Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod Matuska »

Ahojte, tak sa pridavam aj ja! Ako tak kukam :shock: tak je tu aj Lubka a Milllie :P :P :P
Povodne som uz chcela byt uz tehu, ale akosi to nevyslo :oops: tak som tomu nechala volny priebeh.... :wink: Pravdu povediac, ja by som chela radsej jarne babetko, ale uvidime, co bude... :wink: Uz az tak velmi nesnazim... :oops: V maji som vysadila HAK a dufala, ze vsetko bude O.K. Opak je pravdou... :( Mam anovulacne cykly a este som nedostala menstruaciu bez pomoci (hormonov). Nechcem sa dat opat na hormony, takze ja radsej pockam.. :wink: Urcite sa mi to vyplati.Jedine, co som ochotna brat je Duphaston. Ja uz doma mam velku slecnu, a povodne sme chceli zostat len pri jednom dietati...ale rozmysleli sme si to :P Okrem toho, ona surodenca o dusu odmietala :? A ja si chcem druhe tehotenstvo a babetko uzit, bez behania od jedneho k druhemu. Ale na to ma kazdy iny nazor. A myslim si, ze kazdy je spravny :wink: Vsak, babulky :wink:
Matuska
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Ivulik 1 »

Ahoj Matuska, vitaj medzi nami , aj ostatne babenky.

Dnes som ostala prekvapena, moja slecinka si dnes zmyslela, ze chce spat v postielke, co
od svojich 9 mesiacov odmietala. No zaujimave, lebo som tu postielku chcela zrusit, lebo
nam uz v spalni zavadzala. :roll: :)

Co mate zaujimave dievcence, kde ste sa podeli - Samulik .... :?:
Ivulik 1
začiatočník

Odoslaťod samulik »

Ahojte babenky, tak pomaly nas pribuda a dufam ze sa nam vsetkym podari byt najneskor v septembri 2008 v tehu.
Hoci my sme zacali uz teraz, ale nie vzdy to vyjde na prvy krat.
samulik
expert

Mood: Happy
Obrázky: 11

Odoslaťod Ivulik 1 »

Ahojte dievcence,
ako ste vikendovali? :wink:
Ivulik 1
začiatočník

Odoslaťod samulik »

ahojte,
ahoj Ivulik, celkom dobre, kedze nas ocino mal 2 dni volno a tak mal aj predlzeny vikend.
A vy? Uz snazilkujete?
samulik
expert

Odoslaťod Ivulik 1 »

Ahojky,

Samulik, tento vikend budem mat tie spravne dni :oops: :wink: kedy by sa mohlo nieco
podarit. Ale ak nie nic sa nedeje, pohodicka 8) az od decembra ma to zacne urcite viac trapit, lebo potom uz urcite chcem byt tehu, bodaj by sa zadarilo :!: :!: :!:
A nielen mne ale nam vsetkym :D :D :!:

Inak nic noveho, akurat som vcera musela zlikvidovat vsetky kvietky odkolo domu, pretoze mi ich spalil mraz, tak moje petunie a surfinie skoncili na komposte. Ach ,jaaaj :cry: No na to
ze bolo take pocasie mi vydrzali dlho /od aprila do teraz/ a boli este krasne, keby nie ten
mraz. :?

A pomaly uz rozmyslam nad vianocami. A vy ?
Nahodme temju darceky . Ja uz pomali zacinam kupovat. Doteraz som kazdy rok kupovala darceky na poslednu chvilu. NO uvidim :roll:
Ivulik 1
začiatočník

Odoslaťod Lulka »

donucila, babica, aj ja riesim podobny problem,ak sa to tak da nazvat.tiez mam v juni statnice,ale len prve,neviem ako vy, ale ja budem v juni (teda dufam,ze budem....)Bc a potom by som este chcela tie dva roky asi potiahnut,to sa uvidi. ale ja to mam ine trosku asi v tom,ze som 2 mesiace v novej praci, takze fakt neviem a mam total dilemu....ale tak trosku zacinam citit,ze rozum so srdieckom sa dali dokopy a dovolili mi pockat az do juna..aj ked...velmi by som uz chcela druhe baby, nastastie maly chodi do skolky,takze je medzi detmi,pretoze uz som videla na nom,ze mu deti velmi chybaju. ale surodenec-to je nieco ine,vsakze. ja som taka ista,ked mam skusku, viem sa riadne vystresovat a bojim sa, co na to chudatko v brusku.........nas drobec bol velmi nespave babetko a hrozne uplakane,ze mi z toho slo uz preskocit,aka som bola total unavena a nevyspata....a trosku mam obavu,ze ked by som babo v brusku stresovala statnicami,asi by mu to moc neprispelo. aj ked urcite zena ked je tehotna,tak je ina,hormony spravia svoje a myslim,ze aj statnice by som mozno prezila inak,neviem. ale v praci by som mala rada na "dobu neurcitu". no co,tuto dilemu za mna nikto neporiesi, to musim sama,ale vzdy ked to takto napisem,sa mi aspon trochu ulavi. vzdy som chcela rozdiel medzi detmi tak cca 3,5-4 roky,co nam uz nevyda. ale vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody :wink:
Ivulik, veru ja sa uz zacinam obzerat po darcekoch,ja mam rada ked mozem mat darceky dopredu,ale tiez nie vzdy sa podari...a ty mas aku velku dcerku?
vsetkym kockam prajem uspesne snazenie a skoro gulate brusko! :wink:
Lulka
expert

Odoslaťod Ivulik 1 »

Ahoj Lulka,
piseme rovnako aj do fora - my snazilky co uz mame jedno dietatko.
Som rada ze si zavitala aj sem.

Dcerka ma 34 mesiacov a vola sa Tatiana. :P
Ivulik 1
začiatočník

Odoslaťod samulik »

Ahojte, kde ste sa vsetky vytratili?
Ako ide snazenie?
samulik
expert

Odoslaťod antoniaZA »

Ahojte, tak i ja sa pripajam :)
sice estre mam VS-dufam,ze do sept.08 stihnem statnice a dalsie "babenko na ceste" :)
chceli by sme k nasej princeznej este babo, . Ale beriem este HAK-skusky a tak,no jan- feb. chcem vysadit a cakat ci sa podari.
Kedze sa Tonuska narodila v 29.tt velmi sa bojim :(
Neviem,ci sa nakoniec nerozodneme az uplne po oboch statniciach,co bude mozno az koncom bud. roka.
antoniaZA
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.