Dlhodobé sympatické snažilky.

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod Mojinko »

Ahojte babulky.

ste strasne zlate, ze ste tak skoro odpisali. Pisala som dost neskoro - z domu, ked som si nasla trosku cas a vyhodila od pocitaca mojho manzela. Zacal chudak podnikat a v jednom kuse sedi pri PC. Este to tolerujem, lebo sa rozbieha, ale dufam, ze sa to coskoro utrasie. V mojej praci zavadzaju super opatrenia. Internet nam bude sledovany a denne mozeme byt na nom len 1 hodinu, takze budem sem chodit radsej z domu.
Co sa tyka toho IUI, asi to skusim, ale bojim sa, ze lekar mi to nebude chciet spravit bez laparky. Uvidime v pondelok. AK som vas spravne pochopila, tak IUI mozem absolvovat. Len mi stale vrta v hlave, ze ked v KE robili vysetrenia z krvi, ci to neznamena, ze mam protilatky v krvi a tie sa nedaju tak oklamat ako na krcku. Ja sa v tejto problematike nerozumiem, takze nechapem a neviem, ci protilatky mam len na krcku alebo su aj v krvi a ci to nejako ovplyvnuje vysledok IUI. Protilatky mam zistene len na spermie, tak dufam, ze to pojde dobre. Rozmyslala som, ci ta mrcha nemoze meskat kvoli tomu, ze beriem Wobenzym.... Co myslite? Drzim Vam prsteky k dalsim zdarnym krokom.
Mojinko

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Pida »

Mojinko, aj ja beriem Wobenzym, ale mne prišla mrška na 32DC, čo sa málokedy stáva. Myslím, že wobenzym nemá vplyv na cyklus (ale môžem sa mýliť). Tak nech rýchlo madam mrcha dorazí, alebo radšej nech ti nechodí najbližších 9mes :wink:
Pida
expert

Odoslaťod Trish22 »

ahojte snažilky,
tak ako vždy som vás prišla povzbudiť. verím, že v tej tabuľke pribudne konečne viac tehuliek ako snažiliek. silno vám držíme palce, aby sa vám čím skôr podarilo otehotnieť.

posielam vám veľký cmuk a fotku môjho 2 a pol mesačného chrústika, ktorý už mám okolo 6kg a 62 cm. je to veľký jedák....ale našťastie mám dosť mliečka :D
pa pa
Prílohy
IMG_0493.JPG
(20.3 KiB) Stiahnutá 27627 krát
Trish22
pokročilý

Odoslaťod Trish22 »

ešte jeden veľký úsmev tetám
Prílohy
DSC03295.jpg
(15.09 KiB) Stiahnutá 27624 krát
Trish22
pokročilý

Odoslaťod Tinuss »

Trish, Arnold je nádherný!!!!!!
Tinuss
expert

Odoslaťod Trish22 »

Tinuš- ďakujeme!!!!!!!! držíme ti palce!!!!!
Trish22
pokročilý

Odoslaťod Tinuss »

Trish22 píše:Tinuš- ďakujeme!!!!!!!! držíme ti palce!!!!!

Aj aj ďakujem. :wink: :D
Tinuss
expert

Odoslaťod Trish22 »

Tinuš- ako pokračuješ? už som tu dávno nebola a ani neviem čo je nového!
Trish22
pokročilý

Odoslaťod Tinuss »

Trish, som po neúspešnom IVF. Tento cyklus som nebrala žiadne lieky, je pre mňa taký oddychový. Teraz čakám na mrchu, ktorej sa akosi nechce prísť a hneď v najbližšom cykle chceme ísť po dve zmrzlinky, čiže na KET.
Tinuss
expert

Odoslaťod Trish22 »

Tinuška- je mi to ľúto, že to nevyšlo. ale ak máte ešte mrazáčikov, tak to je veľmi dobré. silno ti budeme držať palce aby to tentokrát vyšlo. drž sa a ja sa vám potom ozvem. len niekedy toho moc nestíham, ale snažím sa.
Trish22
pokročilý

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.