Dobra gynekologicka v KE - help!

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dobra gynekologicka v KE - help!

Odoslaťod Johannka »

Tak ja som bola dnes na poradni u Trembeckej a ked som odtial odchadzala tak som bola pevne rozhodnuta ze viac tam nejdem a hned som aj sla sa iba opytat sestricky u Muranskej ze co a ako ak k nej chcem ist. Sestricka si ma pamatala zo skriningu a hned ma vzala k sebe (straaaasne mila osobka). Dala mi papier s ktorym mam ist ku Trembeckej sa odlasit a od januara som nova pacientka dr Muranskej. Uz ma hned aj objednala na dalsiu poradnu hoci som este nepodpisala zmluvu. Takze momentalne patrim este ku Trembeckej ale uz nie dlho. Dufam ze ma Muranska nesklame lebo uz dost dlho hladam nejakeho schopneho gyndosa. Zatial som mala stale smolu :cry:
Johannka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod madom »

Ahojte, dnes som bola u mudr.Muranskej. berie nove pacientky a ma system objednavania, takze nik nemusi cakat hodiny... super. uz som od januara u nej. sestricka je fakt veeelmi mila osobka. s lekarkou som este osobne nehovorila, ale ak je tam kazdy taky ako ta sestricka, tak super. dik za radu ohladom tohto. zatial som spokojna. :)
madom

Re: Dobra gynekologicka v KE - help!Re: Dobra gynekologickaR

Odoslaťod MišiačikKE »

anula75 píše:Ahojte Baby
to cislo na objednanie k Mudr. Muranskej je to co davala- MišiačikKE? A viete mi poveda kde presne sidli (adresu)? dik

áno, platí

a sídli na Masarykovej, číslo neviem, ale je to taká novopostavená budova vedľa Železničnej nemocnice, dole je lekáreň, hore ambulancie :wink:
MišiačikKE
expert

Re: Dobra gynekologicka v KE - help!Re: Dobra gynekologicka

Odoslaťod monna1 »

Ahojte, chcela by som sa spytat, ci sa nieco napr aj plati u Dr. Muranskej za bezne ukony? A ak mate dalsie info o tejto doktorke, rada si ho precitam :) dakujem
monna1

Odoslaťod serafinka »

za bežné úkony sa neplatí. Je fakt veľmi milá, dnes som bola v poradni. Má však novú sestričku - špeci len pre ňu a tá už taká mila nie je :lol: Ale normálka.. :) To , ako berie krv vám napíšem v po. Doktorka berie úúúplne super. Ja fakt nemám zlého slova... 1x v živote som spokojná, objednáva sa presne, žiadne dlhé čakania...
serafinka
expert

Odoslaťod madom »

Konecne som sa dostala aj k lekarke, kedze som bola objednana asi mesiac vopred - teda hned ako som sa o nej dozvedela, tak som tam sla. co sa tyka sestricky, nie je zla, len je nova, tak sa musi zorientovat. krv mi zatial nebrala, tak toto neviem posudit. ale v poradni u lekarky bolo fajn. konecne som sa necitila stresovana. Doktorka Muranska je fakt lekar, ktory si uvedomuje, ze jedna s ludmi a to isto plati aj pri prehliadke. na ultrazvuk k nim idem v piatok, tak som tiez zvedava, ze ako to tam je. a tiez je super to, ze do poradne nemusi zena nosit moc z domu, ale hned ako pride, moze ist na vecko tam. mne to zatial absolutne vyhovuje. :D
madom

Odoslaťod anymiro »

Ahojte, ja ked som si brala kartu od predchadzajucej lekarky, tak som sa dozvedela ze Mudr. Muranska bola doteraz revizna lekarka v nejakej zdravotnej poistovni a ze prax ako taku nema... Tak neviem...Ale kartu som si tam dala, ono nie vzdy je to o priestore a pristupe ale o odbornosti u lekara, ale ked neskusime, nezistime a tych negativnych pristupov zvlast v gynekologii je viac nez dost, tak sa nedivim ze nas tolko hlada ten ludsky pristup. Madom a preco ti neurobila hned usg ale musis prist este raz?
anymiro

Odoslaťod madom »

Ahoj, nerobila hned usg, lebo to je speci - to 3D alebo cosi take - a za to sa plati. nie je to obyc. usg. tam k nim chodia aj pacientky od inych lekarov s roznymi tazkostami na toto. ale blizsie ti budem vediet povedat, az ked tam pojdem na to vysetrenie, lebo sama neviem co to presne je. este som take nieco neabsolvovala. v piatok idem.
madom

Odoslaťod serafinka »

No ja viem niečo bližšie. Je to naj usg v na východe. Muránska robí prenatálnu diagnostiku s Dankovčíkom a kto je jej pacientom, má právo automaticky aj na ten špeci usg aj pokiaľ ide o preventívku a pod. Čakali naňho aj staršie dámy...
Je mi absolútne jedno, či má ,či nemá prax. Je milá, ľudská, má zmysel pre humor.
To, že predtým nemala ambulanciu, neznamená, že sa nevzdelávala. Asi by len tak tú diagnostiku nerobila a neposielali k nej pacientky z košického kraja???

a miestnosť kde je usg je veľmi príjemná: koberec, gauč, obrazovka pre rodičov (lekári pozerajú do pc), záclony :lol:
serafinka
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.