detská výživa

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detská výživa

Odoslaťod monias »

Aby som sa priznala tak to bolo tiež len tak výnimočne :D Nie zakaždým mám na to čas aby som chystala toľko vecí, väčšinou mám po ruke práve len tú kapsičku ale keď sa dá tak rada niečo pripravím. A to v tej miske je humus :) Ja si to tak rada hodím aj s tou zeleninkou :) A áno aj táto kapsička je od pol roka, ono je to celé spravené tak by to mohli aj také menšie detičky papať :)
monias
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod sandronela »

esteze si to napisala lebo uz som si sila vycitat, ze som hrozna mama ked nestiham taketo veci chystat zakazdym ked niekam ideme :D :D aj teraz ked sme boli na vylete naposledy som pre nas len chleby s pastetkou narobila a malemu tiez len taketo prikrmy do vaku som hodila :D strasne sa mi nechcelo nic takto chystat. ale zase zeleninu som nam nakrajala :D to ano, bez toho by to nebolo ono
sandronela
začiatočník

Odoslaťod adrienka »

jaj :D som si myslela, že si na tom zakladáš ako také tie bio matky všetky :D veď aj hentá taštička zeleninová je tiež bio sa mi vidí nie? fu no humus som skúšala pár krát ale asi to nie je to pravé orechové pre moje chuťové poháriky :D moc to nemusím
adrienka
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod monias »

Ale prosím ťa :D To, že sa ti sem tam nechce stáť v kuchyni pol dňa aby si nachystala nejakú zdravú desiatu neznamená, že si hrozná mama. Tiež nie sme stroje a máme nárok si niektoré veci uľahčiť :) Kto nemá deti si to nevie predstaviť aké je náročné byť každý deň s tým dieťaťom a starať sa oň aj o celú domácnosť, nehovoriac o tom, že čím viac detí tým ťažšie to je. Vieš čo je bio ale tie kupujem len preto, že ich u nás majú. Keby mali iba tie klasické, čo nie sú bio tak mi to je jedno, kúpim aj tie :) Oni vlastne majú aj bio aj klasické takže si môžeš vybrať. Ale samozrejme bez cukru pridaného, na tom jedinom mi záleží
monias
začiatočník

Odoslaťod adrienka »

svätá pravda :D :D teraz si trafila klinec po hlavičke, minule som čítala, že materská je všetko možné len dovolenka nie :D ale to my vieme asi všetky, skôr to treba vysvetľovať tým čo si myslia úplný opak. alebo keď sa nedostaneš niekedy z domu aj týždeň ako to krásne ide na mozog :D :D ale majú aj klasiku v skle nie? nie len takéto taštičky
adrienka
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod pauuula »

maminy poradte ake masko davate do prikrmov? davate take prikrmy normalne zavarit? vydrzi vam to? kolko cca?
pauuula

Odoslaťod jolanitha »

mne sa zda, ze som ti tu raz na to odpisovala, neviem kam to zmizlo ale chcela som vediet, ze ake stare je tvoje dieta ked uz ides davat aj maso. je sice pravda, ze pri raste je dolezite aj maso ale nemusi sa s nim zacinat prilis skoro
jolanitha

Odoslaťod karolyna »

Videla som v obchode, že niektoré tie príkrmy s mäsom sú aj od ukončeného šiesteho mesiace ale to mi príde fakt dosť skoro? Dávali ste niektorá tak skoro mäso? Konzultovali ste to aj doktorkou?
karolyna

Odoslaťod monias »

Majú ich aj v skle normálne, aj takéto bio ale aj tkaé čo nie sú bio, už je potom na teba, ktoré kúpiš :) Ja nie zakaždým kupujem tie bio ale snažím sa ich čo najviac kupovať :)
Prosím ťa mohla by si napísať aj koľko ma tvoje dieťatko mesiacov?
monias
začiatočník

Odoslaťod karolyna »

Koho? Moje? Ja nemam este dieta ale pytala som sa kvoli kamaratke, ktore ma pol rocne dieta a vraj uz ide davat aj tieto s masom, ze sa to moze ale mne sa to akosi nezdalo
karolyna

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.