Snažilky 2010

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod miruliatko »

ella píše:my skusame uz od marca... teraz som mala po mrche zacat s clostylom na stimulaciu, lebo dokyna na uzv videla, ze nemam ovulku tento mesiac... len mrcha nejako nechce prist.. mala prist 23.decembra... a tehu nie som, testy su negativne... k dokyne idem 4.januara, cize este tyzden musim vydrzat...

take dlhe cykly byvaju vacsinou anovulacne :x
nebojkaj tyzden rychlo ubehne,len aby si ako najust nedostala mrchu akurat vtedy
miruliatko

beham ako tajfun:)

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod susienka »

Miruliatko vykašli sa na ovu testy a makaj keď maš chuť ja som toho živym príkladom keď som sa nekontrolovala tak vtedy som otehotnela :rol8: no a teraz uvidím ja mam zdravotne problémy trochu takže uvidíme :whist:

Carodejka ja prajem každému ale na vašom f=ore su baby, ktoré otehotneli tak ako ja a echem pozerat na ich tickerliky ja nie som zavistliva ale jednoducho to ešte celkom neprebolele :blush:

Cucoriedka dakujem ti aj tebepohodový zvyšok tehu a skvelý pôrod
susienka
expert

Odoslaťod miruliatko »

susienka píše:Miruliatko vykašli sa na ovu testy a makaj keď maš chuť ja som toho živym príkladom keď som sa nekontrolovala tak vtedy som otehotnela :rol8: no a teraz uvidím ja mam zdravotne problémy trochu takže uvidíme :whist:

Carodejka ja prajem každému ale na vašom f=ore su baby, ktoré otehotneli tak ako ja a echem pozerat na ich tickerliky ja nie som zavistliva ale jednoducho to ešte celkom neprebolele :blush:

ja tie ovu testy skusam poriadne prvy mesiac,potom ma to tiez prejde,ak dovtedy nic..ja viem,ze tym nic neovplyvnim,ani BT preto nemeriam .uplne ti verim,ja tiez,ked pisem s kamoskou,co sme boli rovnako tehu a ukazuje mi fotky maleho tisnu sa mi slzy do oci..ale zivot ide dcalej a ja sa snazim divat dopredu a verim,ze sa dockam takeho slniecka :rol8:
miruliatko

expert

Odoslaťod miruliatko »

dobre babulky,tak ja si idem este oddychnut pred nocnou,som zvedava,co ma tam dnes opat caka,tak pekny vecer a pekne snazilkujte,zajtra sa hadam este pripojim,cakaju nas predsilvestrovske nakupy :scared:totiz,tak papa
miruliatko

expert

Odoslaťod cucoriedka »

miruliatko píše:
susienka píše:Miruliatko vykašli sa na ovu testy a makaj keď maš chuť ja som toho živym príkladom keď som sa nekontrolovala tak vtedy som otehotnela :rol8: no a teraz uvidím ja mam zdravotne problémy trochu takže uvidíme :whist:

ja tie ovu testy skusam poriadne prvy mesiac,potom ma to tiez prejde,ak dovtedy nic..ja viem,ze tym nic neovplyvnim,ani BT preto nemeriam .uplne ti verim,ja tiez,ked pisem s kamoskou,co sme boli rovnako tehu a ukazuje mi fotky maleho tisnu sa mi slzy do oci..ale zivot ide dcalej a ja sa snazim divat dopredu a verim,ze sa dockam takeho slniecka :rol8:

Ja to tiez poznam, ked stretnem kamosku, s ktorou sme boli naraz tehu a ja som potratila, tak tiez ma boli pri srdiecku :drop: :drop: :drop:
cucoriedka

Zboznujem stvorzube usmevy slecny dokonalej :-)

expert

Mood: Tired
Obrázky: 6

Odoslaťod susienka »

Bebanky se zlate cmuk :adore:
susienka
expert

Odoslaťod susienka »

Takže sme všetký v 2010 baby to je supééér tak sa teším a dúfam, že nám to tentokrát všetkym víde na prvý šup :mrgreen:
susienka
expert

Odoslaťod susienka »

Dobre ráno kočky mňa uý tak bolia kríže že som ani poriadne spať nemohla v noci, no katastrofa,t.j., že menďa dojde na Nový rok a viete ako sa hovorí :"jak na nový rok tak po celý rok" tak že sa teším na snažilky 2011 :)) :))

No a v noci o 5:42 som sa zobudila na to, že niečo spadlo a rozbilo sa a to bolo také srdce čo som mala zavesené na okne od mamky no som sa tak zľakla že až.

Inač na zasmiatie sa: včera som pila kavu a moja tetka vie tak trochu čítať z kávy a normalne keď som prevratila pohár tak som aj ja videla malynké bábo, teda jeho obris normalne malo 2 nohy, ruky hlavu a pupočnu šnúru no som sa toško narehotala,že ešte aj kávu pijem s tým babatkovským chcením:)) :))
susienka
expert

Odoslaťod Kuba »

susienka píše:Dobre ráno kočky mňa uý tak bolia kríže že som ani poriadne spať nemohla v noci, no katastrofa,t.j., že menďa dojde na Nový rok a viete ako sa hovorí :"jak na nový rok tak po celý rok" tak že sa teším na snažilky 2011 :)) :))

No a v noci o 5:42 som sa zobudila na to, že niečo spadlo a rozbilo sa a to bolo také srdce čo som mala zavesené na okne od mamky no som sa tak zľakla že až.

Inač na zasmiatie sa: včera som pila kavu a moja tetka vie tak trochu čítať z kávy a normalne keď som prevratila pohár tak som aj ja videla malynké bábo, teda jeho obris normalne malo 2 nohy, ruky hlavu a pupočnu šnúru no som sa toško narehotala,že ešte aj kávu pijem s tým babatkovským chcením:)) :))

Dobre raaaaanko :) .... :sleep:
Susienka: v ziadnom pripade nesmies mysliet negativne, ze tu budes v 2011, to nie!!!!!! .... Tento rok to vyjde, v telke niekto vravel, ze rok 2010 bude vo vsetkych smeroch uspesnejsi 8)b :yes: :blush:
Ja som dnes rano opat zo zvedavosti skusala kukat do toho ovulacneho mikroskopu, ale bud som slepa, ale nic som tam okrem par bodiek nevidela....asi je to haluz.... :no:
paradox je to, ze kym sme sa este nesnazili o babetko, tak som kazdy mesiac citila ovulaciu, pekne ma pichalo vo vajecnikoch, potom bol hlien a vsetko co k tomu patri a teraz....hm....moje telo sa somnou hra na skryvacku....

Skusame od 11 DC kazdy druhy den :drop: , tak som zvedava....ehm :blush:
Kuba

Odoslaťod ella »

ahojte babulky, prajem vam dobre ranko :)
miruliatko, ja som zmierena s tym, ze je to anovulak, aj lekarka mi to potvrdila este pred 3 tyzdnami, len som nemyslela, ze sa tak dlho nacakam na mrchu.. uz by mohla prist.. nikde som nenasla, ako je to z mrchou, ked nie je ovulka... ci pride nacas alebo nepride vobec alebo ako... tak cakam..
ella

Stastie, unav sa...

expert

Obrázky: 120

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.