Pizza rožky

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pizza rožky

Odoslaťod aninaf »

Ja si kysnuté cesto ešte premastím margarínom, t.j. rozvaľkám, natriem margarín (palmarín) a poskladám, urobím to 2 - 3 x a je potom skoro ako lísktové, také rozoberateľné. Ďalej už klasika na kruhy + plnka.
aninaf
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod CherryAnn »

No ak je tam cesto ako na normálnej pizze, tak si určite pozri príslušný diel českého S Italem v kuchyni (nájdeš na nete) - ukazuje tam super recept na pizzu, ale baby, poviem vám, že odkedy sme si to vyskúšali, tak už ani nechodíme na pizzu do reštaurácií, z toho cesta by iste boli aj vynikajúce "pizza rožky".
CherryAnn

Odoslaťod robertara »

Ryska prosim ta kde kupujes listkove? Lebo ja vzdy kupim ale neda sa mi dobre rozvalkat a potom pri tom stracam nervy://
robertara

Odoslaťod lubi22 »

Nnani z lístkového cesta sú veľmi chutné pizzové koláčiky a pokiaľ ich dobre zatočíš tak ti z toho nič nebude vypadávať. Alebo som raz skúšala robiť aj pizzové slimáčiky,ale tie sa mi moc neosvedčili pretože z nich mi skoro všetko povypadávalo
lubi22

Mood: Tired

Odoslaťod cicamica1 »

z listkoveho je mozne to aj tak spravit ze sa vyrezu okruhle poharom alebo cim a potom naplnit prelozit na polovicu a vidlickou po krajoch aby sa to neodliepalo tak postuchat pripadne na vrchu sa mozu aj narezat :-)
cicamica1

Mood: Tired

Odoslaťod veronickavejuska »

Baby, neposlala by mi niektorá nejaký dobrý recept?? bola by to skvelá večera keď sa mi nebu chcieť variť :D
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.