Snažilky 2010

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod Jasmin »

FIORE,
super, tesim sa :clap:, aspon sa to konecne pohlo a mozte ist dalej k cielu :sun. Nech uz vsetko ide bez prekazok!!! :yes:
Tak to je super, ze ti obe zaspavaju rychlo, ja som sa s divoskou trapila do jej 4 rokov, ani za svet zaspat...hrozne to bolo, niekedy to boli naozaj velmi vypate situacie, ked nas trapila aj do 3 rana :scared:. Potom som na nu isla metodou, ze ulozit do postele, povedat dobru noc a odist z izby. Ona samozrejme s revom vybehovala von a ja som ju zakazdym dala naspat, s kludom anglicana :mrgreen: a odisla z izby a tak dokola. Po par tyzdnoch zabralo :drop: a odvtedy krasne sama zaspava. Ja som mala strach, ze s malym to bude to iste, tak jeho som pre istotu ucila sameho zaspavat uz od nejakych 7-8 mesiacov a darilo sa. Az na tu nedavnu chorobu a nasu chybu, kedy sme ho vybrali z postielky. Teraz sa to ale zlepsilo, uz pri nom nelezim, pekne ho ulozim do postielky a chvilu stojim pri dverach, nepozeram nanho, ale on ma vidi a postupne ustupujem z izby :8-):. tazke zaspavanie trva od 5 do 10 minut a som vcelku spokojna, vzdy lepsie ako predtym.
A prilbu uz davno nenosime, asi od maja-juna? minuleho roku a hlavicka je super, sice este trochu vidim, ze je trosililinku nakrivo, ale vidim to len ja :)), inak je krasne gulata, takze nelutujem, ze sme sa na to dali. Aj dnes som videla chlapca, okolo 3-4 rokov a mal krivu hlavu, ako mal moj maly a je to teda riadne vidno, kedze chlapci nosia zvycajne kratke ucesy.
A to je super, ze sa Mia takto sprava, nasa bola hrozna, ten prvy rok ...a straaaasne ziarlila, nastastie uz je to v pohode a pekne sa spolu hraju, aj mi ho postrazi, zabavi, pusinkuju sa....su zlati.
Tak sa teda drzte a napis, ako sa vam dari a ako pokracujete :flo:

JAJA,
tak to sa mate, ze len 2 zuby, ten moj ma uz 16! jemu idu zuby nonstop od 3.mesiacov, takze mozno aj preto tak zle spi v noci. Aj teraz mal posledne 3 noci hrozne, vkuse sa budi, prevaluje, putuje po celej postielke....a uz bolo celkom dobre predtym, maximalne raz sa zobudil, takze to pripisujem tym zubom, zrejme idu 5-tky von.
Koloidne striebro je prirodne antibiotikum, zabija virusy, bakterie ( vsetky -koky), posobi antisepticky...pouzivalo sa pred prichodom penicilinu. Vyskusali sme na tie mandle a odvtedy mame pokoj.
A s tym vazenim, ja maleho vobec nevazim, tuto to aspon nerobia, takze sa nemusim trapit, ze schudol. Chudy nie je :mrgreen:. Ale viem, ze mame tu istu velkost plienok uz aspon pol roka, takze rastie viac do vysky. A ten moj behal uz od 10.mesiacov, takze si to este vychutnavajte, kym sa male torpedo rozbehne :haha
Jasmin
expert
 
Príspevky: 1592
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod jajamal »

Jeej Fiore obrovská grtulácia k úspešnej operácií srdiečka!!!!!! :)b A veľká pochvala pre Miu. Perfekné aké vedia byť tie naše dietky chápavé...Teraz už len čakť na operáciu, držím palce aby sa to podarilo čo najskôr a bez komplikácií. :4: :4:

