Plastove okna

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Plastove okna

Odoslaťod ja anonym »

ludia vyberte si co chcete okna kvalitne alebo lacne !!!!!90 percent su polske hm za 10 rokov toho viem dost a aj tak si kupite polske!! su aj kvalitne polske okna ale ? su cenovo porovnatelne so slovenskymi vyberte si ktore je polske ktore slovenske viete? nie to rozozna len ten kto stym roby !takze ak je firma na slovensku s oknami 10 rokov v dnesnej dobe uz nemusi dodat slovenske aj vyrobcovia hladaju vychodisko ako pokracovat aby neskrachovali a ponukaju to co vsetci pl.okna lebo poliaci maju neuveritelne nizku cenu !!videl som vyroby v polsku !ale nie vsetci pozor taky dorplast kosice vyraba len svoje okna roky overene ri-okna cz rakystav kosice aku maju vyrobu iny?ak niekto vyraba hlinikove okna neznamena ze vyraba aj plastove na plastove okna je neskutocne draha vyroba! ma ju aj lk-servis? dajte si otazku alebo ine firmy ok-okno bf trade a ine?
ja anonym

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ja anonym »

Ivca píše:Ahojte, my sme pred rokom riesili taktiez vymenu okien v byte a zo vsetkych ponuk bola najlepsia z LK servis, tak sme im dali urobit na jesen a sme spokojni. Zatial sa ziadna vada neobjavila a odporucam aj vyjednavat a napr. si vyjednat aspon sietky zadarmo. Teraz sme boli sondovat kvoli chalupe, ale uz sa nam ceny u LK az tak nezdali, ale to sme riesili okna vo farbe a este nemam obehane vsetko. A este som zabudla, isli vtedy famy, ze maju okna z PL, ale robi u nich mojej sefky synovec a ten to vyvratil. A fakt nemam pocit, ze su ine ako napr. tie co ma v ponuke Bonita a take iste predava aj Merkury, takze tak.

ste si ista? synovec nesynovec hm viete ake je firemne tajomstvo?u zamestnancov? ty povedia co sef povie mate dokaz ze su slovenske? vydeli ste ako sa na stroji vyrobili ? nie !! takze? su PL alebo SR hm?
ja anonym

Odoslaťod megan77 »

ja anonym, za kazdym z Tvojich troch prispevkov mi chyba uz len reklama na konkretnu jednu jedinu firmu, ktora je v KE naj naj najlepsia a vyraba tie najlepsie okna na svete :rol8: Zeby zamestnanec? Majitel?
Ako som uz pisala minuly rok, s oknami z LK Servis i s pristupom i s cenou i s pracou sme my boli velmi spokojni, su uplne ine, ako tie, kt. sme si osobne v PL boli objednat aj prevziat. Ak LK servis sklada okna v PL, no nech, ked ich to vyjde lacnejsie.
megan77

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod galina »

Slovaktual, max. spokojnosť.... :D
galina

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.