chuťovky na silvestra

Varenie nemusí byť všedné. Najmä ak máme odvahu skúšať občas niečo nové. Čo chutí u Vás?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: chuťovky na silvestra

Odoslaťod cicamica1 »

u nas maju vzdy uspech take slimaciky z kysnuteho cesta normalne si vyvylkas na okruhlo cesto a natries tam maslo s cesnakom spokene a na to das sunku a syr alebo aj nivu alebo cokolvek a pevnejsie zakrutis a potom uz zakrutene potries na vrchu vajickom a nakrajas tak do kriza aby si mala priblizne trojuholniky a mozes posypat rascou alebo lanovym semienkom alebo sezamom :-)
cicamica1

Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod autumn11 »

ja na silvestra robievam zapečené toasty, ktoré jemne natriem maslom a potom na ne dávam zmes zmiešanú so sladkej smotany,strúhaného syra, póru, pokrájanej šunky a jedného vajca. To dám zapiecť do rúry a je to super mňamka.
autumn11

Odoslaťod veronickavejuska »

Naposledy som robila s cvilkou (čerstvou), strúhaný syr, syrokrém, koreniny..... Bola fantastická, odporúčam.
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod lubi22 »

Tento silvester som nejako sa odviazala a urobila som tri taniere očiek, plus ešte som piekla aj bufetové rožky, aj pizzové trojuholníky a sladké sme mali ešte z vianoc :)
lubi22

Mood: Tired

Odoslaťod patusa_11 »

U nas sa tento silvester nic nekonalo kedze sme isli na zabavu a tam sme mali vsetko pripravene. Pre mna to bola velka vyhoda, konecne prvy rok som sa cez den nenarobila. Takto to uz planujem organizovat asi kazdy rok, sa mi to aj zalubilo:-)
patusa_11

Odoslaťod Barbora23 »

Rumové pralinky z kvalitného rumu sú na nezaplatenie :wink: https://www.topnapoje.sk/p/rum-zacapa-2 ... -guatemala
Barbora23

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Recepty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.