Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod samulik »

zuzla, maly mi akurat zaspinkal, tak mam trochu oddych, len neviem dokedy?

[url=http://webove-stranky.sk/deticky] [ img ]
[/url]
samulik
expert

Mood: Happy
Obrázky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kvietok2 »

tak mas doma o zabavku cely den postarane :wink:
ja som teraz na PN, tak mam cas cely den
kvietok2
expert

Odoslaťod Kriksy »

Ahojte, dnes moja kámoška porodila krásnych 2 chlapcov :D Akurát na Mikulášika. Veľmi jej blahoželám a dúfam, že budú šťastní a zdraví.....Veľa šťastia
Kriksy
začiatočník

Odoslaťod samulik »

kriksy, tak ma trojnasobnu radost z mikulasa a z dvojiciek :D

[/url]
samulik
expert

Odoslaťod veverka84 »

caute baby ja mam maleho choreho tak mam co robit...No uz mi dosli kramy na mikulasa takze zacnem plodne dni ratat a ideme na to. :D Neviete nahodou ako sa rata aky dlhy mam cyklus ja som mala pred porodom hrozne nepravidelnu a bez agolutinu niekedy vobec.Ale teraz za posledne 4 mesiace sa mi to dost upravilo chodi nacas s meskanim max. jeden den tak ze ci to staci za tieto 4 mesiace vyratat kolko dni je ten cyklus alebo ako dlho???????,To tu pisem jak magor obsirne neviem sa vyjadrit :oops:
veverka84
pokročilý

Odoslaťod samulik »

Ahoj vorosvaryova, aj my mame drobca choreho, ale nastastie bez teplot a soplikov, tak hadam...
My sme prve neplanovali, lebo som mlada (a este mladsie vyzeram), ale ked sa stalo, tak sa to riesilo a sme stastni. Najvacsi problem bol byt a to sa vyriesilo, takze....
Ja len viem aky su ludia, ze ohovaraju ako stare tetky na trhu a mne to vobec nie je prijemne ked vidim ako sa za mnou obzeraju a hovoria vidis aka mlada uz aj drahy je nato alergicky, ale aj napriek tomu chceme druhe a uz sa velmi tesime ked mu oznamim radostnu spravu

[/url]
samulik
expert

Odoslaťod veverka84 »

nas je prvy krat takto chory kasel sopel a este aj zapalne hrdlo hruza nic nechce jest place v noci je nervozny chudatko sa prahadzuje stale tak mi ho je luto...
A na hentake ohovorky sa mozes vy-srat akurat tak, nezalezi kolko mas rokov ale ide o to ako to dieta chces a ako ho lubis.Ja mam sestranicu ma o mesiac strasieho ako ja ona ho mala v 19 neplanovane ale starostlivost 0 bodov-opatrovatelka na cely den a ona po kavach na cely den...Aj ja sa hrozne tesim na druhe a hlavne na to ako maly bude kukat ked ho donesem :shock: Dufam ze nebudu problemos potom :D
veverka84
pokročilý

Odoslaťod kvietok2 »

vorosvaryova - ahojkaj tak neviem ako u teba, ale ja mam plodne dni vzdy tak na 15 az 17 den od menstruacie. Ja to aj vzdy citim, vtedy ma boli tak ako keby vajecnik a mam vytok dost silny, no a este strasnu chut na sexik :lol: :lol: :lol: tak nemusim ani pocitat,stale viem kedy je ten spravny cas :wink:
kvietok2
expert

Odoslaťod samulik »

vorosvaryova, tak ja toho nasho milujem nadovsetko a uz by som to nemenila a mam aj super draheho, hoci este nie sme zobrati, ale mame sa radi a to je hlavne.
Sice chcem ist do prace, ale len ako privyrobenie popri rodicovskom (citit ze korunky chybaju) a aj to sa budem s mojou maminou striedat, takze maly bude s nou, kym ja budem robit, tak si myslim ze je to lepsie ako ho dat do skolky, ci jasliciek a ani by sa mi to neoplatilo, kedze by som prisla o rodicovsky a zarobok bude len do nejakych 3 000,-, takze to bude iba +. Ale nechcem sa ho zbavit to nevravim.
Tak mi sa mozeme zacat pomaly asi aj snazit, kedze vcera na Mikulasa dorazila mrcha mrchata a pomaly zacina Novy rok

[/url]
samulik
expert

Odoslaťod kvietok2 »

samulik dobre si sa rozhodla, ked pojdes trochu do prace a Samka nechas pri babicke ...je este malicky na skolku :wink:
A na tom papieri o sobasi naozaj nezalezi.......hlavne je, ze zijete spolu a pekne :wink: aj moja sestra tak zije a maju 3.mesacneho pokladika :lol:
kvietok2
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.