detská výživa

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detská výživa

Odoslaťod kajutruska »

Vraj klucom k tomu aby ti neskysli a nerobili sa ti plesne ked si zavaras vyzivy doma je, aby si mala fakt ciste tie pohare, aby boli poriadne umyte, utrete ale cistymi handrickami aby tam neboli ziadne chlpy, vlasy, nitky nic :)
kajutruska

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod adrienka »

to je pekné ale toto ja viem. ja som skôr mala na mysli aby ste mi dali nejaký dobrý recept na takéto výživy, ktoré chutia aj malým deťom, že nie sú kyslé ale zároveň tam nie je veľa cukru. nejaké triky proste :) a možno by ma zaujímalo aj to odkiaľ beriete baby ovocie
adrienka
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod simixe »

moji rodicia mali zahradku a chatku v zahradkarskej oblasti a tam mali strasne bela jabloni. len ju predali lebo moj ocino ochorel, nemoze uz nic robit v zahrade a mamina to sama nezvladala tak sa toho museli zbavit. vies co da sa ked su napriklad tie samozbery napriklad jahod tak sa da nieco usetrit ale ked nemas nic take v okoli tak cestovat za tym nejaku velku dialku sa ti podla mna neoplati. ale vo vacsich mestach byvaju trhy, mali by ste mat na to nejake miesto vyhradene :)
simixe

Odoslaťod adrienka »

práve nad tým som ja premýšľala, že by sme takto niekam šli :D ale čo som pozerala tak by sme museli dosť cestovať a teraz by sme stihli už iba broskyne asi ale možno už ani tie nie sú lebo to som pozerala tak dva týždne dozadu. jahody tie už tiež majú dávno po sezóne :/ ach no ty si to mala ešte dobre, že si aspoň tie jablká mala. ach takže som skončila s výživami?
adrienka
začiatočník

Odoslaťod monias »

Ak si chcela lacnejšie ovocie tak to si sa mala skôr rozhýbať, nie teraz na konci sezóny ;)
Teraz možno ešte nejaké zeleninové by si mohla urobiť ale tiež už len podľa toho čo nájdeš u vás na trhu alebo v obchode za nejakú normálnu cenu. Neviem či sa ti to ešte vôbec oplatí.
monias
začiatočník

Odoslaťod simixe »

jaj to ak si chcela jahodove tak to si sa mala zobudit na zaciatku leta :D teraz uz jahody len velmi tazko v takom mnozstve zozenies. mozno este v nejakych obchodnych retazcoch ale to by si sa fakt musela plesknut po vacku aby si z toho mala aspon nieco, nehovoriac o tom, ze teraz uz budu tie jahody aj chutovo uplne ine :( nechcem byt zla ale myslim, ze tento rok ano. uz by si to asi mala odlozit na buduci rok
simixe

Odoslaťod adrienka »

ach no tak ste ma moc nepotešili dievčatá. som si myslela, že ešte aspoň niečo stíham, čo teraz budem robiť :( to mám teraz iba nejako po troške robiť tie príkrmy každý deň alebo každý druhý čerstvé? na to tiež miniem kopec peňazí a ešte aj času
adrienka
začiatočník

Odoslaťod monias »

Nie je to úplne ideálne, nebude sa ti dať stále ale tak čo narobíš. A veď žijeme predsa v 21. storočí tak sa nič nestane keď raz za čas aj nejaké kúpiš nie? :)
monias
začiatočník

Odoslaťod simixe »

ale prosim ta ved zase zijeme v 21. storoci a vsetko sa da kupit, ci uz prikrmy domov taketo alebo proste nejake tie kapsicky, ktore si mozes zobrat hocikde so sebou :) je to uz uplne ine ako to kedysi mali nasi rodicia, ze fakt si museli toho co najviac porobit doma aby mal aj na zimu ked nebude cerstve ovocie a podobne
simixe

Odoslaťod adrienka »

veď ja viem baby, že sa to dá, že už teraz sa dá prakticky všetko kúpiť a aj tieto výživy aj už je teraz toho hrozne veľa na výber ale keď proste ja som nervózna z toho, že neviem čo do toho dávajú, aké ovocie a tie látky kadejaké, ja by som bola najradšej keby si ich môžem doma robiť :(
adrienka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...