Jasmin, tak to som rada, že "prilbičkvá liečba" zabrala. Linda má peknú hlavičku od narodenia, teda to aspoň všetci tvrdia a aj mne sa páči :adore: To bude asi tým že jej doktor robil miesto aby sa jej nepopučila, keď sa tak hnala na svet.
Pánečku, že 16 zubov. My stále tie dva, ale nervozna je, akoby ich už mala aspoň 10, akosi sa jej dlho prerezávajú :-) A nepokojné noci sú na nočnom poriadku.
Neuveriteľné ako vám to zaspávanie ide dobre. My musíme pri malej ležať kým nezaspí. Našťastie to nie je veľmi dlho, max. polhodinka. Skúšala som to ako vravíte, položiť a ísť preč, ale revala akoby ju na nože brali, a trikrát mi padla z postele. V postielke, už vôbec nechce spať, postaví sa a reve, môžem ju položiť koľkokrát chcem. Ale cez deň mi to vynahradí je to malý :an: , smejka sa, vie počkať kým ju dám na nočník, už máme len občas nehody :-) a najnovšie sa začína mrvkať :dance: , akože tancuje. Už by aj rada chodila, ale sama sa ešte neodváži aj keď ju volám, za ruky už chodí dosť rýchlo.
jajamal
začiatočník
 
Príspevky: 111

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod martina7 »

Ahojte baby,

tak aj ja sa ozyvam po dlhom case.

Fiore - gratulujem k operacii.... prajem Leuske skore uzdravenie a uz nech vas choroby len obchadzaju.... :4: :4: :4:

No my sa mame v pohode... mala je zlata uz mame 5 zubkov a uz sa nam tlaci dalsi takze znova trochu vymyslame... :wink: uz aj sama sedi aj lozit zacina ale skor dozadu ako dopredu... :lol: U nas zo zaspavanim to bolo najprv dobre ze som ju polozila do postielky odisla som ona sa tam chvilku hrala a do pol hodinky zaspala potom sme sli na dovolenku na Slovensko a tam mi zaspavala na nasej posteli takze teraz ju v postielke neudrzim lebo zacne sa pretacat kricat alebo plakat a musim ju uspat na rukach alebo ked je uz trochu otapena tak byt pri nej hladkat ju a trochu tam pri nej byt ale potom zaspi.... spinka mi pekne celu noc som rada ze som ju tak naucila lebo uz o tyzden sa vracam spat do prace tak aby to bolo pre nas lahsie.... aj ked neviem ako to vyriesim s kojenim... este stale mam dost mlieka a nechcela som ju odstavit skor ako bude mat rok no lenze v praci mi neumoznili robit iba cez vikend tak musim sa vratit normalne na svoju smenu co je jeden tyzden ranna a durhy poobedna.... dufam ze sa to nejako za ten tyzden vyriesi aby som mohla byt s malou a nemusela riesit opatrovanie.... :(
martina7
začiatočník
 
Príspevky: 114

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod Fiore »

hojte! no my mame novinku ze Lea je od stredy na cakacej listine :scared: takze mam zbalenu tasku a cakame na telefonat :cry: na jednej strane je to super ze konecne sa to vyriesi ale na druhej sa bojim ale hrozitansky!!! tolko komplikacii co mozu nastat... je mi z toho zle... ale tak inu moznost nemame.. bez novej pecene by Lea neprezila :cry: povedali nam ze u deti je cakacka dost rychla. takze vraj do 2 mesiacov by nam mohli zavolat. ale mozu nam zavolat aj zajtra...momentalne sa ma ale nastastie super. je stale vesela a ukecana. je to velmi zive babatko!! neustale v pohybe :adore: je sice motoricky pozadu ale pomaly dobieha. ale krasne posiela pusinky kyva nam na pozdrav a najviac ju bavi robit indiana :lol: je to nas drobcek.. ma 68cm a 6580g.

baby prosim myslite na nasu Leu!!!!

Martinka drzim palce do robotky.!! a ako to budete riesit s malou? bude s nou muz doma ked budes v robote ci ako?

