Alchemilka zltozelena

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Alchemilka zltozelena

Odoslaťod slagy »

chcela by som sa spytat, ci mate niektora z Vas skusenosti s posobenim tejto zazracnej rastlinky. Vraj priaznivo vplyva na maternicu a celkovo na zenske veci.
Dneska som si takyto cajik uvarila prvy krat, som zvedava ci ma taketo blahodarne ucinky na otehotnenie./akoze nehovorim ze to dietatko mi urobi ta rastlinka, ale moze nam pomoct vo vytvoreni zdraveho prostredia v maternici/ :)b
slagy

spokojna mamina

expert
 
Príspevky: 1497
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Alchemilka zltozelena

Odoslaťod ladenka »

slagy píše:chcela by som sa spytat, ci mate niektora z Vas skusenosti s posobenim tejto zazracnej rastlinky. Vraj priaznivo vplyva na maternicu a celkovo na zenske veci.
Dneska som si takyto cajik uvarila prvy krat, som zvedava ci ma taketo blahodarne ucinky na otehotnenie./akoze nehovorim ze to dietatko mi urobi ta rastlinka, ale moze nam pomoct vo vytvoreni zdraveho prostredia v maternici/ :)b


ahoj,tak alchemilka je uzasna vec ,lepsia vec je este ak to budes striedat s mysim chvostom,ale jeden cajik zazraky nerobi...to sa pije dlhodobo,ale s prestavkami....
vela stastia... :4:
ladenka
začiatočník
 
Príspevky: 265
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Alchemilka zltozelena

Odoslaťod Marcela »

Ja som myslim citala, ze alchemilka sa ma pit od zaciatku ms do ovulacie a potom pauza. Je to tak, neviete?
Marcela
expert
 
Príspevky: 8691

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Alchemilka zltozelena

Odoslaťod ladenka »

Marcela píše:Ja som myslim citala, ze alchemilka sa ma pit od zaciatku ms do ovulacie a potom pauza. Je to tak, neviete?

Uz som to citala aj ja,ale alchemilka priamo nepodporuje ovu,ona ma cistiaci charakter,je na zapaly,a vsetky gyn.problemy.Kludne 3X 1.5dl denne,na striedacku s mysim chvostom,najlepsia je zmes,ale skor natrhane rastliny ako v sackoch,1 diel alchemilka,1diel hluchavka biela,1diel mysi chvost a dobre premiesat a zaliat na caj.Osobne poznam zeny ,kt.pili tuto zmes bez obmedzenia a podarilo sa ,co chceli....maju zdrave deticky.... :punk:
ladenka
začiatočník
 
Príspevky: 265
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Alchemilka zltozelena

Odoslaťod Marcela »

Ladenka, ja som to ani necitala v suvislosti s ovulaciou, skor s tym, ze alchemilka je na podporu maternice a na jej precistenie a preto sa nedoporucuje po ovulacii kedy teoreticky mohlo dojst k oplodneniu, aby nedoslo v vupudeniu oplodneneho vajicka, ale ci je to naozaj pravda neviem. Takze aj Ty pijes bylinky?
Marcela
expert
 
Príspevky: 8691

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Alchemilka zltozelena

Odoslaťod slagy »

Ako pozeram, tak ste svetazanale dievcence. Moj muz by sa mi vysmial - ze bylinky, cajicky... Ale myslim ze cosi to do seba ma.
slagy

spokojna mamina

expert
 
Príspevky: 1497
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Alchemilka zltozelena

Odoslaťod Marcela »

slagy píše:Ako pozeram, tak ste svetazanale dievcence. Moj muz by sa mi vysmial - ze bylinky, cajicky... Ale myslim ze cosi to do seba ma.


Slagy, ten moj tiez na bylinky neveri, ale aspon uz nekomentuje :roll:
Marcela
expert
 
Príspevky: 8691

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Alchemilka zltozelena

Odoslaťod slagy »

nelaa, tiez si s odstupom casu myslim - resp. som si ista tym, ze k mojmu druhemu tehotenstvu mi dopomohla aj tato bylinka.
slagy

spokojna mamina

expert
 
Príspevky: 1497
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron