Snazilky po 35-tke

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod vanilka »

Raz sa to podarí. V poslednom čase stretám veľa žien po 40 tke a ja im blahoželám k vnúčatku a ony mi povedia, že to je ich. Pritrafilo sa. Majú už dospelé deti a teraz vozia v kočíku bábo.
vanilka
začiatočník
 
Príspevky: 145

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod Katulienka15 »

Ahojte, som tu nová, tiež mám 35 a práve sa s manželom rozhodujeme, či neskúsiť druhé bábo, dcéra je už 4-ročná a chcela by súrodenca, ja mám obavy, či to zvládnem a nechce sa mi zase prerušovať kariéru v práci. Ako ste to mali s návratom do práce? Ja by som chcela na materskej pracovať aspoň na polovičný úväzok, myslíte, že sa to dá zvládnuť? Máte nejaké skúsenosti?
Katulienka15
 
Príspevky: 20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod Katulienka15 »

Moja gynekologička mi poradila, nech beriem prípravok GS Mimistar, obsahuje kys. listovú, inositol a dalšie vitamíny a minerály, ktoré pripravia telo na uhniezdenie vajíčka :-) a vraj je skvelý práve pre budúce maminky po 35. Tak som si ho bežala kúpiť a začínam ho brať, poznáte to? Aké máte s Mimistarom skúsenosti?
Katulienka15
 
Príspevky: 20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod moo »

mne tiež odporučili GS mimistar :wink: je vyvinutý pre snažilky... a dieta a kariera všetko sa dá... vraví sa ked je maminka spokojná je aj dieta :wink: tak šup do toho
moo
pokročilý
 
Príspevky: 542

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod anomiska »

nuž práve som sa dnes dozvedela správičku, že susedka čaká bábo. má 42rokov a 23ročnú slečnu :D, trošku šok pre mňa, ale keď sa na to cíti, prečo nie... už len aby to dotiahli do konca a bolo drobčiatko zdravé :)
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron