Plastove okna

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Plastove okna

Odoslaťod krt »

Chceme si v lete dat vymenit okna - a tych firiem, co montuju plastove okna je obrovske mnozstvo. Preto prosim, poradte mi, s ktorou firmou mate dobre skusenosti?
Privitam aj vystrahu, ktoru firmu urcite oslovit nemame.
My mame taky byt, co nema vedla okien mury, len akesi papudnekle a zvonka je na tych papundekloch take sklo, co byva na vytahoch. Takze u nas je pri vymene okien nutne urobit aj vymurovky - je dolezite, aby ta firma urobila kvalitne aj tie vymurovky.
krt
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Plastove oknaRe: Plastove okna

Odoslaťod megan77 »

My mame dobru skusenost s touto firmou http://www.lk-servis.sk/
megan77

expert

Obrázky: 0

Re: Plastove okna

Odoslaťod Nunu »

Suhlasim s Megan, muzik maju s nimi aj zmluvu, kedze oni zatepluju a LK servis dodava okna. Co sa kvality a ceny tyka najlepsia volba.
Nunu

kompletna rodinka

expert

Odoslaťod Laa-Laa »

Pokila viem,. LK servis dava polske okna, to by mi prve vadilo.
Ked sme si u noich nechali robit cenovu ponuku, bola vyssia ako u okien Novas alebo Noves, ani presne neviem :oops: a tie sa robia na SK s nemeckym kovanim.
My sme mali strasne vela vyspravok, byvame v tehlovom starom bloku so 70cm hrubymi murmi a povodne okna boli dvojokna, normalne sa otvorilo jedno a potom druhe, medzi nimi 20cm medzera a ked sa tie okenne ramy vytrhali, pod nimi povypadavali niekde kusky tehal a ostali diery jak hrom. Nadreli sa na vyspravkahc 2 dni, dovliekli 11 vric (kazde 25 kg) neviemcoho na tie vyspravky a cenu nam nenavysili, aj ked nepredpokladali zdaleka tolko materilau ani roboty, dodrzali svoju povodne stanovenu cenu.
Co u susedy LK servis neodrzal, navysil cca o 4-5 tisic, nieoc z toho za maetrial a nieoc za robotu
Laa-Laa

expert

Odoslaťod krt »

Takze babo rad. U nas sa tiez musi robit vymurovka, cize od parapetu nahor vsetko co ma byt stena sa musi vymurovat, lebo medzi oknami a murmi su take papundekle.
No cakam dalsie rady.
A ako dlho dopredu ste si prace objednavali, ak ste chceli termin podla vlastneho vyberu (nie vyberat z toho, co je este volne)?
My chceme dakedy v juli po desiatom.
krt
pokročilý

Odoslaťod Laa-Laa »

krt, tak uz volja a objednavaj - teda az budes vediet, koho.
U nas boli vymeriavat na zaciatku jula a montzovali po 20 . auguste. je sezona, je toho plno, takze cim skor sa rozjodnes a objednas, tym lepsie.
Laa-Laa

expert

Odoslaťod sicilia* »

nebudem sa vyjadrovať ku kvalite, lebo neviem aká firma používa aké okná, ale čo sa týka ceny, tak asi z 8 firiem, čo sme si obklepli, tak LK servis mal najvyššiu cenu na naše požiadavky
sicilia*
expert

Re: Plastove oknaRe: Plastove okna

Odoslaťod megan77 »

sicilia79 píše:nebudem sa vyjadrovať ku kvalite, lebo neviem aká firma používa aké okná, ale čo sa týka ceny, tak asi z 8 firiem, čo sme si obklepli, tak LK servis mal najvyššiu cenu na naše požiadavky

hm, tak tomu nerozumiem, u nas to bolo presne naopak, robili nam okna pred dvoma rokmi a sme naozaj spokojni, s oknami, s pracou, aj s cenou / a mala som tu asi 9 cenovych ponuk/.
V druhej polovici bytu mame na 100% polske okna, vyzeraju inak ako tie z LK Servis a aj su ine kvalitou, to vidno :( preto neviem, ci su okna z LK servis fakt polske, ale ak su, tak su z tych kvalitnejsich. Bola som este pozriet, tak na tych, ktore mame z Polska nemame pisane vobec nic, na tych z LK je normalne pisany typ, na kovovych castiach je vytlaceny nejaky vyrobny typ asi a nieco po nemecky...V podstate mi je to jedno, lebo ako som pisala, my sme s nimi spokojni.
Krt, teraz uz je sezona, takze ak si vyberies firmu, treba objednat hned ...
megan77

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod silvia. »

U nas Slovaktual :wink:
silvia.
expert

Odoslaťod Laa-Laa »

na slovaktual som pocula inak uz vela chvaly :)
Laa-Laa

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.