kvalitou som dost sklamana...
eva_a

expert

Odoslaťod corky »

my sme kupili tiež v Dračiku, zlacnený z 13€ na 9,90 a ešte som mala Rozpravkovu kartu, takže ešte odrátali par centov
mne sa to požičovné zda vela, tiež u nas sa pohybuje od 5 - 10€ podla kostýmu
kupila som väčší, bude dobrý aj o rok ... alebo ho vymením s niekym na MMB, aby nechodil každy rok rovnaký
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod len ja »

Neviete mi poradiť, ktoré ste boli na Floriánskej, aký je tam výber? Ja som práve zistila, že v utorok máme karneval :blink: Takže zajtra poobede musím niečo rýchlo zohnať. Kamoška tam bola pred časom a musela si kostým rezervovať dopredu - neviem, či je to bežný postup, alebo bol práve vtedy požičaný. Ja práve potrebujem prísť a hneď aj brať :rol8: . Ďakujem za rýchle odpovede :)b
len ja
začiatočník

Odoslaťod Mimka1 »

My mame karneval tiež v škole aj školke v utorok a v pondelok ideme na floriansku, pokial viem tak neobjednávaju dopredu, maju velký výber a my už po iných skusenostiach chodievame len tam aj na haloween sme požičiavali. Cenu si už ale napamatam :oops:
Mimka1

a ideme na vec...

expert

Mood: Happy

Odoslaťod len ja »

Ďakujem, ja som práve rozprávala s tou kamoškou a ona mi tvrdí, že deň dopredu treba objednať, tak teraz neviem. Ale dúfam, že aj keby hej, tak ich ukecám. Sú tam od 15:00 do 19:00 - tak to ešte stíham po práci :yes: . Ona platila 6eur, ale vraj sú rôzne ceny.
len ja
začiatočník

Odoslaťod galina »

Ďakujem vám za informácie. Ste 8)b
galina

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.