RAW pečenie

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: RAW pečenie

Odoslaťod robertara »

Raw kolace su taktiez sladke lebo tam pouzijem tiez cukor ale v podobe inych surobin ktore su menej kaloricke a ktore su zdravsie pre nas. Teraz je to obrovsky bum a ked chces len vyskusat ci naozaj su sladke a chutne tak staci ked pojdes do nejake restiky kde aj predavaju taketo kolaciky alebo teda cukrarne, teraz je ich pomerne dost vsade
robertara

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod veroniqc31 »

v bratislave ich sa mi zda vo veglife robia = samozrejme aj výborné obedové menu :) ak si to dobre pamätám, nie som z BA
veroniqc31

Odoslaťod nnikisteinn »

Baby to je pravda ale ja som si povedala ze na to peniaze dam, predsa len je to pre nas a pre nas organizmus dobre sa lepsie stravovat..Ked mozem vyhadzovat kopu penazi na oblecenie tak mozem trosku viac aj za potraviny
nnikisteinn

Odoslaťod JuniorPeta »

@nnikisteinn veď je to len a len na tebe. Keď máš na to financie tak nech sa páči:-) Tiež plánujem teraz v sobotu piecť doma chlieb a viem že ma výjde viac ako keby som ho len v obchode kúpila ale viem aspoň že bude zdravší a že si tam dám kvalitné suroviny
JuniorPeta

Odoslaťod julca214 »

@juniorPeta aký máš prosím ťa recept na domáci chlieb? Môžeš sa pochváliť:-) Ďakujem
julca214

Odoslaťod luciy »

Raz som robila domaci chlieb a vobec to nedopadlo dobre:/ Odvtedy som si povedala ze si radsej budem kupovat v obchode, tam mam aspon istotu ze je chutny a mam to bez bordelu
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod Stejsy »

Dajte baby nejaký rýchly recept na nejaký RAW koláčik. Vždy som chcela taký nejaký upiecť, ale oni mi prídu moc komplikované a zdĺhavé. Alebo teda som zatiaľ iba také na internete našla
Stejsy

Odoslaťod bibusenka »

vsetci su poblazneni tymto RAW pecenim. Raz som citala clanok, ze to nie je az take zdrave sa len takymito vecami napchavat a ze BIO potraviny su tiez neni take BIO ako kazdy ospevuje
bibusenka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.