Snazilky po 35-tke

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod Saskia77 »

Ahojte, zakladam novu temu, uz sa s niektorymi pozname z inych diskusii, ale predsa, tie ktore ste sa rozhodli pocat dietatko (ci uz prve alebo dalsie) a mate po 35-tke, piste. Mozme sa podporovat, radit, riesit problemiky. Sme sice mlade, ale z pohladu tehotenstva.....

Ja po Novom roku oslavim 35 rokov, snazime sa 4 mesiace o druhe babo, zatial nic, chcela by som to stihnut tak, aby som najneskor v 36 porodila. Nase prve zlaticko ma 6,5 roka :D
Saskia77

expert
 
Príspevky: 1035

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod evitat »

Saskia drzim palceky nech sa to podari conajskor a vsetko dopadne najlepsie ako sa da :!: :lol: :lol: :lol: My sme sa tiez pokusali o druhe babenko ked uz som mala 35 rokov...nebolo to lahke...mala som problemy, ale momentalne som mala v novembri 37 rokov , som tehotna v 24 tt a cakame chlapceka :lol: :lol: :lol: Dufam,ze to uspesne dotiahneme do konca a v marci budeme mat male chrumkave babenko doma :lol: :lol: :lol: Vsetkym snazilkam po 35 tke drzim palce a prajem vela sily splnit si ten najkrajsi sen na svete :!: 8) 8) :wink: :wink: :lol:
evitat

expert
 
Príspevky: 2497

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod eva_a »

Saskia: nam sa podarilo necele tri mesiace pred mojou 35-kou. Tiez som si volakedy myslela, ze do 35 uz budem mat vsetky deti :wink: ale nevyslo, tak som si posunula vekovy limit :lol: na 40 :lol: :lol: :lol:
Vsetkym snazilkam nad 35 drzim palce a nebojte sa toho.
Ved ja som prave vcera spocitala, ze manzelova stara mama porodila mojho svokra ked mala 36, potom este vzdy s dvojrocnym odstupom dve deti. Teda v 40-tich. A to bolo pred sedemdesiatimi rokmi! A stara mama stale zije, ma 106 rokov!
Tak hrrr do snazenia, budeme dlho zit, pre nase deti :wink: 8)
eva_a

expert
 
Príspevky: 3032

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod Saskia77 »

Kocky, diky, ste strasne zlate, dufam, ze aj nam sa to podari co najskor.
Prajem Vam prijemne, bezproblemove tehulkovanie a na konci zdrave babenko. A vsetko bez prolemov ? Museli ste absolvovat aj amniocentezu ?
Saskia77

expert
 
Príspevky: 1035

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod Katty a Tea »

Ahoj Saskia. Tak ja budem mať tiež po novom roku už 35 :wink: a velmi by som chcela bábo. Teda druhé. Máme doma dvojročnú slečnu .My sme vo fáze raz áno, raz nie. Teda môj partner. On je zástancom jedináčika a ja, preto, že som jedináčik zástanca velkej rodiny. Ja by som chcela tri deti. Ale to sa mi nepodarí :cry: Takže pracujem aspoň na dvoch.
Katty a Tea
pokročilý
 
Príspevky: 855

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod eva_a »

Saskia77 píše:Kocky, diky, ste strasne zlate, dufam, ze aj nam sa to podari co najskor.
Prajem Vam prijemne, bezproblemove tehulkovanie a na konci zdrave babenko. A vsetko bez prolemov ? Museli ste absolvovat aj amniocentezu ?

