Dr Trembecka

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Dr Trembecka

Odoslaťod Johannka »

Mate niekto skusenosti s gynekologickou dr Trembeckou a jej sestrickou ? Ordinuje v meste nedaleko Tesca. Zaujima ma hlavne jej profesionalny a osobnostny pristup k pacientkam. A taktiez ma zaujima Vas nazor na jej sestricku. Dakujem.
Johannka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Dr Trembecka

Odoslaťod skorpionka33 »

Tak na sestricku mam taky nazor, ze :roll: a niekedy aj :shock: Ale jednym uchom dnu a druhym von a ked jej dam najavo,ze takym tonom sa so mnou rozpravat nebude,tak skrotne. Doktorka celkom o.k. mila,ale az ked sa na nu ty usmejes, ale neviem preco, niekey mam taky pocit,ze otravujem. Takze idem menit :lol:
Ale,chodila som tam cele tehotenstvo a dalo sa v pohode.
skorpionka33
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod kvietok2 »

sestricka skoro vzdy nervozna, ani sa jej necudujem, ked skoro vzdy je plna cakaren ciganiek a dr. :roll: uz nikdy, ale naozaj nikdy viac, chodila som ku nej 14 rokov, ziaden problem som nemala, ale ked zrazu problem bol, nikdy nic nevysletlila, na vsetko sa trebalo pytat a este nezabudnem nikdy na to ako som 2 tyzdne nosila mrtvy plod v sebe, mala som krce v bruchu, spinila som a ona ma ani nevysetrila, ani ultrazvuk nespravila, len pohmatala brucho a povedala ze nech ostanem doma na PN a uvidi sa ci tie krce prejdu :roll: :(
kvietok2
expert

Odoslaťod kvietok2 »

hej, doktorka je vzdy taka usmiata a vyzera milo, ale to urcite nestaci :?
kvietok2
expert

Odoslaťod Johannka »

Pravdu povediac ja som sa tu len chcela vyzalovat. To preto som zacala tuto temu. Ja mam na tuto pani dr a jej "milu" sestricku strasne zle spomienky. Chodila som k nej zhruba dva roky aj cele moje druhe tehotenstvo a bolo to priserne. Doteraz lutujem ze som ju nezmenila skor. Mohla som si usetrit kopu stresov a nervov pocas tehotenstva. Sestricka si asi mysli ze este stale zijeme v komunistickej spolocnosti kedy bol lekar pan Boh a pacient nemohol povedat ani slovo. Taketo spravanie je absolutne nepripustne. Raz som tam sedela a cakala uz s kartou v ruke. Nasli mi nejaku bakteriu a ja som len chcela vediet ako sa to slovo pise aby som si o nej mohla zistit info na nete. Tak som otvorila kartu ze teda kuknem ako sa to pise a "mila pani sestricka" na mna vyblakla ze co sa v tom hrabem, ze to nemozem lebo ona to tam uz ma poukladane (bordel tam bol jak v tanku). No tak zeby som ja nemala narok poznat svoj vlastny zdravotny stav tak to je vrchol.

Pani dr sa sice snazi usmievat ale jej profesionalny pristup je nulovy. Raz ma poslala do nemocnice s tym ze mi predcasne odteka plodova voda bez toho aby mi urobila usg. Ked som jej to "navrhla" aby mi urobila usg ze ved tam to musi byt vidiet ci je tam dost tej vody tak ma odbila ze na usg nic take nie je vidno :roll: . Tak ja na smrt vystrasena som utekala do nemocnice a tam na mna kukali ze co tam robim. Urobili usg a videli ze plodovky je akurat. Osetrujuci dr sa dobre pobavil a bavi sa asi dodnes :lol: .

Takze aj zla reklama je reklama a ja nikomu NEODPORUCAM ordinaciu pani dr Trembeckej. Mozno ma teraz niekto obvini ze tu ohovaram ale ved aj o tom su tieto fora. Vymiename si tu dobre aj zle informacie.
Johannka
začiatočník

Odoslaťod skorpionka33 »

Asi pretop som bola ako-tak spokojna, pretoze som nikdy ziadny problem nemala. Ale ako som pisala,idem ju vymenit.
skorpionka33
začiatočník

Odoslaťod kvietok2 »

skorpionka33 píše:Asi pretop som bola ako-tak spokojna, pretoze som nikdy ziadny problem nemala. Ale ako som pisala,idem ju vymenit.

bud rada ze ziaden problem si pri nej nemala :roll:
kvietok2
expert

Odoslaťod skorpionka33 »

No dnes som mala neprijemny zazitok hlavne s tou blbou sestrickou. Isla som si pre kartu bez listka od noveho dr. (lebo este nemam sajnu ktory to bude) a nechcela ma vyradit. Vraj len s tym listkom. No to kde sme, boja sa o prachy?
Ale vobec sa nedala odbit.
skorpionka33
začiatočník

Odoslaťod monna1 »

no, ja som ju tiez zmenila uz pred necelym rokom, tato tema tu uz bola neraz rozoberana, a som rada, ze som odisla, ja som osobne so sestrickou celkom dobre vychadzalo, trebalo prist na system vychadzania s nou, ale u doktorky bol problem, ako nahle som ja mala nejaky problem, ked som sa nieco chcela spytat, tak ma vzdy odbila v tom zmysle, ze ona vie najlepsie, nech jej do toho nehundrem a ked som sa chcela na hocico spytat, tak jednym slovom odvrkla, proste komunikacia na nulovej urovni, a aj keby ma pacient pravdu a som prisla za nou s istotu, ze to tak je, ale chcela som to s nou prebrat, tak neni sanca, lebo ona ma pravdu, to mi priserne vadilo a samozrejme ta cakaren plna ciganiek, hodiny cakania, vsetko rychlo rychlo
monna1

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.