Meranie BT grafy rady

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Meranie BT grafy rady

Odoslaťod lenkam229 »

ahojte kočeny :adore:
teda Nelka gratulujem Maťko je riadny chlapisko :fl: a má nááááááááádhernú pusinku ;)x
FIORE držím palce :4: , pri takýchto veciach sa na toho tam hore strašne hnevám, že dopustí,aby boli takého malé detičky choré pre to sa na neho dokážem aj hnevať :blush:
lenkam229
expert
 
Príspevky: 2590

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Meranie BT grafy rady

Odoslaťod mamina73 »

ahojte,
keďže som sem tiež prispievala - my máme už druhé slniečko, trošku sa síce poponáhľal mezdi nás, aj sme sa potrápili skoro 2,5 mesiaca po jeho narodení v nemocke na ATB a so zápalom pľúc.

Graulujem všetkým maminkám k bábätkám, prajem im veľa zdravíčka a LILI - SIIILNO DRŽIM PALČISKÁÁÁ :wink: a Marcela - nááádherný dátum, už je bábatko vonku????

Fiore - prežívame to s tými bábatkami, keď sú choré naozaj, myslím na Vás, nech sa všetko vyrieši a malinká bude v poriadku :wink:
mamina73

šťastná dvojmamina

začiatočník
 
Príspevky: 438
Mood: Cool
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Meranie BT grafy rady

Odoslaťod Marcela »

ahojte,

Nelaa, gratulujem k narodeniu Matka, veru velkeho chlapinu si priviedla na svet :flo: :flo: :flo:

Mamina73, gratulujem srdecne aj tebe k narodeniu synceka :flo: :flo: :flo:
ak som spravne pochopila tak sa na svet poponahlal o 2.5 mesiaca skor, tak dufam, ze uz vsetko pekne dobehol a nemate ziadne tazkosti. :4:

Fiore, myslim na vas a na Leusku, mala je bojovnicka, verim, ze aj tento boj zvladne s vasou pomocou a transplantacii sa vyhnete. oparujte sa! :4:

no a o nas asi tolko, ze 01/09/2011 o 23.12 hod. k nam pribudol maly Martinko s vahou 3920 gr a vyskou 52.5 cm... nech sa paci, zoznamte sa :adore:
Prílohy
IMAG0389.jpg
(48.26 KiB) Stiahnutá 4963 krát
Marcela
expert
 
Príspevky: 8691

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Meranie BT grafy rady

Odoslaťod bublikatka »

ahojte mamicky, tak tu to krasne vonia batozkami :fl: :fl: :fl:
marcelka, srdecne gratulujem k malemu Martinkovi, je to velky fesak a veru si nezaostala za nelkou v jeho velkosti, je to tiez riadna chlapina :adore: prajem hlavne zdravicko a tebe vela spanku, mliecka a pohody... :4:
fiore, aj ja na vas myslim, Lea je uzasna bojovnicka a zvladne to, silno drzim palce :4: :4: :4:
bublikatka

užívame si rodičovskú dovolenku

expert
 
Príspevky: 2537
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Meranie BT grafy rady

Odoslaťod ella »

ahojte babulky, no teda, ake novinky, hned mam lepsi den :))
gratulujem novym babetkam aj novej tehulke, velmi velmi drzim palce :4: :4: :4:
viki uz mala 4 mesiace a robi nam radost :) posielame usmevy na pekny den :)
[ img ]
[ img ]
[ img ]
ella

Stastie, unav sa...

expert
 
Príspevky: 4030
Obrázky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Meranie BT grafy rady

Odoslaťod melina »

Ahojte!!!!
Dufam ze si ma este pamatate ja som sem uz dlllllllllllho nezasla ani som nemala stranku v prehliadaci a dnes ze nakuknem kym som sa prihlasila a spomenula na heslo to trvalo :ashamed:
Krasne fotky tu pribudli babatka rastu a nove naaadherne babuliatka pribudli velmi sa z toho tesim!!!! :adore:
Blahozelam :adore:
melina

expert
 
Príspevky: 1282
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Meranie BT grafy rady

Odoslaťod ella »

ahojte, zijete? co je nove? ako sa vam dari??? :)
ella

Stastie, unav sa...

expert
 
Príspevky: 4030
Obrázky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Meranie BT grafy rady

Odoslaťod Fiore »

no teda Ella!!!!! ty si to nejak rozbehla :D :)b jupi!!! gratulujem!!!! Ako sa mate? ako Vikinka? uz ma rocik ako nasa Lea!! :adore: ako to ubehlo!!! a kedy bude teda tretie babatko? :wink:
My sa mame uz v podstate fajn....mame za sebou tazky velmi tazky rok ale uz bude dobre! 26.3 sa Lea druhy krat narodila... :fl: podstupila transplantaciu pecene! :? ale uz je dobre. sme uz mesiac doma a Lea robi neskutocne pokroky!!! uz zacina pomalicky lozit a staviat sa na nozicky. je to nesmierne zive babatko. Aj lekari su z nej hotovi lebo ma energie za 4 deti naraz :D je to taky nas mikrochrustik... ale snad uz zacne rast a priberat... meria asi 70 cm a vazi 7kg. nevadi my to vsetko dobehneme :D .

Vsetky vas pozdravujeme a pisnite ako sa vam dari!!!!
Fiore
expert
 
Príspevky: 2976

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Meranie BT grafy rady

Odoslaťod ella »

Fiore, jeej, som rada, ze este obcas niekto nakukne :)
citala som vas este, ked ste chodili po vysetreniach a som rada, ze to dobre dopadlo!!! pozdravujeme chrustika a som si ista, ze to vsetko dobehne :)
a my? no nejako sme to nechali tak, som si este hovorila, ze by bolo super mat tretie co najskor, aby som v septembri nemusela ist do prace a sup :) babo by malo prist k nam v novembri. zatial nevieme, co to bude, za 3 tyzdne sa nam hadam na morfo sone ukaze :)

a este trosku bonznem - lilinka ma krasnu dcerku Lindusku, ktora sa narodila v aprili :)b
ella

Stastie, unav sa...

expert
 
Príspevky: 4030
Obrázky: 120

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron