Co robite detom na desiatu?

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Co robite detom na desiatu?

Odoslaťod Karolajna »

Ja väčšinou dávam iba ovocie a zeleninu, aby sa veľa nenajedli na desiatu, lebo potom nechcu jesť obed. Myslím že je to dobré aj pre zdravie.
Karolajna

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod miladia »

Misiacinka skoda, lebo som ich chcela spravit cez vikend, kedze moj drahy ma narodeniny a pridu mu gratulovat. Len neviem, ci mam len z jednej davky spravit alebo rovno z dvoch. No uvidim, ked to budem robit, ci sa mi bude zdat vela cesta alebo malo:-)
miladia
začiatočník

Odoslaťod salhajka »

kovalicka píše:Môj drahý a tak isto aj ja máme veľmi radi takéto desiaty :-) Keďže momentálne aj desiatujem, tak som vám to hneď aj odfotila ;-) Je to síce klasika, ale podľa môjho názoru nie je nad ňu :-) ;-) :-)
[ img ]

mnaaam, taketo ranajky zboznujem. robievame si ich aj my:-):-) len namiesto bieleho peciva vacsinou papame celozrnne, kedze je o nieco zdravsie. no volbu tvojej sunky hodnotim na jednotku s hviezdickou;-):-)
salhajka

Odoslaťod misiacinka »

Miladia osobne si myslim, ze kludne aj z dvoch ci troch davok. Oni su take vynikajuce, ze sa nemusis bat, ze by ste ich mali problem zjest :-) :-) No ale ako pozeram, tak si ich chcela cez vikend robit a uz je po nom, tak ako to dopadlo? Kolko si ich spravila? Chutili? ;-)
misiacinka

Odoslaťod miladia »

Misiacinka no chcela a napokon som ich aj spravila. Ale iba z jednej davky, kedze som nevedela co mam ocakavat. Uz som bola na tom aj tak, ze spravim nieco ine, s cim uz mam skusenost ale potom ma moj chlap prehovoril, aby som vyskusala nieco nove a na pocudovanie sa rychlo aj zjedli. Ja som z nich mala iba jednu, lebo viac som nestihla :lol: :lol: Robila som to podla receptu, vsetky ingrediencie tie iste som pouzila, aj tu sunku krasno a fakt to bolo vyborne. Dakujem ti velmi pekne, ze si to tu spomenula :wink: :)
miladia
začiatočník

Odoslaťod MartinP »

kočky ja som začala robiť jednoduchý sendvič s tuniakom podľa rýchleho receptu - https://www.mojavyziva.sk/zdrava-desiat ... e-recepty/ ... deti si to nevedia vynachváliť :)) úplne som šokovaná, že jedia tuniaka, pričom keď som im ho dala "normálne" na tanier tak vždy ofrfľali a nechali tak ... proste nechápem :D
MartinP

Odoslaťod miladia »

MartinP mnaaam, vyzera bozsky. Niekedy si ho skusim spravit aj ja na ranajky ci skor veceru. Tuniacika mozem na kazdy sposob ;-) :-)
miladia
začiatočník

Odoslaťod zahriana »

deti este sice nemame, ale raz snad aj to bude a s laskou im budem pripravovat desiatu do skoly tak, ako to robim teraz aj manzelovi do roboty. velmi ma bavi vymyslat nove recepty, pomazanky a ine dobroty:-) a este ked vidim, ze mojmu drahemu to velmi chuti, tak to ma este viacej posuva dalej:-) aj vy to tak mate zeny? taktiez pripravujete chlapom desiatu do prace?
zahriana

Odoslaťod 55alienka »

ano zahriana, mam to tak aj ja! keby som manzelovi nespravila ranajky a desiatu, tak on by bol schopny prvy krat za den jest az na obed, ked by isiel do restauracie. niekedy mi to lezie na nervy ked nestiham, ale tak inokedy mu to pripravujem s laskou:):) avsak ja uz niekedy mam dost velky problem, ze neviem co mu mam spravit. mohla by si mi teda helpnut nejake recepty;);)
55alienka

Odoslaťod zahriana »

vazne mas takeho chlapa? to ja zase nie! moj si aj sam pripravi ked mu poviem, ze nestiham ale vacsinou mu robim ja:-) kludne ti mozem nejake posunut, nerobi mi to problem. ake by ta potesili? skor sladke alebo slane? ci je ti to jedno?
zahriana

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...