vianocne pecenie

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: vianocne pecenie

Odoslaťod nnikisteinn »

Co mi ine ostavalo, chcela som aby ste ho vyskusali babule, lebo je fakt chutny tento kolacik a je este aj zdravi, kedze do neho idu take zdravsie suroviny:-)..Asi by som to nechala az na piatok, ak teda mozes a budes mat aj v piatok cas ho upiect..Predsa len su lepsie zakusky ked su cerstve, ako ked su stare niekolko dni
nnikisteinn

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kikika »

@nnikisteinn škoda že som si až teraz všimla že si sem pridala ten recept, som ho mohla už odskúšať na sviatky, ale nevadí. Budúci týždeň má drahý narodeniny tak mu skúsim upiecť tento koláčik. Peta ty si ho piekla? Ako to dopadlo, chutil ti?
kikika

Odoslaťod luciy »

Vianocne pecenie mame za sebou, tak zeny popridavajte aj nejake fotky co ste pre svoje rodiny napiekli. U nas tento rok to bolo pobiednejsie kedze mi bolo dost zle pred sviatkami, ale predsa aspon zopar kolacikov som zvladla:-) Dajte aj nejake tipy, lebo o tyzden ma moja mamina narodeniny a ja uz fakt neviem co jej upiect. Ona sa zdravsie stravuje, tak nejaky raw kolacik poradte:-)
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod veronickavejuska »

ja som piekla medovníky, medvedie labky a linecké. To, čo zjeme. Načo zbytočne piecť koláče, ktoré sa nepojedia. A tým, že nemáme deti veľa toho neptrebujeme. Ale to sú také tradičné kláčiky, ktor´sa skoro v každej domácnosti pečú.
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod JuniorPeta »

Nniki poslúchla som ťa a tiež som si to tak zobrala že radšej nech je čerstvý, takže som ho tesne robila a všetkým chutil tak som bola rada. Už hneď vypytovali recepty ;-) A naši doma zase že kedy ho spravím :-) Ďakujem ti za fakt skvelý recept:-)
Kika áno piekla som ho a odporúčam ho aj tebe. Nám všetkým veľmi chutil a keď si fakt zoberieš že je aj zdravý tak o to je to lepšie ;-)
JuniorPeta

Odoslaťod izabelik »

Baby sice nie na Vianoce ale na silvestra som robila tento Espresso cheescake: - posielam aj recept a rovno aj fotky nejake, kedze som ho prvy krat piekla tak som si ho rovno aj nafotila :-)
Recept:
Ingrediencie:
Susienkovy zaklad:
225 g susienok (Bebe keksiky)
8 PL rozpusteneho masla
Krem:
1/4 salky smotany na slahanie
2 1/2 PL cerstvo namletej kavy (pouzila som Organic Espresso od Powerlogy)
500 g mascarpone
400 g kyslej smotany
150 g trstinoveho cukru
3 vajcia
1 PL vanilkoveho extraktu
stipka soli
Poleva:
1/3 salky smotany na slahanie
2 PL trstinoveho cukru
1/2 salky nakrajanej mliecnej cokolady
izabelik

Odoslaťod izabelik »

Baby ak budete potrebovat aj postup tak napiste ten by som Vam potom napisala lebo mi to tu akosi nejde pridat, asi je to moc dlhe. Tak aspon fotky este posielam :-)
[ img ]
[ img ]
izabelik

Odoslaťod bibusenka »

"Izabelik" zaujal ma tvoj recept na cheescake. Lenze som citala ze tam ide nejaka specialna kava ktoru ja vobec nepoznam a nikdy som ju neskusala:/ Myslis si, ze by som tento kolacik mohla spravit aj s klasickej kavy? Alebo uz nebude taky chutny? Potom by som ta chcela poprosit este aj o ten postup, kedze by som ho nabuduci vikend chcela upiect, dakujem uz vopred:-)
bibusenka
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.