Logoped v KE

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Logoped v KE

Odoslaťod timeanela »

a co hovorite na / tusim, ale nie som si ista :oops: / Obisovu na Srbskej??
timeanela

začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Effka »

no nakoniec som sa objednala ku Galovej, lebo bola na mna taka mila a aj ta jej sestricka, mame termin na 16.12, tak uvidim niekto pisal ze je zla. Skor ma zarazilo ze ona a aj jej sestricka posobia akoby mali aspon 70 rokov a vyssie.
Uvidime, vyskusame.
K lekarke na Srbskej, kolegyna bola a vravela ze nikdy viac, doslova ze sa im musela nanutit, ze co otravuje ked decku zle vychadzaju roky a do skoly pojde az 09/2011 pocvicili a ze svicte doma a pridite o 2mesiace.... tak teda neviem, celkovo mi to pride dost cudne.
nech sa to moje decko nauci povedat R ako jej skvela mama ( sama :) ) a bude klud.
Effka
expert

Odoslaťod megan77 »

no aj my by sme uz asi mali zajst k logopedicke, vdaka za info a tipy kam ist alebo neist, ma este niekto nejake dalsie?
megan77

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod JANAG »

Veľmi odporúčam pani Janu Roháčkovú na Opatovskej ceste. Veľmi milá, vie deti motivovať. My chodíme pol roka a je to počuť :D :D :D . Len má dosť plno tak neviem či ešte berie ďalších.
JANAG

Odoslaťod Effka »

No tak sme boli dneska u Galovej a je uplne v pohode, sice stara korytnacka ale inak nemam ziadnu vyhradu. To len skor ku jej vztahu k sestricke ( otrokar a otrokyna :) ) Priklad za vsetko: skoncilo sa vysetrenie, obliekam seba a malu a lekarka ze "kabatik !!! " hmm pozeram ja aj mala oblecene, ze o co jej ide? no a uz cupkala sestricka a prehadzovala jej kabatik na chrbat aby nenachladla :scared:
Effka
expert

Odoslaťod krt »

Totizto ta sestricka je pani logopedicky Galovej mamicka. Mne to pride hrozne divne ze taja vztah, ktory je medzi nimi. Nemyslim, ze je to nieco az tak neobvykle, ze dieta zamestnava rodica alebo naopak.

Inak na Srbskej 1 su dve logopedicky. Tu zlu skusenost, ktoru niekto spominal s logopedickou na Srbskej, mohol mat aj s tou druhou z nich, nez s Mgr. Oremusovou, ktoru som tu bola spominala.
krt
pokročilý

Odoslaťod Laa-Laa »

Effka píše:No tak sme boli dneska u Galovej a je uplne v pohode, sice stara korytnacka ale inak nemam ziadnu vyhradu. To len skor ku jej vztahu k sestricke ( otrokar a otrokyna :) ) Priklad za vsetko: skoncilo sa vysetrenie, obliekam seba a malu a lekarka ze "kabatik !!! " hmm pozeram ja aj mala oblecene, ze o co jej ide? no a uz cupkala sestricka a prehadzovala jej kabatik na chrbat aby nenachladla :scared:

ziadna vareska medzi zubami??? V:)
to bolo prve, co nam kazala, nabuduce doniest odrezanu rucku z varechy, priemer cca 1 cm...a potom uz chcela cvicit len so zakusnutou varechou medzi stolickami :crazy:
Laa-Laa

expert

Odoslaťod Effka »

Varecha nie ale palicka do krku, ta bude az nabuduce ale to je normalny postup, ja nez som tam isla som vedela ze sa trenuje s pootvorenou sankou ( bud ta varecha, alebo vlozeny prst) tak som to s malou uz doma skusala takze vedela co a ako. Mala sa nevzpierala a spolupracovala.
A pozor priemer 1,2 !!! :) varechy :lool:
Effka
expert

Odoslaťod juraja »

Chodime k Oremusovej, moje dieta sa k nej stale tesi a robi pokroky, aj mne je sympaticka, odporucam.
juraja
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.