Školáci 2011/2012

Veci čo sa "musia". Ako pri tom máme stáť my, a čo nechať na školáka samého. Voľný čas, aktivity. Ne/preháňame, alebo zanedbávame?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Školáci 2011/2012

Odoslaťod mravcek »

My sme od konca 1. rocnika mimo SK. Minuly rok sme boli prvy krat na skuskach. Nastasie len zo SJ. Ale aj tak ucit deti slovencinu mi dava dost zabrat. Nastastie to mlady zvladol na 1. (Dcera tiez ale u tej som to cakala :mrgreen: ) Tento rok uvidime. Vybrane slova asi daju mlademu zabrat :rolll:

Katinka som rada ze v tom nie som sama. Ja mam niekedy pocit akoby moj maly mal nejaku predpubertu alebo co. Je urazlivy, lahko sa rozplace a je drzy.
Len jeden priklad, taky cerstvy, z dnesneho vecera. Povedala som mu asi 5x ze uz je cas a ma ist hore umyt si zuby a osprchovat sa. Dievcata (aj s tatinom :mrgreen: ) posluchli. Ale on stale pozeral DVD. Na siesty krat som uz zvysila hlas a on na mna doslova navrieskal ze som zla mama a ze po nom stale len kricim. Tak som mu vysvetlila ze mna to kricanie tiez nebavi. Keby necakal az kym sa rozculim bolo by doma ticho. Isla som do kuchyne a ked som sa odtial po case vratila, dole uz nikto nebol. Sadla som si k PC a odrazu pozeram, ze sa hybe zaclona za televizorom. Pomyslela som si, ze je asi zle zatvorene okno a isla som to skontrolovat. Skoro som dostala infarkt. Tak som sa strasne zlakla. Odrazu sa za sedackou nieco velke pohlo. Samozrejme, mlady nesiel hore, ale zaliezol za sedacku a tam trucoval... :jaj: Zvlastne ze manzelovi hore nechybal :whist:
mravcek

pokročilý

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Školáci

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.