Prosba o pomoc :ZŠ Trnava a prístupová učiteľka

Mestá z trnavského kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Prosba o pomoc :ZŠ Trnava a prístupová učiteľka

Odoslaťod Calu »

Ahojte kočky,
máme dosť veľký problém s neprístupnou pani učiteľkou a chcela by som malému zmeniť školu. Nevie niekto z Trnavy odporučiť milú pani učiteľku k 6 ročnému prváčikovi? Aké máte skúsenosti so ZŠ v Trnave?
Naposledy upravil Calu dňa , celkovo upravené 1 krát.
Calu

zmena je život :)

pokročilý
 
Príspevky: 516
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prosba o pomoc :ZŠ Trnava a prístupová učiteľka

Odoslaťod lupka »

trnavcanky
Naposledy upravil lupka dňa , celkovo upravené 1 krát.
lupka
začiatočník
 
Príspevky: 377

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prosba o pomoc :ZŠ Trnava a prístupová učiteľkaRe: Prosb

Odoslaťod Calu »

susan256 píše:Vies heker, ona moze byt ako clovek uzasna, ale po odbornej stranke ... oou :shock:
No a tak je to teraz aj v pripravke, kocka co nevie poriadne ani anglicky, nejaka brazilcanka ci co...takze daj tam svoje dieta aby sa naucilo za prvy rok anglicky a potom pokracovalo v studiu...no hotova katastrofa. Ucitelia su tam bahajskeho vyznania, ucia v podstate zadarmo, maju to snad ako nejaku misiu a maju za to ubytko a nejake vreckove...Ale ktovie, ako je to naozaj, som len o tom pocula...


Počuj Susan, to normalne zavana sektarstvom. :wink: Ale bohvie ako je to tam naozaj.
Ja som neni napríklad spokojná vôbec ani s našim školstvom,mám pocit že ľudia chú dnes všetko odfláknuť, venovanie sa deťom je na bode mrazu, nebodaj by museli urobiť niečo navyše...Je to hrúza..
Calu

zmena je život :)

pokročilý
 
Príspevky: 516
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prosba o pomoc :ZŠ Trnava a prístupová učiteľka

Odoslaťod lupka »

...
Naposledy upravil lupka dňa , celkovo upravené 1 krát.
lupka
začiatočník
 
Príspevky: 377

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prosba o pomoc :ZŠ Trnava a prístupová učiteľka

Odoslaťod anni6 »

lupka, ved tvoja dcerka chodi prave na Forel a sama tam ucis, ci nie?

"ucim o Afrike,tak ma napadlo,ci nepoznate nejakeho Africana,ktory by sa prisiel na hodinku porozpravat s detmi o svojej krajine /na ZS Forel International/
najlepsie po anglicky,ale nevadi ak aj po slovensky"

...aspon podla jedneho z tvojich prispevkov tak usudzujem. som myslela ze je vsetko nadstandardne za tie penieze co pytaju a sa tam nestazuje. tobôž nie ten, kto tam uci....




ale to nechavanie deti osamote je azda vsade. uz aj u prvakov. ucitel si tiez potrebuje odskocit na vecko. pricom na kazdej chodbe je pocas prestavky dozor a dvere tried su otvorene. u nas sa ziaden problem nikdy nevyskytol. a mam dceru prvacku a tiez vraj byvaju obcas sami.
anni6
expert
 
Príspevky: 3389

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prosba o pomoc :ZŠ Trnava a prístupová učiteľka

Odoslaťod lupka »

anni
diky
nadstandartne....hm,to som si myslela aj ja,ked som do tej skoly sla...a ked som tam davala dceru
lupka
začiatočník
 
Príspevky: 377

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trnavský kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.