Užívate prípravok GS Mimistar?

Niekedy je ťažké rozhodnúť sa, inokedy - rozhodnutie zrealizovať. Kým začne rásť bruško odohráva sa všeličo.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Užívate prípravok GS Mimistar?

Odoslaťod Katulienka15 »

Ahojte, s manželom sa snažíme o druhé bábätko už 4 mesiace, zatiaľ neúspešne :rolll: Mala som problémy s cyklom, celkovo rozhádzané hormóny, menzes som dostávala každé dva týždne, bola som totálne vyčerpaná, dva mesiace som na to brala duphaston, no akurát so bola z neho naliata vodou a cítila som sa ešte horšie. Teraz mi kamoška poradila Mimistar, vraj pomôže ustáliť cyklus a zároveň pripraví sliznicu maternice na uhniezdenie vajíčka, tak som si ho kúpila, máte s ním nejaké skúsenosti? Ďakujem za odpovede :lol:
Katulienka15
 
Príspevky: 20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Užívate prípravok GS Mimistar?

Odoslaťod moo »

Mimistar užíva kamoška a je spokojná . ona mávala cyklus tak raz za 3mesiace a pekne sa jej upravil . a čaká čo ukáže test na konci mesiaca :adore:
moo
pokročilý
 
Príspevky: 542

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Užívate prípravok GS Mimistar?

Odoslaťod atig »

zatiaľ nie :no: , ale uvažujem nad ním :yes:
atig
 
Príspevky: 3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Užívate prípravok GS Mimistar?

Odoslaťod Katulienka15 »

atig, ja som ho už začala brať, objednala som si ho v akcii 4+1 balenie zadarmo cez webku http://www.gsmimistar.sk/, a da sa objednať aj vzorka Mimistaru zadarmo, takže si to najskôr môžeš vyskúšať. Ja to beriem 2. mesiac, po dlhom čase mi menzes prišiel načas a nebol taký bolestivý ( s týmto mám furt problémy), pekne mi to vyladilo cyklus, tak dúfam, že čoskoro budem tehu :-)
Katulienka15
 
Príspevky: 20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Užívate prípravok GS Mimistar?

Odoslaťod anomiska »

brala som a mám len kladné skúsenosti. v lekárni som dostala bezplatnú vzorku a potom som išla naostro :)
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Užívate prípravok GS Mimistar?

Odoslaťod Katulienka15 »

anomiska a ako dlho si Mimistar užívala? koľko tabletiek si si dávala denne? JA zatiaľ beriem 2. mesiac a dávam si jednu tabletu, kamoška si dáva 2 denne, rozmýšľam, či by som si nemala zvýšiť dávku.
Katulienka15
 
Príspevky: 20

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Užívate prípravok GS Mimistar?

Odoslaťod anomiska »

Katulienka15 píše:anomiska a ako dlho si Mimistar užívala? koľko tabletiek si si dávala denne? JA zatiaľ beriem 2. mesiac a dávam si jednu tabletu, kamoška si dáva 2 denne, rozmýšľam, či by som si nemala zvýšiť dávku.


3mesiace v kuse po dve tablety denne :wink:
anomiska
začiatočník
 
Príspevky: 126

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Užívate prípravok GS Mimistar?

Odoslaťod kamilka1 »

Kamarátka užívala PinkFertil tuším pol roka plus nejaké ďalšie vitamíny na podporu plodnosti. Teraz je v piatom mesiaci, čaká chlapčeka :yes: Tak skúste, možno pomože aj vám. Držím palce
kamilka1
 
Príspevky: 30

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Užívate prípravok GS Mimistar?

Odoslaťod Renata128 »

Mne pomohlo alchemilkový čaj a čaj Ľudmily Mojžišovej. cvičila som aj cviky podľa nej, mala som ich na DVD. Neviem nakoľko to pomohlo ale pomohlo :yes:
Renata128
 
Príspevky: 35

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Chceli by sme bábätko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron