pani na upratovanie

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: pani na upratovanie

Odoslaťod Danga »

Vyves inzerat na nejaky internat ak chces studentku.
Danga
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ¨erika¨ »

Ja by som ti sla vyluxovat,ale az na druhy rok,ked mi skonci materska :lol: :wink:
¨erika¨
začiatočník

Odoslaťod VilovaIva »

ahojky
čítam že potrebuješ nejakú pani na upratovanie. Ja tiež bývam v dome mám dve malé deti 2,5 a 1 ročné a dá sa to ked sa chce. ešte chodím aj vonku v pohode. a čítam že ty máš 6 a 10 mes. ved to musíš v pohode zvládnuť ved jedno máš v škole a doma len jedno. minule si našla kámoška pani na upratovanie ale len raz do mesiaca jej chodí zo študenského centra.
VilovaIva

Odoslaťod LIBERTAS »

VilovaIva píše:ahojky
čítam že potrebuješ nejakú pani na upratovanie. Ja tiež bývam v dome mám dve malé deti 2,5 a 1 ročné a dá sa to ked sa chce. ešte chodím aj vonku v pohode. a čítam že ty máš 6 a 10 mes. ved to musíš v pohode zvládnuť ved jedno máš v škole a doma len jedno. minule si našla kámoška pani na upratovanie ale len raz do mesiaca jej chodí zo študenského centra.

:blink:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod slniecko »

VilovaIva píše:ahojky

Citaj lepsie, ma 4: prve ma 6 rokov, druhe 10 mesiacov, tretie 3 tyzdne a stvrte 4 dni.

ozaj, ked tolko stihas, nechces jej prist upratat?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod LIBERTAS »

slniecko píše:Citaj lepsie, ma 4: prve ma 6 rokov, druhe 10 mesiacov, tretie 3 tyzdne a stvrte 4 dni.

slniečko tie posledné dve mi nejak nesedia :D rozprávame sa o deťoch? 8)
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.