nefunguje prihlasovanie v m.forum /cez m.rodinka/

Čo by ste nám inak napísali majlom, ale nenapísali ste...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: nefunguje prihlasovanie v m.forum /cez m.rodinka/

Odoslaťod Mysenka »

a tak pozeram, ze problem je uz ohlaseny a v rieseni. Len potvrdzujem rovnake peripetie aj u mna. Prihlasovanie blbne a statocne. A to sa neprihlasujem z mobilu.
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert
 
Príspevky: 15121
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nefunguje prihlasovanie v m.forum /cez m.rodinka/

Odoslaťod slniecko »

Ono je to dosť nepríjemný problém aj v súvislosti s tým zlým fungovaním vyhľadávania, totiž, keď ma stále vyhadzuje a zároveň mi to nevie dať aktuálne témy a nové príspevky mi to potom hodí len od posledného odhlásenia, tak to je riadna otrava.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nefunguje prihlasovanie v m.forum /cez m.rodinka/

Odoslaťod Silvia204 »

Mne sa nedá prihlasovať od utorka, skúšala som tablet aj PC, ale nejde to ani na jednom. Skúšala som aj zmenu hesla, ale nepomohlo ani to. Na tablete ma neprihlási ani po desiatom pokuse a čo sa týka PC, tak väčšinou nejaký tretí pokus zaberie, ale som rada ak ma neodhlási kým napíšem príspevok. Už aj to sa stalo a to dosť naštve, ak píšem niečo dlhšie.
Žiadne zlepšenie neregistrujem a po dnešnom pokuse s tabletom hlásim skôr zhoršenie. Ráno ma síce prihlásila po nejakom piatom pokuse, ale potom ma odhlásilo a viac sa mi prihlásiť nepodarilo, tak som to vzdala aby som ho od jedu niekde nehodila.
Silvia204

"Šťastie sa podobá zdraviu. Dokiaľ ho máš, ani si ho nevšimneš."

expert
 
Príspevky: 8278

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nefunguje prihlasovanie v m.forum /cez m.rodinka/

Odoslaťod slniecko »

:no:
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nefunguje prihlasovanie v m.forum /cez m.rodinka/

Odoslaťod Laa-Laa »

na chrome ostavam v pohode prihlasena, explorer ma zakazdym odhlasi, ale prihlasim sa na prvykrat bez problemov (doma, kde mam zapamätane heslo v PC) , cez mozzilu sa neviem prihlasit vobec, stale ma hodi na prihlasovaciu stranku. V robote ma vsak aj explorer hadze na prihlasovaciu stranku a neviem sa cez neho prihlasit (tam si heslo nedavam zapamätat)
Laa-Laa

expert
 
Príspevky: 15387

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nefunguje prihlasovanie v m.forum /cez m.rodinka/

Odoslaťod Laa-Laa »

aj chrome ma prave vyhodil pocas odosielania prispevku a ostala som odhlasena :mrgreen:
Laa-Laa

expert
 
Príspevky: 15387

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nefunguje prihlasovanie v m.forum /cez m.rodinka/

Odoslaťod koza Tina »

aj mna to stále odhlasuje
koza Tina

skola

expert
 
Príspevky: 9336

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nefunguje prihlasovanie v m.forum /cez m.rodinka/

Odoslaťod mmonika »

presne a opat tu mame stale odhlasovanie :( a pri posielani prispevku sa hore objavia zo styri riadky drobnych pismenok, nestiham skopirovat
teraz sa mi cast podarila
Notice: Undefined index: tslib/class.tslib_fe.php in /var/www/typo3_src-4.3.11/typo3/sysext/cms/tslib/class.tslib_fe.php on line 4823 Notice: Undefined index: id in /var/www/typo3_src-4.3.11/t3lib/class.t3lib_div.php on line 267 Notice: Undefined index: tslib/class.tslib_fe.php in /var/www/typo3_src-4.3.11/typo3/sysext/cms/tslib/class.tslib_fe.php on line 458 Notice: Undefined variable: php_errormsg in /var/www/typo3_src-4.3.11/t3lib/class.t3lib_db.php on line 1022 Notice: Undefined index: tslib/class.tslib_fe.php in /var/www/typo3_src-4.3.11/typo3/sysext/cms/tslib/class.tslib_fe.php on line 535 Notice: Undefined index: tslib/class.tslib_feuserauth.php in /var/www/typo3_src-4.3.11/typo3/sysext/cms/tslib/class.tslib_feuserauth.php on line 589 Notice: Undefined index: pid in /var/www/typo3_src-4.3.11/t3lib/class.t3lib_div.php on line 267 Notice: Undefined index: FE_SESSION
ma to este koniec ,ale nestihla som: undefined index......
mmonika

pracujem

expert
 
Príspevky: 15117
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Pre redakciu

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.