oteplovacky

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

oteplovacky

Odoslaťod Johannka »

Kde v KE mozem zohnat oteplovacky pre moju 4 rocnu dceru ? Prijala by som nieco za rozumnu cenu ale pohodlne na santenie v snehu. Nechcem do toho vela investovat kedze to potrebujem naozaj len pred blok povalat sa do snehu. Rozmyslam tiez ci kupit cely overal (ale to sa mi zda dost neprakticke a skor pre mensie deti) alebo len oteplovacky a vetrovku len doladit nejaku inu alebo kupit celu supravu (vetrovka + oteplovacky). No ale hlavne kde sa to da zohnat v KE kedze zima je za dverami a ja straaaaasne nerada nakupujem :no: a nechce sa mi kvoli tomu s detmi behat po celom meste. Ja mam rada rychle nakupovanie. Prist, vyskusat, sedi , bereme a do pol hodky sme von z obchodu. Asi chcem vela, co ? :lol: Dakujem za vsetky odpovede.
Johannka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: oteplovacky

Odoslaťod eva_a »

Johanka, tiez nerada nakupujem s detmi, pre deti. Mali sme oblubeny vzor oteplovaciek z Quelle. Teraz je to Halens a maju ich v katalogu (pozri modu pre deti, supravy, maju v modrom i oranzovom, skoda ze len do 116, pozeram, ze maju dva vzory, my sme mali s tym nosorozcom). Oteplovacky som kupovala v tom obchodiku Quelle na Alzbetinej. Priznavam, netusim ci tam este je, ale pred tymi dvomi rokmi sme nakupili elegantne za cca tyzden aj ked vraveli dva.
(No pozeram, ze stali trochu menej.)

Ked nic ine, mozno aj toto pomoze ;-)
pripadne pozri ci to nenajdes na mmb
eva_a

expert

Odoslaťod Effka »

Ja malej kupujem uz 3r u cinaka. Klasika oteplovacky na traky a bunda pod zadok, cena okolo 15-20e, zatial sa nemozem stazovat na nekvalitu, znosili sme ich, vyrastli z nich, akurat treba kupit pravu sustakovinu taku smyklavu co nenasaje hned vodu, teraz som pozerala take super, ale material bol taky nasavaci ale to nie je pre decko co kolenuje v snehu ( skor 9+rokov) a vraveli mi ze cakaju tento tyzden, tak cakam a idem kupit.
Ako si chcela, vojdem vyberiem velkost obleciem, vyzleciem platim :) cele 15min.
Effka
expert

Odoslaťod Johannka »

Dakujem pekne za odpoved. Prave som sa vratila z blsaku na ktorom som uz nebola cele roky rokuce. Nikdy som tam nerada chodila a mala som akesi predsudky ci co. Hned v prvom obchode ci stanku ci co to tam je som kupila akuratne oteplovacky. Presne to co som potrebovala. Mali tam dost velky vyber aj hrubsie s kozusinou vo vnutri, aj tensie podiste flisom, aj cele kombinezy, aj supravy alebo len samotne oteplovacky. Ja som teda kupila len oteplovacky podsite flisom aby nebola v tom ako medved a mohla si aj trochu pobehat :lol: Maju aj odopinatelne traky a su sivej farby takze jej ich mozem doladit k vetrovkam. Stali 14 eur takze aj cena je v pohode.Tak sa tesim ze som sa nemusela nabehat po meste a tak bez stresov sme to zvladli. Dufam ze v nich prezijeme zimu a ze nam vydrzia. Uz moze zacat sneziiiiit. :D
Johannka
začiatočník

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.