Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod samulik »

Ahojte,
Ktore mate naplanovane tehu od januara 2008 do septembra 2008. Je tu niekto taky? Prosim ohlaste sa aby sme sa mohli navzajom povzbudzovat a gratulovat si
samulik
expert
 
Príspevky: 1055
Mood: Happy
Obrázky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod Millie »

jeeej, samulik, tak teda uz naozaj planujete :?: :lol: drzim palce, dufam, ze ja do januara uz budem tehu...ale mozno budem tiez stale snazilka...uvidime :wink:
Millie

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. /F.N./

expert
 
Príspevky: 3590
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod Jamie »

Ahoj, tiež plánujeme skúšať od januára.....k mojim dvom nezbednikom by som si priala este jedneho.....
Jamie
 
Príspevky: 9

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod samulik »

ahoj ivulik,
Ja som sice napisala od januara 2008, ale nevadilo by mi / nam to keby sa podarilo aj teraz.
Maly bude mat v marci 2 roky a myslim si ze by sme mohli pomaly zacat, kedze chceme aby Samko mal aj surodencov a neostal sam, tak....
Myslite si ze to nie je skoro ked teraz ma iba 18 mesiacov?
samulik
expert
 
Príspevky: 1055
Mood: Happy
Obrázky: 11

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod danucila »

ahojte kocky aj ja by som sa chcela k vam pripojit...ja uz som sice snazilka bola, asi 4 mesiace, ale potom mi zistili nejaku hormonalnu poruchu a doktor mi odporucil nasadit HAK, ze sa to moze tak upravit....dufam ze ano...no a tento mesiac ich chcem vysadit...aj ked riesim dilemu, lebo v juny ma cakaju statnice...
danucila
 
Príspevky: 39

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod babica-nr »

danucila píše:ahojte kocky aj ja by som sa chcela k vam pripojit...ja uz som sice snazilka bola, asi 4 mesiace, ale potom mi zistili nejaku hormonalnu poruchu a doktor mi odporucil nasadit HAK, ze sa to moze tak upravit....dufam ze ano...no a tento mesiac ich chcem vysadit...aj ked riesim dilemu, lebo v juny ma cakaju statnice...


Danucila - no tak statnicovy problem mam aj ja :wink: No moc ho neriesim. Ved si vezmi, ze to budes mat len brusko a budes moct byt doma a ucit sa. Podla mna treba ist do toho, ved ked skor zacnes, tak nebudes ani vracat cez statnice a bude pohodicka, nie?
babica-nr
pokročilý
 
Príspevky: 949

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod danucila »

Ahoj babica, moj jediny problem je, ze ked sa ucim tak strasne stresujem a bojim sa aby to ak sa to nahodou podari nejak babu neublizovalo.....ale na druhej strane mozno budu profaci pri pohlade na moje brusko tolerantnejsi :wink: ....mam dve spoluziacky, ktore uz su tehotne, jedna rodi v novembri a druha v marci...no ale ked to neriesis ty tak to nebudem ani, nejako to uz predsa zvladnem :D ...chcela som pockat kym skoncim skolu, ale potom nikde neni napisane, ze sa to hned podari a tak uz nechcem cakat ani chvilku, len dufam ze sa mi ta porucha uz upravila, mala som prilis hrubu sliznicu, na 15 den, ked by som mala mat ovulku uz mala nejakych 16 mm a tak som skoro stale spinila, alebo krvacala...
danucila
 
Príspevky: 39

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Snazilky JANUAR - SEPTEMBER 2008

Odoslaťod ppetra »

Ahojte baby, ja som sa povodne chcela snazit o mimi az od dec07, lebo sme mali missed abort..cize zamlcany potrat v juni sme prisli o miminko a tak sme museli mat predpisanu pauzu, ale doktor povedal ze uz mozeme tak ideme skusit uz teraz.
Samulik - myslim ze dva a pol je uz fajn.Ja som chcela mat taky rozdiel aspon2 a pol. Aby uz to vacsie vedelo dobre chodit ked pojdeme na prechadzky, pripadne odrazatko, trojkolka...bolo trosku samostatne bez plienok, vedelomsa nakrmit..naozaj je to vyhoda..to su prakticke veci. Druha vec je emoc upnutost naviazanost, ktora je do 2 rokov najvacsia. Ja ked som katake povedala ze budeme mat mimi, este viac sa vtedy na mn upla..bohuzial to nevyslo..ale teraz ked uz ma tych 2 a pol vidim ze je ovela vyzrelejsie..chodi na jeden den do skolky, viac ju tahaju rovesnici..cize sa viac odo mna odputava..Je to velmi individualne, musis to zvazit podla svojho dietatka. Ale 2 a pol je podla mna uz fajn, menej by som asi nevolila..ked to je da sa zvladnut, to vieme, ale za cenu coho. da to zabrat ked mas dve deti tesne po sebe...ale to neni tvoj pripad. A tiez by som chcela rozdiel okolo3r aj kvoli tomu aby si este boli blizky mali podobne zaujmi atd...drzim palce
ppetra
začiatočník
 
Príspevky: 134

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron