Karneval

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Karneval

Odoslaťod galina »

Neviete mi poradiť, kde v KE by som vedela požičať kostým na karneval pre 4 roč. dieťa? A za koľko požičiavajú?
Potrebujeme na karneval do škôlky. Rozhodujem sa, či niečo kúpiť alebo požičať. Čo je lepšie? Aké máte skúsenosti? :D Ďakujem.
galina

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Karneval

Odoslaťod megan77 »

galina píše:Neviete mi poradiť, kde v KE by som vedela požičať kostým na karneval pre 4 roč. dieťa? A za koľko požičiavajú?
Potrebujeme na karneval do škôlky. Rozhodujem sa, či niečo kúpiť alebo požičať. Čo je lepšie? Aké máte skúsenosti? :D Ďakujem.

Neviem, kde poziciavaju, ale my stale kupujeme, Katka to ma potom doma na hranie :)
megan77

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod eva_a »

ja som dva krat usila a teraz si dcera vyhliadla v dracikovom letaku, ale vsetko robim az na poslednu chvilu, lebo nikdy nie je iste, ci sa karnevalu alebo maskarady zucastnime....
eva_a

expert

Odoslaťod megan77 »

eva_a píše:ja som dva krat usila a teraz si dcera vyhliadla v dracikovom letaku, ale vsetko robim az na poslednu chvilu, lebo nikdy nie je iste, ci sa karnevalu alebo maskarady zucastnime....

Evi, my sme kostym kupili minulu nedelu, karneval maju az 5.2. a veru aj lutujem, lebo do karnevalu este budem dalsi kupovat asi, tento to dovtedy neprezije :twisted: Ale pevne verim, ze katka sa karnevalu zucastni, na tom Hellowenskom ich bolo 6 ks, tak snad teraz ich bude viac.
megan77

expert

Odoslaťod eva_a »

nas bude az 23.2. tak dovtedy casu dost...
eva_a

expert

Odoslaťod timeanela »

gali, ja som Timke do skolky chodila poziciavat kostymi na karneval na Sokolovsku.Je to hore za uybtovnou Kosil/alebo Kohal?/Vtedy pozicanie ma stalo okolo 150 Sk, ale odkedy mam Nely, tak sa snazim kupovat v Draciku aj jej aj Timke.Dam v Draciku napr. 10 € a kostym vynosia 2 sezony. :wink:
timeanela

začiatočník

Odoslaťod klucka »

Na kvp na Janigovej pri zastavke 19tky je pozicovna kostymov poziciavaju za 8 eur...co sa mi zda dost veela
klucka

expert

expert

Mood: Happy

Odoslaťod megan77 »

klucka píše:Na kvp na Janigovej pri zastavke 19tky je pozicovna kostymov poziciavaju za 8 eur...co sa mi zda dost veela

No to je dost, ked porovnam, ze som Katke kupila v Alltoys-e kostym za 11 a zostane nam na hranie...
megan77

expert

Odoslaťod klucka »

megan77 píše:
klucka píše:Na kvp na Janigovej pri zastavke 19tky je pozicovna kostymov poziciavaju za 8 eur...co sa mi zda dost veela

No to je dost, ked porovnam, ze som Katke kupila v Alltoys-e kostym za 11 a zostane nam na hranie...
No..dost toje ale zohnala som aj za 4 za tahanovciach
klucka

expert

expert

Mood: Happy

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.