Snažilky 2010

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod Jasmin »

Dobre ranko,
tak tak, susienka, myslienky robia vela, pocula som, ze to, o com clovek intenzivne premysla a dava do toho aj emocie, tak to sa stava skutocnostou, takze mysli pozitivne a predstavuj si, ze tvoje babatko ma rok narodenia 2010!!!
Ja mam dostat mrchu o tyzden, takze zatial som v takom nijakom stave, toto cakanie po ovulke do mrchy neznasam... :no: . Takze sa snazim na to mysliet co najmenej a nech sa stane, co sa ma stat :crazy: .
Jasmin
expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Jasmin »

Ella,
na mamaaja.sk je poradna gynekologa, neviem, ci teraz cez sviatky odpoveda, skor nie, ale mohla by si skusit mu napisat tvoj problem a mozno ti odpise. A mozno tam najdes podobny problem a odpoved nan. Ja mam s nim dobre skusenosti, je tam vela zaujimavych veci a odpovedi.
Jasmin
expert

Odoslaťod ella »

Jasmin píše:Ella,
na mamaaja.sk je poradna gynekologa, neviem, ci teraz cez sviatky odpoveda, skor nie, ale mohla by si skusit mu napisat tvoj problem a mozno ti odpise. A mozno tam najdes podobny problem a odpoved nan. Ja mam s nim dobre skusenosti, je tam vela zaujimavych veci a odpovedi.

dakujem moja, uz som preluskala par poradni a mam pocit, ze keby som tam napisala, a keby aj nahodou napisal, tak mi odpise, ze sa to stava a ze na dialku sa vysetrit neda a najlepsie bude navstivit svojho gynekologa... a to urobim aj tak, lebo som objednana na 4.januara... ved to je uz len 5 dni...
ella

Stastie, unav sa...

expert

Obrázky: 120

Odoslaťod Jasmin »

ella píše:
Jasmin píše:Ella,

dakujem moja, uz som preluskala par poradni a mam pocit, ze keby som tam napisala, a keby aj nahodou napisal, tak mi odpise, ze sa to stava a ze na dialku sa vysetrit neda a najlepsie bude navstivit svojho gynekologa... a to urobim aj tak, lebo som objednana na 4.januara... ved to je uz len 5 dni...

ja viem, ale aspon by si vedela, ci je to normalne alebo moze ist o nejaky problem. Vacsinou sa snazi odpovedat na vsetky otazky. Len je otazne, ci by si do toho 4.1. nejaku odpoved dostala. Za pokus nic nedas :wink:
Jasmin
expert

Odoslaťod miruliatko »

cucoriedka píše:
miruliatko píše:
susienka píše:Miruliatko vykašli sa na ovu testy a makaj keď maš chuť ja som toho živym príkladom keď som sa nekontrolovala tak vtedy som otehotnela :rol8: no a teraz uvidím ja mam zdravotne problémy trochu takže uvidíme :whist:

Carodejka ja prajem každému ale na vašom f=ore su baby, ktoré otehotneli tak ako ja a echem pozerat na ich tickerliky ja nie som zavistliva ale jednoducho to ešte celkom neprebolele :blush:

Cucoriedka dakujem ti aj tebepohodový zvyšok tehu a skvelý pôrod

ja tie ovu testy skusam poriadne prvy mesiac,potom ma to tiez prejde,ak dovtedy nic..ja viem,ze tym nic neovplyvnim,ani BT preto nemeriam .uplne ti verim,ja tiez,ked pisem s kamoskou,co sme boli rovnako tehu a ukazuje mi fotky maleho tisnu sa mi slzy do oci..ale zivot ide dcalej a ja sa snazim divat dopredu a verim,ze sa dockam takeho slniecka :rol8:

Ja to tiez poznam, ked stretnem kamosku, s ktorou sme boli naraz tehu a ja som potratila, tak tiez ma boli pri srdiecku :drop: :drop: :drop:

a preto bude kazda tvoja boliestka doteraz,odmenena tym najkrajsim darcekom :4: drzim palceky :angel:
miruliatko

beham ako tajfun:)

expert

Odoslaťod miruliatko »

susienka píše:Dobre ráno kočky mňa uý tak bolia kríže že som ani poriadne spať nemohla v noci, no katastrofa,t.j., že menďa dojde na Nový rok a viete ako sa hovorí :"jak na nový rok tak po celý rok" tak že sa teším na snažilky 2011 :)) :))

No a v noci o 5:42 som sa zobudila na to, že niečo spadlo a rozbilo sa a to bolo také srdce čo som mala zavesené na okne od mamky no som sa tak zľakla že až.

Inač na zasmiatie sa: včera som pila kavu a moja tetka vie tak trochu čítať z kávy a normalne keď som prevratila pohár tak som aj ja videla malynké bábo, teda jeho obris normalne malo 2 nohy, ruky hlavu a pupočnu šnúru no som sa toško narehotala,že ešte aj kávu pijem s tým babatkovským chcením:)) :))

Ahoj moja,no ja som sa nedavno vyhrabala z postele a tresti mi v hlave :scared: ja tie nocne nemusim :ham:..
No a mozno ani mrska nepride,co by znamenalo,ze potom tiez cely rok nic :shock:
to ja som tie taky bojko,co sa tyka domu,tiez ho mame velky a prat chodim davat dole do pivnicnej casti,no a kolko krat su tam dvere otvorene,co ich muz zabudne zavriet :?!?
No ja si myslim,ze ta kava je dobre znamenie O:
miruliatko

expert

Odoslaťod miruliatko »

Ahojte babulky :flo:
..inac vyzera,ze mam dnes ovulku,celu noc ma tahalo brucho v nocnej a testik pozitivny,hmm
idem si vas docitat
miruliatko

expert

Odoslaťod miruliatko »

ella píše:ahojte babulky, prajem vam dobre ranko :)
miruliatko, ja som zmierena s tym, ze je to anovulak, aj lekarka mi to potvrdila este pred 3 tyzdnami, len som nemyslela, ze sa tak dlho nacakam na mrchu.. uz by mohla prist.. nikde som nenasla, ako je to z mrchou, ked nie je ovulka... ci pride nacas alebo nepride vobec alebo ako... tak cakam..

tak nech cim skor pride alebo nech si da pauzu aspon devat mesiacov :4: ..ale chapem ta musi to byt naozaj na nervy,cakat a cakat a uz si mohla davno zacat uzivat liecbu,no :scared:
miruliatko

expert

Odoslaťod susienka »

Elly to s mrchou je pri anovulaku nievelmi ustálene kedy dojde ja som mala pravidelne aj pri anovulaku ale ty no neviem a ja si myslím, že to je problém, že nemôžeš dlhšiu dobu otehotnieť nemáš náhodou PCO? Skus sa o tom porozprávať s lekárom o možných vyšetreniach :blush:

No a ja to vieme, že babo raz dojde a momentálne mi to nevadí, že tu ešte nie je alebo že ešte niesom tehu len viete ako to je po 2,5 roku to je už dosť na psychiku u oboch ale nestresujeme doliečime sa a v januári kontrola tak som zvedavá :blush:
susienka
expert

Odoslaťod petronella »

ahojte tak ja ja sa pridam :)
petronella

a mame rok

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.