Pečené jablká

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Pečené jablká

Odoslaťod veronickavejuska »

Vedeli by ste mi poradiť sladučký dezertík s pečenými jablkami a s medom? Čo by sa ešte k tomu také hodilo? Škorica alebo niečo iné, či čokoláda?
veronickavejuska
začiatočník
 
Príspevky: 145
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pečené jablká

Odoslaťod eviatkoo »

@frona no tak potom si môj človek :) Ja tiež zbožňujem jablká a škoricu ako kombináciu ale iba keď sú jabĺčka upečené. To je čistá mňamka alebo je ešte výborné, keď si jablká oflambuješ, to je sladký sen..
eviatkoo
 
Príspevky: 59

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pečené jablká

Odoslaťod autumn11 »

ja robievam pečené jablká posypané škoricou a k tomu podávam studený vanilkový krém. Je to lahôdka.
autumn11
 
Príspevky: 63

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pečené jablká

Odoslaťod selenica »

Veľmi rada robievam pečené jablká s tvarohom a orechmi. v miske si zmiešam tvaroh s medom alebo niekedy pridávam aj javorový sirup, potom ešte pridám škoricu, hrozienka a orechy a touto zmesou vyplním vnútro jabĺk. Zvrchuposypem jablká kúskami orechov či čučoriedkami. Keď to budeš mať zapečené tak si ich ešte polejem medom.
selenica
 
Príspevky: 29
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pečené jablká

Odoslaťod eviatkoo »

Milujem tento recept. Tú vôňu pečených jabĺk spolu s vôňou škorice. Robievam na takýto spôsob aj pečené hrušky.. Po novom som ich začala aj zapekať v lístkovom ceste. Na polovicu uvarené ovocie zabalím do lístkového cesta, potriem vajíčkom, posypem škoricou a dám zapiecť. Keď sa mi chce nakoniec aj prelejem rozpustenou čokoládou :wink:
eviatkoo
 
Príspevky: 59

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pečené jablká

Odoslaťod bibusenka »

Asi budem trosku odveci ale ja som este pecene jablka nikdy nejedla. Niekedy to musim vyskusat ked pozeram ako to vychvalujete zeny
bibusenka
začiatočník
 
Príspevky: 129

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.