detská výživa

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detská výživa

Odoslaťod monias »

Taký detský hríbový príkrm, to by bolo :D :D Ale zase skúšať nové veci nie je zlé :D No ono je pravda, že keď si ich robíš takto stále čerstvé je treba to mať potom v chladničke a nedá sa ich urobiť viac lebo sa musia čo najrýchlejšie zjesť aby sa nepokazili, to je na tom nepraktické
monias
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod sandronela »

hribove prikrmy? to co tu rozoberate, prosim vas :D :D to by som v zivote nikdy dietatu nedala. aj ked ja som davala napriklad podla inych mamiciek mojmu malemu masove prikrmu skoro, ja si ale myslim, ze to bolo tak akurat. mal pestru stravu, nic mu nechybalo a nikdy nemal nejaku zlu reakciu, zdravy je ako repa a to strasili neviem akymi poruchami ked som to niekde povedala. bola som si proste ista, ze ked su kvalitne tak sa nemoze nic stat
sandronela
začiatočník

Odoslaťod adrienka »

veď práve preto, že to treba potom aj nechať sa trochu ohriať lebo také studené z chladničky, to je akurát tak na dobrý brucha bôl pre dieťa. teraz som chcela, že by som aspoň tie jablkové urobila, chcem skúsiť pozháňať tie jablká alebo čo. prinajhoršom už teda budem kupovať potom
adrienka
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod monias »

Tak si sa už teda asi rozhodla aké budeš robiť a či budeš kupovať alebo vyrábať nie? Teda aspoň to mi plynie z toho čo si napísala. Jablká by nemal byť vôbec problém zohnať, to majú v každom obchode a teraz budú aj akcie asi keď je sezóna
monias
začiatočník

Odoslaťod sandronela »

ona to uz ale myslim hned na zaciatku pisala, ze by chcela robit vyzivy, ona riesila ovocie a ako ich urobit vies :) mala v tom jasno hned na zaciatku
sandronela
začiatočník

Odoslaťod adrienka »

rozhodla som sa, že si chcem spraviť aspoň pár pohárikov týchto jablkových ale to je tak na týždeň alebo na dva ale chcem nejaké skúsiť kúpiť. hlavne kvôli chuti, či budú drobcovi chutiť a bude mi ich papať vieš. takže z časti som sa rozhodla áno ale chcela som vedieť či je vhodné pre malé dieťa také príkrmy kde je vlastne rozmixovaná ako keby aj príloha a podobné veci
adrienka
začiatočník

Odoslaťod monias »

Prílohy? Ja si pod slovom predstavím hlavne teda zemiaky a ryžu, to sú u nás klasické prílohy a to chceš vedieť či môžeš mať v príkrmoch? Čo sa týka zemiakov to v pohode, veď to sme ti už isto aj písali, že sa začína rozvarenými zemiakmi a podobne takže logická vec. A ryža tak už aj také príkrmy som videla, keď je tiež tak rozvarená poriadne a primiešaná do toho tak prečo nie. Hlavne pri tých mäsových teda
monias
začiatočník

Odoslaťod adrienka »

hej tak som to myslela :) zemiak to mi je jasné, ja som skôr myslela na tú ryžu práve či je to vhodné už teraz keď to bude s nejakou zeleninkou vieš :)
adrienka
začiatočník

Odoslaťod monias »

Ryžu? Veď aj tá je v pohodičke, tú už tiež môžeš začať dávať tak od pol roka. Teda vlastne aj ja som to tak urobila. Aj keď Martinka je už teraz trošku väčšia, že už papá aj normálne jedlo tak jej veľa krát beriem so sebou takú tú kapsičku keď ideme niekam do parku na prechádzku alebo na preliezky, keď zostane hladná tak jej ju dám a má to ako normálne jedlo, zasýti ju to a potom keď prídeme domov tak sa normálne napapá, najčastejšie jej nejakú polievočku potom dám, to je na žalúdok veľmi dobré. Teraz naposledy keď bolo ešte tak teplo tak som nabalila nás aj ju a išli sme do parku a zrovna som mala túto kapsičku s ryžou a zeleninkou
Prílohy
ca0eca2a-7a89-4731-9cb2-396f634bd12c.JPG
(84.86 KiB) Stiahnutá 10 krát
monias
začiatočník

Odoslaťod adrienka »

joj ty si bohovská :D to si riadne veľa toho nachystala :D ja som na takéto krájačky úplne lenivá, radšej si to hryziem. takže dávaš v pohodičke takéto s ryžou? a to tiež od pol roka? nie je to už pre staršie detičky? a čo to je v tej druhej miske?
adrienka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...