Jasmin super zze prilbicka zabrala a netreba ju uz :)b
Fiore
expert
 
Príspevky: 2976

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod miruliatko »

Fiore velmi na malu lelinku myslime a silno drzime vsetky paste nech vsetko dobre dopadne :4: posielame anjelika strazneho nech dava na lelinku pozor :angel:
ach obdivujem ta aka si silna,mas moj obrovsky obdiv!!!!!!!!!
miruliatko

beham ako tajfun:)

expert
 
Príspevky: 1568
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod Jasmin »

Fiore,
aj ja na vas velmi velmi silno myslim a verim, ze vsetko dobre dopadne!!! :4: :4: :4: Ste obe uzasne, super to zvladate, aj velka, aj mala ...tiez mas moj velky obdiv :yes:. Silno drzim palceky a daj vediet, ze co a ako. Drzte sa!
Jasmin
expert
 
Príspevky: 1592
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod Katka83 »

Fiore, aj my na vas myslime a velmi drzime palce! Leuska to vsetko zvladne bez akychkolvek tazkosti a bude zase len a len dobre!!! :4: :4: pridavam sa ku kockam vyssie, ja viem, ze mama urobi pre svoje dieta maximum a ked nema na vyber, zvladne vsetko, ale velmi ta obdivujem. Drzte sa!

Martinka, preco sa vracias do prace? a ako to vyriesis s malou? Drzim palce, nech to prebehne hladko a bez stresov :)

Ostatne kocky, ako sa mate?
Katka83

Budeme styria! :-)

pokročilý
 
Príspevky: 937
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod jajamal »

Ahojte maminky

v prvom rade gratulujem Lelinke k zaradeniu na čakačku. Držím palce a posielam :4: :4: Fiore Tebe posielam veľa veľa sily aby si to všetko zvladla. :sm
Katka vidím dobre? Čakáš babenko? Ak áno tak gratulujem!!! :)b
Martinka, to je naozaj ťažké, že musíš odísť od drobčeka do práce, verím že sa to nejako vyrieši a budeš mocť s ňou ostať doma dlhšie. To je fajn, že aspoň so spaním nemáte problém, ja už to ani neriešim. Zuby stále len dva a dva mesiace ani ťuk, myslela som niečo vylezie lebo nervozita, slintanie a hryzenie sú skoro na dennom priadku, ale nič.... Zato sa snaží :tooth: čistiť si svoje da zúbky, má malú kefku a videla ma v kúpelni ako si čistím zuby tak si aj ona snažila, no padarená bola :fl:
Tak vám želám krásnu jar 8s: , k nám dnes prileteli bociany. Majú hniezdo rovno oproti nášmu domu...
pa
jajamal
začiatočník
 
Príspevky: 111

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod martina7 »

Fiore - drzim palceky nech Leuske ta transplantacia prebehne cim skor a uz nech je vsetko len uz dobre...
Katka gratulujem k fazulke.... my s priatelom planujeme druhe babo ale az tak ku koncu roka... chceli by sme mat medzi babatkami tak dvojrocny rozdniel... :wink:

No uz som sa vratila do prace... musela som pretoze tu je materska iba 39t mohla som byt doma az do 52t ale to uz by som mala neplatene a kedze sme si zobrali dom na hypoteku takze musela som sa vratit spat do prace.... inac zatial strazi malu moja mama lebo este stale mam smenu tak ako priatel a nejako vedenie sa nevie dohodnut co a ako este na buduci tyzden mam stretnutie s vedenim aby mi prisposobili pracovnu dobu tak som zvedava ako to vyriesia... som z toho dost na nervy lebo pred troma tyzdnami som bola ohladom toho na stretnuti s nimi tak mi povedali ze budem robit na opacnej smene ako moj priatel ale iba po 4 hod denne a teraz nejako vymyslaju ..... este stale kojim takze ked som v robote tak mala je na UM pred pracov si trochu mlieka odsajem aby som ho este nestratila lebo by som ju chcela kojit tak aspon do roka.... my uz mame 6 zubkov a asi naj idu dalsie lebo vkuse vymyslame a plackame... taktiez uz stvornozkujeme ale davam ju iba na gauci alebo na posteli lebo este stale sa jej podlamuju rucky tak aby si nevybila tie zubky... :lol:


tak zatial sa majte... a peknu jar vam prajem... :wink:
martina7
začiatočník
 
Príspevky: 114

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snažilky 2010

Odoslaťod Fiore »

tak a my sme v nemocnici. minuly tyzden v pondelok lelinku operovali :wink: vsetko prebehlo super tak snad nebudu komplikacie!! dakujem vam vsetkym za podporu. este nas caka dlhy boj ale hlavne ze Lea sa ma dobre!!!

Katka gratulujem V:)
Fiore
expert
 
Príspevky: 2976

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron