detská výživa

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detská výživa

Odoslaťod jolanitha »

na jednej strane s tebou suhlasim, mozno je to trosku skoro ale zase na druhej strane preco to to teba zaujima ked este ani deti nemas? keby mas deti a si toho nazoru tak okay ale teraz sa tomu este moc podla mna nerozumies, prepac :/
jolanitha

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod karolyna »

Tak zaujíma ma to len proste čisto z toho hľadiska, že či to fakt nie je skoro, ja sa jej do toho kafrať nebudem, to isto nie len mi to tak napadlo, keď som zbadala túto tému :)
karolyna

Odoslaťod jolanitha »

aha takto si to myslela :) potom okay, len som si proste myslela, ze sa jej chces do toho nejako starat ked pritom este sama nemas deti, aj ked sa to deje. teraz si kazdy mysli, ze sa moze niekomu druhemu starat do zivota lebo vie vsetko lepsie, kazdy vsade bol a vsetko videl. to mi lezie na nervy
jolanitha

Odoslaťod adrienka »

Takže aj tie majú aj bio aj normálne? Som myslela, že iba tieto taštičky majú bio. Ja už sa v tom začínam aj tak trochu strácať vlastne, že čo všetko majú :D
adrienka
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod monias »

Presne tak :) V čom sa prosím ťa strácaš? Veď máš bio taštičky a bio sklíčka a potom normálne kapsičky a normálne sklíčka, čo je na tom ťažké?
monias
začiatočník

Odoslaťod adrienka »

Aha takto, ale nevravela si, že oni majú aj nejaké bez cukru? V tomto sa strácam vieš, tak bio, bez cukru, také sklíčka také taštičky a teraz sa v tom človek vyznaj. Na jednej strane ano dobré, že majú toho toľko a je si z čoho vyberať len ja potom ani neviem poriadne čo mám v tom obchode hľadať :D
adrienka
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod monias »

Ale áno, tie máš prakticky skoro všetky bez pridaného cukru, aj tie normálne taštičky aj tie bio, to máš normálne napísané na obale stačí len čítať :) Aj na sklíčkach to máš napísané
monias
začiatočník

Odoslaťod karolyna »

Tak teda je to ale podľa teba vhodné alebo nie? Lebo si mi vlastne tak priamo ani neodpovedala. Predpokladám, že ty deti máš nie? Aký máš na to teda ty názor?
karolyna

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.