detská výživa

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: detská výživa

Odoslaťod -dana- »

Ahoj Adrienka
jasne, ze je lepsie si urobit domace, ak mas moznost a cas. Teraz na jesen ale uz vela ovocia nie je, snad jablka, hrusky, hrozno. A potrebujes to na stravovanie mimo domu? Lebo podla mna je najlepsie cerstve. Ja som este zvykla mrazit, co sa dalo (rozmixovana varena zelenina), ale chuti to trosku inak, musis vyskusat. Podla mna ma vyznam sterilizovat, ked uz nevies co s tym, teda ak mas zo zahrady narazovo vela a nestihas jest cerstve.
-dana-
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod -dana- »

Ani ja nemam zahradu, len na balkone par paradajok a bylinky :-) takze tiez nemam co zavarat. Tiez sa snazim kupovat na trhoch (podla toho kde som) ale jem len cerstve.
Tak skus ist na huby, tie su zadarmo a daju sa susit aj mrazit :-) Cez zimne mesiace nebude toho vela (predpokladam, ze byvas v strednej europe) az do medvedieho cesnaku v marci :D -ten sa da tiez robit do zasoby
-dana-
začiatočník

Odoslaťod -dana- »

Hej, chapem, len teraz po lete uz snad su len jablka. A kupovat specialne ovozel na zavaranie (este mimo sezony) sa mi nedza byt velmi logicke. Radsej by som kupovala cerstve, take banany, jablka, hrusky su aj v zime, a urcite zdravsie cerstve ako varene. Ja viem, s tou vyzivou neporadim :-) , stale sa mi zda, ze je to nudzove riesenie pri velkej urode
-dana-
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.