Dlhodobé sympatické snažilky.

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dlhodobé sympatické snažilky.

Odoslaťod Dominika »

janži píše:Ahojte babulky,

sice neskoro ale predsa sa pripajam ku gratulaciam k meninkam.

Ingrid - ta tvoja svokra je teda ale ... Dufam ze tie 3 tyzdne utecu ako voda a budete mat konecne svoj pokoj a prijemnu rodinnu atmosferu o dvoch ludoch v novom bytiku.

Chcem sa vam vsetkym podakovat za podporu. Dnes som bola zase na krv HCG kleslo na 0,4. Doky povedal ze tento cyklus nebudeme stymulovat, a pockame ze ci sa vajecniky neprebrali a nezacnu fungovat. Ak nie, buduci cyklus prejdeme na inj. Ani som sa ho nepytala, ze co budeme pichat. Co sa dava??? Dnes skonstatoval, ze urcite budem brat aj nieco na udrzanie, ze mi to treba. Skoda, ze na to neprisli skor :cry:

Janzi, je mi to velmi luto. Drzala som Ti palceky. Na udrziavanie sa dava vecsinou Duphaston. A skoda, ze Ti ho nenasadili. Co sa picha to neviem, ale babulky Ti iste napisu. Drzim palceky, aby sa jaja prebrali a // prisli cim skvor.
Dominika
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mia »

Martinka - drzkaj sa babula. Velmi by som chcela aby sa vam uz babenko podarilo.
mia
expert

Odoslaťod Fiona 18 »

Ahoj MARTINKA
uz dlho si tu veru nebola ale chapem ta. ako si dopadla s pracou? mas nejaku zmenu? prajem vela pozitivnej energie a chuti do zivota, drzkam palceky.
Fiona 18
expert

Odoslaťod ahojcek »

Baby, pozerám, že dnes je tu nejako pusto - aj vy máte pauzu od naviazanosti na b@betko :wink: ? V poslednom čase by som aj ja rada trošku vypla od snažilkovania - ale keď mám Prednison, tak sa radšej sledujem ďalej :? - raz raz aj motyka musí vystreliť :lol: !

Martinka, vitaj po dlhom čase :wink: . Ak sa dobre pamätám, máte ešte nejakých mrazáčikov. Pevne verím, že sa títo nezatúlajú a pekne sa zahryznú, keď príde ich čas, na to najlepšie miesto :wink: .

Pekný zvyšok dňa všetkým, :wink:
ahojcek
expert

Odoslaťod majkuska »

Trošku oneskorene ale predsa všetkým Martinkam veľa zdravička, šťastička a rychlo zdravé babätuľka :D
majkuska
expert

Odoslaťod Tinuss »

Majkuska, písala som ti na rodinke, ja ti prajem k tvojim dnešným meninám všetko naj, naj, naj! :wink: :P
Tinuss
expert

Odoslaťod Tinuss »

To nemyslíte kočky vážne. To tu dnes nikto nepísal? Ja cez deň nestíham, mám veľa práce. a keď tu prídem takto poobede alebo večer, už tu nikto nie je. :cry:
Mne akosi nechce prísť mrcha a bazálka je nízka, tak už ma to začína štvať. Už by som ju chcela, lebo sa už teším na KET. teda aspoň dúfam, že bude.
Všetky vás pozdravujem a píšte, čo máte nové.
Tinuss
expert

Odoslaťod Mojinko »

Ahojte babulky,

dlhsie som sa neozvala, takze ani poriadne neviem co je noveho. V kazdom pripade blahozelam novym mamickam, ak nejake pribudli a nam ostatnym vela stastia v nasej snahe... Musim priznat, ze som trosku smutna. No trosku viac. Konecne mam termin na laparoskopiu - 18.9., minuly tyzden v pondelok som dostala injekciu na vyvolanie mrchy. Pre istotu. No mam problem. Mrcha nie a nie prist. takze moja laparoskopia sa bude musiet presunut na buduci mesiac a opat mi jeden mesiac necinne ujde. Som z toho velmi mimo. Nielenze mam problem, ale mam este aj problem riesit moj problem. Dnes som sa okrem ineho dozvedela, ze kolegyna caka babatko. Je v 2 mesiaci. prajem jej to, lebo aj oni sa snazili o babo, ale rozjatrilo to vo mne bolest na srdiecku. Preco musim ja trpiet? No dnes mam depresivnu naladu, takze prepacte....Este som sa chcela opytat, ci si myslite, ze v pripade protilatok zistenych na Imuno v Ke, je sanca pocat aj prostrednictvom IUI, kedze tie protilatky su uz v krvi... Pidka ty si natom ako? Dufam, ze ok. A este babulky, IUI musi predchadzat laparoskopia, alebo by som to mohla riskunut aj bez nej? Co si myslite? Dakujem vam za odpovede a prajem krasny zajtrasi dnik. Inak my ideme zajtra na svadbu... Takze bude trosku zabavy.papapa
Mojinko

Odoslaťod janži »

Mojinko

ja som riskla IUI bez laparky a podarilo sa. Sice iba na 3 tyzdne, ale teraz aspon viem ze nemusim ist na laparku
janži
začiatočník

Odoslaťod Pida »

Ahojte babule, fakt je tu nejako pusto, ale asi len každý pracuje o 106 :wink:

Mojinko ahojky, som rada, že ťa tu po dlhšom čase vidím :wink: :D . S tou mrchou je to strašné, vždy si robí čo chce a keď ju najviac potrebuješ tak nie a nie prísť. Určite Mojinko môžeš IUI absolvovať bez laparky. Práve IUI sa obchádzajú protilátky v krčku. A pokiaľ nemáš protilátky proti zone pellucida (obalu vajíčka), tak určite by som to IUI vyskúšala aj bez laparoskopie. Veľmi ti držím palce, aby si na laparku nemusela kvôli vydarenému IUI :wink: Ja začínam 23.9 s Proverou a na ďalší cyklus by som mala začať stimulovať na 2IVFko. Bojím aj teším.
Pida
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.