Dlhodobé sympatické snažilky.

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod Fiona 18 »

LARINKA
ahoj mojka, ako sa mas? ako sa citis? na mna to zacina akosi doliehat, brusko je obrovske, vcera som mala akysi vysoky krvny tlak a zacinam aj trocha opuchat a aj v noci uz neviem ako si lahnut, brusko zavadza. napis mi prosim tvoje pocity. v stredu idem na velky uzv a na nahravanie CD (ako nejaka spevacka, ze? :lol: :lol: ). prajem pekny vikend.

TRISH
tvoj syncek je rozkosny, mate tu vsetky "tuzexove" babatka, gratulujem.
Fiona 18
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod LARINKA »

Ahojte bambule.

Fiona, nuž aj ja sa kotulam, hlavne od obeda, ale čo mi dosť vadí je, že mám každé poobede tak velký tlak pod bránicou ako mi stúpa maternica, že vtedy neviem ako si lahnut či sadnúť. Ráno kým nejem sa cítim normálne štíhla :wink:
Nuž a potom samozrejme kyselina žalúdočná, tak to je tiež záber, ked už mám toho viac ako dokážem zvládnuť, dám si Anacid, ten zaberie hned.
Toto tehu si vôbec neviem tak nejak vychutnať AKO TO PRVé, to som sa od 4 tého mesiaca cítila super, plná energie a s výbornou imunitou.
Teraz stále trpnem, kedy ma chytia močové - preto ani nekeksujeme, čo je tiež o ničom, že okolo seby chodíme ako dvaja cudzí ludia :roll: no a stále ma škriabe v krku, tak to zalievam hojne čajom s medom a echinaceovým sirupom.

Som už asi stará :roll: , alebo moje telo je tak vyšťavené, že je to naozaj zaberák.
Už len dúfam, že všetko dopadne dobre a deti sa narodia zdravé a načas. :wink:
To prajem aj tebe, vela oddychuj, hlavne od 24 týždna.

Trish malý Arnold je fakt dobre živené dieťa, ale to je dobre, z materského mlieka mu to je len prospešné.
LARINKA
pokročilý

Odoslaťod Trish22 »

fiona, Larinka- dakujeme velmi pekne. nebojte sa o nedlhon aj vy budete mať svoje pokladíky pri sebe. tehotenstvo je velmi pekné obdobie, užívajte si ho. pa pa
Trish22
pokročilý

Odoslaťod IngridM »

Ahojte babulky, Noemi, Pidka, Ahojcek, Dominika, Marus,Janzi velmi pekne dakujem , ze ste ma podporili dusevne, velmi mi to pomaha. 8) Vsetkym babulkam prajem vytuzene babetka :lol: :lol: :lol:
Ja sa sustredujem na byt, nemam cas niekedy ani na WC-ko, manzel je vycerpany a ja tiez, hlavne z toho, ze kurenie nas vyjde 150 000,- :!: :!: :!: Chvilu budeme svorc... Dnes po dlhej dobe svokra omyla aj moje pohare, neviem co sa stalo, ale ja uz neviem ani co by som jej povedala, mne je lepsie, ked sa s nou nerozpravam.
Tinuska drzim palce na KET, aj ostatnym babukam, ja v tomto roku nepodnikam nic a neviem ci ma bolest prejde vobec.
Trish mas krasneho a zdraveho chlapceka..pfuj,pfuj pfuj :wink:
Babulky myslim na VAS a vsetkym este raz prajem len to najlepsie.papapa
IngridM

expert

Odoslaťod Tinuss »

Inguška, ďakujem za držanie palcov. Mrzí ma, že sa trápiš a že ťa to stále bolí. Prajem vám viac kľudu a pohody, hoci aj bez peňazí ,lebo v strese sa všetky problémy riešia ťažko. Drž sa.
Tinuss
expert

Odoslaťod IngridM »

Tinuš píše:Inguška, ďakujem za držanie palcov. Mrzí ma, že sa trápiš a že ťa to stále bolí. Prajem vám viac kľudu a pohody, hoci aj bez peňazí ,lebo v strese sa všetky problémy riešia ťažko. Drž sa.

Tinuška dakujem, trapime sa obidvaja, ale nie len pre babetko :( , ale pevne verim, ze to zvladneme a potom sa budeme iba usmievat. :) Raz sme v zivote hore a raz dole, my sme teraz dole a cakame na krasny okamih, ked sa odrazime a pojdeme zase hore. :wink:
IngridM

expert

Odoslaťod Darinka 1 »

ahojte babulky ako sa mate ja mam za sebou hsg trosku som mala nepriechodny jeden vajecnik bolelo to no nakoniec sa to spriechodnilo ale prezila som trvalo to tak 10 minut uz som doma no asi pojdem aj na laparku uvidime :cry: drzte palceky pekny dnik
Naposledy upravil Darinka 1 dňa , celkovo upravené 1 krát.
Darinka 1
expert

Odoslaťod Mojinko »

Ahojte.

Opat sa mi podarilo trosku nazriet. Trish drzkajte sa s malickym, prajem vela zdravicka a stasticka. Pamatam si, ked si oznamila, ze si v tom a zrazu je maly tu. Dufam, ze nas ostatne snazilky ten krasny pocit postretne uz coskoro. Ingrid drzkaj sa aj ty. Mas to tazke, ale nezabudni, ze vsetko ma nejaku pricinu a ze si silna a posunie ta to dalej. Pamataj - vsetko co davas obehne svet, zmocnie a vrati sa ti tisicnasobne. Ak davas porozumenie a usmev, vrati sa ti laska. Takze aj na svokru to niekde caka.... a vrati sa jej to. Pidka aj vy ostatne babulky, dakujem za rady. Mrcha stale nedosla, takze laparka sa definitivne rusi resp. odklada. Este neviem, ci moj lekar bude chciet robit IUI bez laparky, ale ak nie, budem musiet pockat do buduceho mesiaca. Neviete mi este povedat, ci sa laparka musi robit vzdy po mrche? a preco?
Dakujem a prajem krasny zvysok volneho dna. Zajtra nas caka robotka, robotka.... no co uz.:-)))
Mojinko

Odoslaťod IngridM »

Darinka, viem je to tazke, ale ty to zvladnes.Drzim ti palceky, a ja keby som uz bola na laparke, tak si dam ten nepriechodny vajcovod uzavriet, lebo on robi neplechu aj pri umelom oplodneni. drzkaj sa :wink: :)

Mojinko, dakujem krasne si to napisala, este raz dakujem. :wink: :P Drzim aj tebe palceky a prajem ti to najlepsie v zivote :P Neviem ti poradit preco robia laparku po mrche, ale ona dojde, vystavis cervenu zastavu a potom sa drzkaj :wink: :wink: :wink: :P
IngridM

expert

Odoslaťod adkag »

ahojte, 10 septembra sa nam narodil Jakubko, 3300g a 49 cm. je strasne zlaty, v nemocke sme sa riadne natrapili,lebo stale chcel papat,aj v noci, vobec som sa nevyspala,ale uz nabehol na nejaky rezim, tak je lepsie. posielam fotecku :D
adkag
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...