Alchemilka zltozelena

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Alchemilka zltozelena

Odoslaťod Saschenka »

Mne pomohla alchemilka k upraveniu cyklu. Mala som problemy, uz som chcela ist ku gynekologicke, ale kamaratka mi poradila prave caj z Alchemilky. Pila som ho pocas menstruacie 2-3x denne a po dvoch mesiacoch sa cyklus sam od seba upravil. Zda sa mi, ze na obale z toho caju bolo napisane, ze na silnu a bolestivu menstruaciu.
Saschenka
začiatočník
 
Príspevky: 179

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Alchemilka zltozelena

Odoslaťod Sebinah »

Ahojte :) tak sa pripajam aj ja, chcela by som sa podelit so svojim stastim.. pred rokom v oktobri som prestala brat HA a myslela som si ze otehotniem celkom lahko. Ale ako mesiace plynuli, uvedomila som si ze to nebude len tak ;) tak som zacala studovat rozne fora a diskusie na nete a tiez som sa docitala o tychto zazracnych bylinkach... zapisala som si ich a bezala do lekarne a kupila si ich ;) priatelovi som povedala ze to mam na znormalizovanie nepravidelneho cyklu a zmiernenie menstruacnych bolesti neviem preco ale bolo mi trapne priznat ze sa snazim otehotniet...:/ aj ked on samozrejme chcel potomka ale skor je ten typ co to necha na nahodu...tak som ten cajik (ale len z alchemilky) pila kazdy den 2x po 2,5dcl asi tri mesiace a potom ma to nejak omrzelo a aj som na to zabudla..stale som si hovorila : dopila som caj musim uz zbehnut do lekarne..takto presiel tyzden, dva, tri.. mala som ine veci na praci tak som sa na to vykaslala :)) Az jedneho dna som dostala perfektnu ponuku na pracu! Bola som na pohovore, stretla novych ludi a prisla na ine myslienky..uz som tu pracu skoro vzala, ked som si uvedomila jednu podstatnu vec - ze mi to zase meska! Uz som planovala kedy pojdem k doktorovi aby s tym nieco spravil, uz to bolo zle, ze mi to chodilo raz po 26 dnoch, potom po 42 dnoch a teraz preslo 42 dni + nejaky tyzden k tomu a stale nic!!.. Ako som sadla do auta a isla z pohovoru domov, predo mnou par metrov lekaren ... tak som rychlo pribrzdila a o chvilu uz som vychadzala s tehotenskym testom v ruke ze "co ak,.." :) prisla som domov, ani som si ho hned neurobila, nedavala som tomu ani 10% :D no ked som zbadala dve fialove ciarky skoro som sa rozplakala ;)
Viete, myslela som si ze niekde bude chyba ked sa nam to s priatelom nedarilo..,ma uz 34 rokov a dost stresujuci zivot. No teraz ked sa pozeram na fotku z UZ a vidim tam tie male rucicky nasho 12 tyzdnoveho milacika, tak viem ako velmi som sa mylila a aku CHYBU!! som robila ze som uz prestavala dufat. Takze, je to pravda mile citatelky mojho pribehu a tiez snazilky, ze si treba VERIT, mysliet optimisticky a hlavne zacat zit :) :fl:
Sebinah
 
Príspevky: 17
Mood: Happy
Obrázky: 1

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron