Namiesto menzesu ovulácia?

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod Janyka »

Už sa vám to stalo? Čakám menzes a namiesto toho som mala ťahavý, lepkavý hlien, takže by to mala byť ovu? Ako napotvoru sme si nedávali v ten deň pozor :roll:
Janyka
expert
 
Príspevky: 1378

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod ladenka »

aj mne sa to uz stalo,ale skoda,ze bez nasledku.....a nasledne na to mi to potvrdil aj doky,ze to bola ,vraj ukazkova ovulka... :D
ladenka
začiatočník
 
Príspevky: 265
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod ahojcek »

Ak sa ešte niekto pozrie na túto tému:
presne toto môže byť aj príznakom tehu - aj ja som pri drobcovi čakala mršku a namiesto nej sa zopakoval hlien.
ahojcek
expert
 
Príspevky: 1078

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod Verka »

Ahojte, tak ja by som len rada doplnila. My sme si s mužíčkom presne v deň keď mala prísť mrška nedali pozor a výsledok mi tu behá s úsmevom už takmer 4 roky pred očami. Nechcelo sa mi to ani veriť... prosťe,vravím mužíčkovi.. a veď môžme,veď aspoň dostanem..mrška neprišla a po 7dňoch mi vyšla slabá druhá čiarka. To isté a teda aj deň počatia potvrdil UZV podľa veľkosti fazuľky... Takže moja odpoveď :anoooo,je to v pohode možné a si ešte tá šťastná,čo ti to telo stihlo ohlásiť :wink: Ja ale určite neľutujem. :yes: :yes: :yes: :)b
Verka
pokročilý
 
Príspevky: 584

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod Kristii »

Ahoj Janyka ja som Pata počala presne v den ovulky, Fifu pred kramama a Riška 9 dni po kramoch.
A ked budeš tehulka? Čo budeš robit?
Ja som si ho nechala v brušku :)
Kristii
expert
 
Príspevky: 1158
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod bobulka »

ahojte dievcata/mamicky,
ja by som sa chcela spytat ako mozete vediet kedy presne ste pocali svoje deti? Ste sa milovali raz v mesiaci a z toho viete ze vtedy sa to stalo?
dakujem V:)
bobulka
 
Príspevky: 29

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod Kristii »

Bobulka ja to viem presne,pri tretom co teraz cakame som si vsetko presne pisala. Mrchu som dostala 27.3 a konec mrchy bol 2.4 a sexik sme mali 11.4 a to bolo jedinkrat co to do mna pustil a na vikend som isla prec a tam som zjistila ze som tehulka. Tak to bol jediny den kedy som na 100% otehotnela.
A pri druhom som som otehotnela 3dni pred mrchou. A pri prvom presne v den ovulky.
A vseci aj hovorili ze tretie bude babulka,lebo sme mali sexik pred ovulkou. A aj cinsky kalendar mi vypocital ze budu mat babulku,ale bola som na teste pohlavia a bude to opet chlapec :) co uz
Drzim ti palceky aby si co skoro bola aj ty tehulka.
Kristii
expert
 
Príspevky: 1158
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod Verka »

Ja to tiež viem len podľa toho,že vtedy sme šli jedinýkrát "na ostro" predtym bol manžel týždeň mimo na služobke a inak sme sa chránili.Vychádzalo to tak presne aj na UZV :whist:
Verka
pokročilý
 
Príspevky: 584

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod ahojcek »

bobulka, niektoré ženy tak poznajú svoje telo, že vedia kedy majú ovuláciu = na základe signálov, ktoré dáva ich telo (ovulácia vôbec nemusí byť na 14DC). Ak vtedy "boli spolu" s polovičiakom a neskôr im bolo potvrdené tehotenstvo a dokonca aj meranie bábätka v prvom trimestri potvrdzuje ten dátum, tak sú vyhlásenia mamičiek, že vedia, kedy splodili svojho potomka, namieste :yes: . Druhá skupina sú mamičky, ktoré otehotneli po IUI, IVF. Tie to vedia ešte presnejšie :wink: .
ahojcek
expert
 
Príspevky: 1078

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Namiesto menzesu ovulácia?

Odoslaťod Janyka »

...a bola to vtedy ovulácia.... :D :D :D mám na ňu 2 ročnú, krásnu spomienku :haha
Janyka
expert
 
Príspevky: 1378

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron