Muffiny

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Muffiny

Odoslaťod nea »

Ja to robim tak, ze do formy na muffiny vlozim kosicky a do nich dam cesto. Forma v podstate ostane cista a muffiny pekne drzia dvar, v tych kosickoch sa potom nerozplacnu. :wink:
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod para »

zuzka - hej :oops: vypadlo mi :) idu tam 2 vajcia, robila som vcera aj dnes, mali sme ako zakusok pre navstevu-s cucoriedkami. Vybrala som mufina z kosicka poliala cucoriedkovou polevou /cucoriedky som rozvarila na chvilu s cukrom a skrobom/ a kopcek slahacky s medovkovou vetvickou-bozske a jednoduche a aj decka maju dnes na desiatu :)
Navsteva sa opytala ci mozu vylizat tanier :)
para

spomienky na detstvo

expert

Odoslaťod Neytiri »

ok, v pohode :wink: mne sa stalo uz to, ze mi nejaka surovina vypadla pri opisovani receptu a potom som len pozerala ze co je to za cudny recept, ked som ho sla robit :shock:
inak, presne tento recept mam ja na bublaninu a kedze to cesto je tak chutne, tak som z neho robila aj muffiny.. tiez mnam.. :)
Neytiri
expert

Re: MuffinyRe: Muffiny

Odoslaťod Marcela »

para píše:zuzka - hej :oops: vypadlo mi :) idu tam 2 vajcia, robila som vcera aj dnes, mali sme ako zakusok pre navstevu-s cucoriedkami. Vybrala som mufina z kosicka poliala cucoriedkovou polevou /cucoriedky som rozvarila na chvilu s cukrom a skrobom/ a kopcek slahacky s medovkovou vetvickou-bozske a jednoduche a aj decka maju dnes na desiatu :)

Para a ja ze preco som napiekla take dzganove mufiny :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Marcela
expert

Re: MuffinyRe: MuffinyRe: Muffiny

Odoslaťod Táňa »

Marcela píše:
para píše:zuzka - hej :oops: vypadlo mi :) idu tam 2 vajcia, robila som vcera aj dnes, mali sme ako zakusok pre navstevu-s cucoriedkami. Vybrala som mufina z kosicka poliala cucoriedkovou polevou /cucoriedky som rozvarila na chvilu s cukrom a skrobom/ a kopcek slahacky s medovkovou vetvickou-bozske a jednoduche a aj decka maju dnes na desiatu :)

Para a ja ze preco som napiekla take dzganove mufiny :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A mne sa naopak pozdávali práve preto, že sme doma nemali ani jedno vajce a boli super aj bez neho. :D Používam ale iba celozrnnú múku a jogurtu som musela dať viac, možno preto sa nerozpadli a boli fakt super...
Táňa

expert

Odoslaťod timeanela »

ahojte

Ja mam osvedceny tento receptik na zakladne cesto:

125g masla
130 g krys.cukru
1 vanil.cukor
stipka sol

2 vajcia

230 g polohr.muky
1/2 prasok do peciva
3-5 PL mlieka

a potom podla chuti dodavam cca 150-200g ovocia, cokolady, orieskov.....

peciem cca 25 minut pri teplote asi 170 stupnov
timeanela

začiatočník

Odoslaťod SilvaK »

Corky, včera som robila z Tvojich receptov kávové a jablkové muffiny, oboje boli výborné. Díky za recepty, postupne poskúšam všetky.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert

Odoslaťod bagetka »

Vcera som skušala tie co napisala para, boli mnam,mnam, ešte som do nich pridala oriešky a jedneho čokoladoveho zajaca čo mi ostal z velkej noci, a niektore som poliala citronovou polevou...boli fakt dobre
bagetka
začiatočník

Odoslaťod Adulienka126 »

Ahojte!
Chcem trosku ozivit temu a chcela by som sa opytat ci sa maslo da nahradit niecim inym.
Adulienka126

začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.