Kuracie prsia inspiracie

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kuracie prsia inspiracie

Odoslaťod achaila »

ja mám veľmi rada: kuracie mäso osolím, okorením, potriem horčicou a obalím v múke. Opečiem na panvici aby bola kôrka. Podávam so zemiakovou kašou alebo opečenými zemiakmi a kyslou smotanou s cesnakom :)

alebo nedávno sme si kupili philips frizétu bez oleja a tam dám kuracie stehná len osolím a pečiem/fritujem. Hore je úžasne chrumkavé a vnútri šťavnaté. mnam :) :) :)
achaila

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod autumn11 »

ja robievam kuracie ražniči v alobale so zemiakmi. Na plech hodím alobal a do neho zabalím kuracie prsia pokrájané na kúsky, papriku, cibuľku, slaninu a zemiaky na krúžky. Osolím, okorením a polejem trochou oleja a šup do trúby. Pečiem to asi takých 40 minút a je to mňamka.
autumn11

Odoslaťod gabona1 »

Ahojte, ja mám výborný recept na kuracie prsia v solamyle. Idú tam vajcia, olej, cesnak, horčica, soľ, korenie, sójová omáčka troška, worčester tiež pár kvapiek - toto všetko dám do mixéra a pridávam solamyl, aby to bolo takej strednej hustoty. Deň vopred naložím do tejto zmesi kuracie prsia a na druhý deň sú vynikajúce. Vyprážajú sa.
gabona1
začiatočník

Odoslaťod luciy »

ja napriklad robim tak kuracie maso ze ho dam do sojovej omacky, potom len na panvici opeciem a podavame bud s ryzou alebo zemiaky a plus syrova omacka. Je to rychle jedlo a vsetkym zatial len chutilo:-)
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod patusa_11 »

kuracie prsia zapečené so syrom a šunkou a poliate ešte smotanou, to je mňamka a nie je to ani také ťažké
patusa_11

Odoslaťod agilu »

Doma robíme kuracie prsia plnené prošutom a syrom s opekanými zemiakmi alebo príloha len zeleninka. Pre mňa top spôsob kuracím pŕs
agilu

Mood: Happy

Odoslaťod lubi22 »

Kuracie prsia sa dajú fakt na strašne veľa spôsobov uvariť. Napríklad minulý týždeň som robila s kuracích pŕs aj špízy a dávala som do nich ešte slaninku a cibuľku:-)
lubi22

Mood: Tired

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.