Dlhodobé sympatické snažilky.

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod ahojcek »

Ahojte, baby,

Mojinko, ak mrška nechce prísť ani po vyvolávačke, tak ... by som tipovala, že možno nepríde min. ďalší cca rok - skúšala si test :wink: ? Laparka: podľa mňa nie je nutné mať pred IUI LSK - predpokladám, že IUI si hradíte sami, tak by mohlo byť lekárovi jedno, či máš LSK za sebou - asi sa chce iba ubezpečiť, že má význam robiť IUI (= že je všetko priechodné). LSK je najlepšie robiť asi v prvej polovici cyklu (resp. od mršky až do operácie je nutné abstinovať od snažilkovania) - nesmie byť oplodnené vajko.

Trish22, Arnold má veľmi krásne líčka :D - že mu dávaš papať smotanu :wink: ?

IngridM, každým dňom sa blíži Vaše sťahovanie - držím palce, aby Vám to rýchlo ubehlo 8) .

Darinka, je super, že aspoň 1 vajcovod je úplne ok. Pri LSK si poriadne obzrú aj druhý a ak pôjde, opravia ho + popozerajú aj všetko ostatné. Nemaj boj - aj s jedným vajcovodom môžete byť tehu - "stačí" ovulácia na správnej strane + šikovná spermijka v správny čas :wink: - raz to určite nastane 8) .

adkag, B L A H O Ž E L Á M z celého srdca :D :D :D !!! Prajem Vám veľa mliečka, zdravia, radosti aj dostatok spánku, ... + Jakubkovi všetko najlepšie na tomto svete :D !

Pohodový nasledujúci týždeň snažilkám, tehulkám aj maminkám, :wink:
ahojcek
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Katarinaa »

Adkag: blahozelam, mate k r a s n e h o Jakubka
:!: :D
Trish22: tvoj Arnold je tiez krasny chlapcek, vidim, ze Mojka ma z coho vyberat :wink:
Katarinaa
expert

Odoslaťod Dominika »

Adkag - Blahozelam ku nadhernemu syncekovi!
Prajem Vam aby ste boli veseli a zdravucki a vela mliecka samozrejme :wink:
Dominika
expert

Odoslaťod Darinka 1 »

ADKA gratulujem z celeho srdiecka k babatinku je uzasny
Babulky je to nejake divne ci sa mi to en yda ja neviem teplota pred menzesom bola vysoka potom klesla o 0,2 na dallsi den o 0,2 a dostala som mrsku trvala 4 dni bola som na hsg a dnes som si odmerala a moje BT 36,8 nieje to nejako vysoko???? nerozumiem tomu
Darinka 1
expert

Odoslaťod Dominika »

Darinka 1 píše:ADKA gratulujem z celeho srdiecka k babatinku je uzasny
Babulky je to nejake divne ci sa mi to en yda ja neviem teplota pred menzesom bola vysoka potom klesla o 0,2 na dallsi den o 0,2 a dostala som mrsku trvala 4 dni bola som na hsg a dnes som si odmerala a moje BT 36,8 nieje to nejako vysoko???? nerozumiem tomu

Darinka, aku mas inak priemer bazalku?
Ked ti postupne klesala o cca 0,2 - tak je to ukazkove klesanie podla knizky - tak by mala pred mrchou klesat bazalka.
Len je dost mozne, ze 36,8 je tvoja bezna priemerna teplota, a to ta metie - preto sa pytam...

Ingridka - pripomenula si mi nas plyn - nam doslo skoro 32 tisic teraz vyuctovanie a tiez uvazujem ze v lepsom case ani nemohlo dojst - po svadbe a ceste, tiez sme uplne svorc, normalne uvazujem nad pozickou... :evil: - byvanie v dome je krasne, len sialene drahe :-( Takze presne viem co prezivas.... :roll:
Dominika
expert

Odoslaťod Tinuss »

Adkag, blahoželám k Jakubkovi, je krásny! Prajem vám veľa zdravíčka!
Tinuss
expert

Odoslaťod Darinka 1 »

Dominika normalne mam nizku BT asi nizsiu nez pred mrskou 36,2-36,4 preto sa mi to zda divne mozno je to tym hsg neviem
Darinka 1
expert

Odoslaťod adkag »

Dakujeme za blahozelania, maly je zlatunky, sice v noci trosku buntosil,ale da sa. on ani moc neplacka,ale ma taky nepokojny spanok,furt vykrikuje z neho a pokojny je len niekomu na rukach.ale zase stale sa ho neda nosit, hlavne teraz ked uz som na neho sama, cez vikend ho mal furt niekto.
adkag
expert

Odoslaťod dudik »

Adkag blahozelam k nadhernemu syncekovi Jakubkovi!!! Prajem Vam obom hlavne zdravicko a vela krasnych spolocnych chvil :)
dudik
začiatočník

Odoslaťod Dominika »

Darinka 1 píše:Dominika normalne mam nizku BT asi nizsiu nez pred mrskou 36,2-36,4 preto sa mi to zda divne mozno je to tym hsg neviem

Darinka, naozaj je to mozne aj kvoli hsg - predsa je to len zasah do organizmu...
Ale mozno si nejak vnutorne nachladena a mas mierne zvysenu teplotku - nemoze byt? a teraz si si ju merala? Skus odmerat :-) Alebo sa pre istotu testni, ak si si nie na istom - aspon ja by som to urobila iste :-) Lebo aj miniaturne hcg ti test zachyti...a budes vediet na 100% :wink:
Dominika
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...