Snažilky 2010

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod Kuba »

To je zlate, ze to nechate na nas, tak navrhujem do Noveho roka vstupit uz aktualizovane v tomto fore :)

....ten obrazok s bocianikom bol lepsi? ...len skusam co by sa mi sem hodilo, hihihi :blush:
Kuba

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod miruliatko »

Kuba píše:Dátum mojej poslednej mršky je 13. 12. 2009 a začali sme sa snažilkovať :) ...máme doma trojročnú princezničku, tak by sme k nej chceli sestričku či bračeka :) ....a vy?

ahoj kuba,moja posledna mrcha bola 18.12,no a ja som dnes skusala dalsi ovu test a uz sa tam zacina nieco crtat,tak sa asi zacina ovu blizit,zajtra testujem opat,ale uz asi dnes skocim na muzika,hehe
skusaj,skusaj,ved mi potom schvalime :yes: a ako sa to da vkladat?,mozno tiez nejaky vlozim 8)b
miruliatko

beham ako tajfun:)

expert

Mood: Happy

Odoslaťod miruliatko »

Kuba píše:To je zlate, ze to nechate na nas, tak navrhujem do Noveho roka vstupit uz aktualizovane v tomto fore :)

....ten obrazok s bocianikom bol lepsi? ...len skusam co by sa mi sem hodilo, hihihi :blush:

ano,ano ved kvoli tomu bocianiku som pisala
miruliatko

expert

Odoslaťod cucoriedka »

Jeeej kocky, to je super, ze sa otvorila nova tema :clap: :clap: :clap: Zelam Vam, aby ste boli taka super partia ako my (snazilky 2009) a aby sa Vam coskoro zadarilo

Susienka, som rada, ze ta opat vidim, tebe specialne zelam len to naj naj, aby bol rok 2010 pre teba tym pravym orechovym :angel:
cucoriedka

Zboznujem stvorzube usmevy slecny dokonalej :-)

expert

Mood: Tired
Obrázky: 6

Odoslaťod Kuba »

Susienka, ano, ja uz mam dievcatko, ma 3 roky a radi by sme jej braceka ci sestricku :) ...na babetku.sk som od r. 2005, to ked sme sa snazili o nu a teraz som tu opat.... :)
Kuba

Odoslaťod Kuba »

miruliatko píše:
Kuba píše:Dátum mojej poslednej mršky je 13. 12. 2009 a začali sme sa snažilkovať :) ...máme doma trojročnú princezničku, tak by sme k nej chceli sestričku či bračeka :) ....a vy?

ahoj kuba,moja posledna mrcha bola 18.12,no a ja som dnes skusala dalsi ovu test a uz sa tam zacina nieco crtat,tak sa asi zacina ovu blizit,zajtra testujem opat,ale uz asi dnes skocim na muzika,hehe
skusaj,skusaj,ved mi potom schvalime :yes: a ako sa to da vkladat?,mozno tiez nejaky vlozim 8)b

musis ist do "ovladaci profil pouzivatela" (hore), tak si klikni na zalozku "profil" a v nej si v lavo odklikni riadok upravit obrazok postavicky...tam bud vlozis obrazok priamo, ale do riadka vlozis adresu stranky, odkial obrazok chces :)
Kuba

Odoslaťod miruliatko »

Kuba píše:
miruliatko píše:

musis ist do "ovladaci profil pouzivatela" (hore), tak si klikni na zalozku "profil" a v nej si v lavo odklikni riadok upravit obrazok postavicky...tam bud vlozis obrazok priamo, ale do riadka vlozis adresu stranky, odkial obrazok chces :)

ok dakujem moja..
a ak sa smiem spytat; po kolkych mesiacoch sa vam zadarilo na prve?,i ked ja si myslim,ze pri kazdom tehu je to ine
miruliatko

expert

Odoslaťod Kuba »

nejako mi neslo odoslat odpoved, tak este raz:
prvy krat som otehotnela v roku 2005 (po troch mesiacoch snazenia), v 11 tt. som potratila /missed abort/, potom sme to skusili o rok 2006 tiez po troch mesiacoch sa mi podarilo otehotniet....do 15tt. som brala duphaston, bola som rizikova, lebo som cely cas spinila a hrozil potrat, ale nastastie to dobre skoncilo...takze som si toho prezila....teraz skusame 2 mesiac, tak uvidim ako sa zadari, ale kazde tehotenstvo je ine...
Kuba

Odoslaťod ella »

my skusame uz od marca... teraz som mala po mrche zacat s clostylom na stimulaciu, lebo dokyna na uzv videla, ze nemam ovulku tento mesiac... len mrcha nejako nechce prist.. mala prist 23.decembra... a tehu nie som, testy su negativne... k dokyne idem 4.januara, cize este tyzden musim vydrzat...
ella

Stastie, unav sa...

expert

Obrázky: 120

Odoslaťod miruliatko »

Kuba píše:nejako mi neslo odoslat odpoved, tak este raz:
prvy krat som otehotnela v roku 2005 (po troch mesiacoch snazenia), v 11 tt. som potratila /missed abort/, potom sme to skusili o rok 2006 tiez po troch mesiacoch sa mi podarilo otehotniet....do 15tt. som brala duphaston, bola som rizikova, lebo som cely cas spinila a hrozil potrat, ale nastastie to dobre skoncilo...takze som si toho prezila....teraz skusame 2 mesiac, tak uvidim ako sa zadari, ale kazde tehotenstvo je ine...

ja som prvy krat otehotnela v 2008 v juni a ani neviem ako,nebolo to planovane,ale o to viac sme sa obaja tesili,zial tiez to skoncilo MA koncom 12tt,potom sme sa po roku zacali snazit a po troch mesiacoch sa podarilo,len to opat dlho nevydrzalo,tak su tomu asi tri mesiace a snazime sa opat,momentalne beriem homeopatika na udrzanie,tak uvidime,len nech sa udrzi uz konecne a po novom roku uz nabehnem k inemu gyn.myslim,ze ak sa ujme,dam sa vypisat na pn..
miruliatko

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.