Co robite detom na desiatu?

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Co robite detom na desiatu?

Odoslaťod kamilka1 »

detimaju velmi radi vianočku s maslom a džemom. Tak im kupujem dzravy džem bez cukru relax 100%. Ten jediny im totiž nevytečie.
kamilka1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod alexa30 »

ahojte mamicky :) moja Saska bude mat tento rok dva roky a chcela by som ju dat uz do skolky. no mam dilemu, ako vyriesit stravu v skolke? viem, ze oni im tam davaju aj ranajky, desiatu a aj obed, lenze mojej dcerke davam vylucne zdrave potraviny, varim jej zdrave obedy a bojim sa, ze ked ju dam do skolky, tak sa mi nauci na taku stravu a tuto uz bude odmietat. co by ste mi poradili? ako to riesit? za odpovede vopred dakujem
alexa30

Odoslaťod Natka4568 »

Čaves @alexa30, prečo ju chceš dať tak skoro do škôlky? Musíš nastúpiť do roboty? Moja Stelka bude mať v apríli 3 roky a do škôlky pôjde až od septembra. Vybavila som si to v robote, že až vtedy nastúpim a ešte si teda užívam materskú a voľno :-) Čo sa týka tej stravy, chceš to až tak vážne riešiť? Vieš, keď bude musieť niečo iné papať ako ostatné deti, tak bude taká odstrčená od kolektívu. Byť tebou to nechám tak a doma jej dávam zdravé potraviny ale v škôlke ju nechaj aby papala to isté, čo aj ostatné deťušiky.
Natka4568

Mood: Happy

Odoslaťod Maria85 »

Maria85

Odoslaťod mirika88 »

ďakujem ti veľmi pekne Maria85, idem pozrieť aké receptíku sú tam :-) :-) už niekedy fakt neviem, čo mám variť. keď som stále doma, tak sa snažím každý deň iné jedlo a už mi pomaly dochádzajú nápady. ešte že už len rok a Adamko pôjde do škôlky a ja do roboty :-) no viete čo som sa chcela ešte spýtať? to, ako riešite desiaty v škôlkach. papajú vaše deti všetko, čo im tam oni nachystajú alebo im aj niečo špeciálne robievate? už teraz mám trochu z toho obavy, lebo doma sa snažíme zdravšie stravovať a bojím sa, že tam sa mi pokazí keď začne všetko možné jedávať.
mirika88

Odoslaťod monikee »

-aj ja poznam jednu velmi dobru stranku na recepty, ak budes mat zaujem kludne poslem do sukromnej spravy. a rovno ti idem odpisat aj na tvoju druhu otazku. moja dcerka ma 4 roky, takze do skolky chodi uz bez problemov. co sa tyka stravy, tak pekne papa, co jej tam daju. nepaci sa mi, ked niektore matky spekuluju s jedenim a tak. kazde dieta v skolke by malo jest to iste, aby si medzi sebou nezavideli. ved predsa im tam nedavaju neviem ake nezdrave jedla, to sa bat nemusis! rok je este dlha doba, nestresuj :)-
monikee

Odoslaťod Natka4568 »

Prosím ťa @monikee, mohla by si aj mne poslať do správy tú stránku na tie recepty? Srdečne ďakujem :) :)
Natka4568

Mood: Happy

Odoslaťod alexa30 »

ano Natka, aj musim ale aj chcem, aby sme si trochu financne prilepsili a lepsie sa nam zilo. vidis, to mas tiez pravdu. to ma po pravde ani len nenapadlo. no uvidim ako sa v skolke dohodnem s ucitelkami. aspon nejake veci im poviem, ze jej davaju zdravsie a ze si baraj budem nosit napriklad sunku s vyssim obsahom masa a podobne. nechcem, aby jedla tie mukove!
alexa30

Odoslaťod hanulinenka »

babule, aj Vam to ta Natalka poslala???
hanulinenka

Odoslaťod monikee »

-babulky prepacte, ze az teraz odpisujem ale boli sme aj na dovolenke a potom som toho mala vela v praci, takze som vobec nic nestihala, iba sa venovat robote a rodine. ked vas je tak vela, tak vam to rovno sem napisem a nemusim kazdej jednej pisat sukromnu spravu. usetri mi to cas. je to stranka krasno.sk a tam v sekcii recepty ich najdete kooopu. dufam, ze si tam kazda z vas najde nejaky chutny a potom sem popridavate aj nejake fotky :wink: -
monikee

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.