Saskia: ja som nemusela. Bala som sa, ze ma do nej bude doky tlacit, ale ani ju nespomenul. Ziadne problemy nemam.
Zato Evitat Ti asi toho napise viac, ale tam si myslim, ze to nie je problem veku.
eva_a

expert
 
Príspevky: 3032

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod Fiona 18 »

eva
pozdravujem tvoju staru mamu, klobuk dole pred takymto vekom. ano, to sa hovori, ze ked ma zena dieta v neskorsom veku, ze je dlhsie mlada, ja tomu verim. ja som mala v novembri 38 a cakame dvojicky po dlhom cakani a velkych neuspechoch. amnio som odmietla, lebo je tam riziko potratu a u dvojiciek este väcsie, tak sme nedrazdili hada bosou nohou. vsetkym, ktore ste sa rozhodli mat babätka vo vyssom veku drzim palce a prajem vela stasticka a krasnych zazitkov s miminkami.
Fiona 18
expert
 
Príspevky: 2857

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod Saskia77 »

Ahoj Katty :D. Tak to sme si velmi podobne.
Tiez tak rozmyslam, raz ano, raz nie. Ale to, ze dcerka by bola jedinacik, sa mi nepaci, a preto by som chcela este jedno dietatko. Takze Vy ste sa uz zacali snazit o druhe ? Alebo este prehovaras manzela :wink:

Eva - a mozem si vybrat, nie ? Keby som nechcela na amnio, tak by som nemusela ist ? Lebo som pocula, ze po 35-tke je to automaticky.
Saskia77

expert
 
Príspevky: 1035

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod eva_a »

Saskia77 píše:Ahoj Katty :D. Tak to sme si velmi podobne.
Tiez tak rozmyslam, raz ano, raz nie. Ale to, ze dcerka by bola jedinacik, sa mi nepaci, a preto by som chcela este jedno dietatko. Takze Vy ste sa uz zacali snazit o druhe ? Alebo este prehovaras manzela :wink:

Eva - a mozem si vybrat, nie ? Keby som nechcela na amnio, tak by som nemusela ist ? Lebo som pocula, ze po 35-tke je to automaticky.

Ano, som presvedcena, ze amnio mozes odmietnut, ja som bola rozhodnuta, ze ak ma budu posielat, tak odmietnem. Totiz amnio, da len vysledok ale riesenie pripadneho problemu nie...
eva_a

expert
 
Príspevky: 3032

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky po 35-tke

Odoslaťod evitat »

Caute. Ja som nikdy nechcela jedinacika, ja sama som nebola ale moja sestra bola o 8 rokov starsia a ja som si vzdy pripadala taka sama...som zavidela vsetkym co mali kopu surodencov hlavne takych v blizkom veku :( a videla som to aj na nasej malej, ked sme boli na dovolenke a boli tam surodenecke dvojice az trojice a ona sa ku nim snazila pripajat akoze je tiez od nich... Mne s manzelom jej bolo taaaak luto :( A stale hovorila , ze ona je tiez ich sestra... :( Neviem ake vyhody ma jedinacik...podla mna je vzdy mat dobre co najvacsiu rodinu ak sa da...teda myslim tuuuu siroku rodinu, nie , ze v jednej rodine 6 a viac deti :lol: , to uz s ami zda moc :lol: :lol: :lol:
JA som na amnio bola a dopadla dobre, mala som aj AFP testy OK ale ako moj doktor hovori este stale "nie sme za vodou"... :roll:
To amnio bolo neprijemne ale dalo sa to vydrzat a trvalo to strasne kratko. Bolo nas tam 11 mamiciek, ktore sme tam boli vsetky kvoli veku a boli sme fajn partia a za ten dobry pocit po vysledkoch my to stalo :lol: Sice sa stale stresujem , ze ako dopadneme ale ovela ovela ovela menej 8) :wink: Ale to je indi-vindi :lol: Ja som skratka taky "stresujuci" typ :lol: Ale je pravda, ze po tom AFP, som mala take dobre vysledky, ze doktor povedal, ze by ma na amnio ani kvoli veku neposielal ale vzhladom na predchadzajucu anmnezu (3x Missed abort) by bolo lepsie keby som sla... Ale rozhodnut som s a musela sama. :? Dlho som to zvazovala aj som sa bala ale nakoniec som si precitala vela prispevkov od dievcat co to absolvovali a vsetky tvrdili, ze sa to da vydrzat a vsetko vzdy dopadlo dobre, tak som sa rozhodla pozitivne mysliet a ist :!: 8)
evitat

expert
 
Príspevky: 2497

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron