Snažilky 2010

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod Katka83 »

Fiore, ani nevies ako velmi si ma potesila! Mas doma uzasnu bojovnicku, urcite aj tie pravidelne odbery zvlada statocne. Som rada, ze je v poriadku a ze ju nic neboli. Verim ti, ze si spokojna a stastna, ze ju takto vidis. Neboj, aj ten jeden liek zvladnete, ved to nie je nic strasne. Drzim palce nech su vysledky lepsie a lepsie a nech ste vsetky tri uz len zdrave!

My sa mame dobre. Tehu je bezproblemove- klop klop, ale zvladam ho o dost horsie ako prve. Som stale unavena a uz to nejde len tak si lahnut a spat, takze ficim do vecera a potom uz padam do postele uplne mrtva :-) Ale aspon mi to cele tak nejak uteka. Cakame dievcatko a uz sa nevieme dockat :)
Katka83

Budeme styria! :-)

pokročilý
 
Príspevky: 937
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod slagy »

Katulik, ty to mas uz za malicko :wink: , uz sa tesim na spravicky, ako sa citis?
slagy

spokojna mamina

expert
 
Príspevky: 1497
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod JankaL »

Ak náhodou neviete, tak už aj Anetka porodila synčeka Patrika...

"Ahoj som novy hokejista volam sa Patrik Bednarik a moje neodolatelne miery su 4010g a 52cm"

:dudel:
JankaL
pokročilý
 
Príspevky: 691

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod Fiore »

Obrovska gratulacia! :-)
Fiore
expert
 
Príspevky: 2976

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod veroniqc31 »

máte prosím vás aj špecifickú diétu, vedeli by ste konkrétne napísať diétu pre cukrovku? veľa zaujímavých informácii o cukrovke, aj o tehotenskej cukrovke je v tomto článku, akurát o diéte tam toho moc nie je, dakujem
veroniqc31
 
Príspevky: 39

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.